Eltim benim icin "ayyy kadin ne kadar piiiiss" dedi

Sen pis degilsin eltin fakir 😂😂 kurutma makineme ne gerek vardi diyen herkes almak icin bir yerlerini yirtiyor kimisi aldi kimisi de kocasini ikna etmeye calisiyor🤦🏻‍♀️ 2. İhtimal cahil olmasi bu daha kotu :KK12:umarim fakirdir:KK53:

Yine sinir yine sinir.Gecen aksam ettim gelmisti.Ben de yeni kurutma makinesi almistim.Makine durdu ben boşaltır katlarim sen bebeginle ilgilen dedi.Neyse makine de mutfakta kapağı açti " Ayyy kadin ne kadar piiisss" dedi bana.Bu arada bebek agliyor ben duymuyorum sanıyor yatak odasindaydim bebegin biberonunu alayım diye mutfağa gelmistim Ama görmedi yaklaştığımız.Ben de gerisin geri yatak odasına gittim 1 dk bekleyip tekrar girdim mutfağa bu sefer pişkin pişkin cok tozluymus iyafetler makinenin ici kapağı hep toz olmus dedi.Oyle mi olabilir dedim.Ya gercekten de durum ic açıcı değildi makinenin kapağının ic tarafında çember halinde toz vardi toz filtresine ust yaninda da tozlar iplikcik halde sarkiyordu bu benim pis olduğum anlamına mi geliyor.
Kadına bisey demedim kocam olacak adama söyledim.Sana dememiştir yanlis duymuşsunuzdur o kotu niyetli biri değil vs diyip bana kafayı yediriyor.
Aman evin her işine yetişemezsin ki ne dert ediyorsun, benim eltimde diğer eltim için pis diyor hep ama bizene, bizi ne ilgilendirir, temizse kendine pisse kendine, ayrıca evin bir bölümünde böyle bişey gördü diye pis denmez insana, belki ev sahibi sürekli iş iş koşturuyor, bir yeri atlamış olamaz mı yani.
Herkes kendi evinden sorumlu başkasının değil.

Sormuş pis mıyım diye. Ne haddi yahu soruya cevap verdim. Sanki konudan bağımsız yazmışım gibi 😂 mutfaktaki tozu anlatmış pissin dedim. Kurutma makinesi değil. Mutfakta bir parmak toz bence pislik göstergesi
Bu eltinin abartması olamaz mı?Ayrıca kimsenin evi ve yaşantısı kimseyi ilgilendirmez.Konu sahibinin tek hatası, eltisine bu fırsatı sunmuş olması.

Yine sinir yine sinir.Gecen aksam ettim gelmisti.Ben de yeni kurutma makinesi almistim.Makine durdu ben boşaltır katlarim sen bebeginle ilgilen dedi.Neyse makine de mutfakta kapağı açti " Ayyy kadin ne kadar piiisss" dedi bana.Bu arada bebek agliyor ben duymuyorum sanıyor yatak odasindaydim bebegin biberonunu alayım diye mutfağa gelmistim Ama görmedi yaklaştığımız.Ben de gerisin geri yatak odasına gittim 1 dk bekleyip tekrar girdim mutfağa bu sefer pişkin pişkin cok tozluymus iyafetler makinenin ici kapağı hep toz olmus dedi.Oyle mi olabilir dedim.Ya gercekten de durum ic açıcı değildi makinenin kapağının ic tarafında çember halinde toz vardi toz filtresine ust yaninda da tozlar iplikcik halde sarkiyordu bu benim pis olduğum anlamına mi geliyor.
Kadına bisey demedim kocam olacak adama söyledim.Sana dememiştir yanlis duymuşsunuzdur o kotu niyetli biri değil vs diyip bana kafayı yediriyor.
Bilmiyormuydun canim😂her eltiden hayir gelmez diye iyilik yaparken bile art niyet etmiş kadin.Eltin bu laflari kocanin yanindami soyledi yoksa yanlizmiydi?

Kurutma makinesi 3 yıldır kullanan biri olarak söylüyorum
Her hafta içini dışını temizlememe rağmen toz kıl tüy vs hepsi haznesinde birikiyor topak topak her makineden sonra temizlememe rağmen
Eşinize söylemenize gerek yok benim evimde kimse çamaşırımı katlayamaz istemem elti bile olsa eşyalarıma dokundurmam sonra katlarım ne olacak?
eltinize tavrınızı koyun yoksa çok daha sinir bozan hareketleri olacaktır
Geldiğinde bir misafirden fazlasını davranmayın ve odalarınıza sokmayın.

Arkadaş bu makine çamaşırların herşeyini çekiyor kuruturken normal bu. Hele evinde benim gibi canlar varsa kediş köpiş.. Şahsi fikrim evine gidip ani baskınla tabi bu kadın ne pissss ayyy derim aynı şekilde duyulcak şekilde en pis insanlarda bu tipler çıkıyor evini 💩 götürüyo çünkü 😂

Konunun absürtlüğünü bir tarafa bırakıyorum da niye herkes yine dona taktı? Kurutma makinesinde kurutulan tek şey don mu? Bu donlar neden bu kadar kıymetli? Çeyiz konusu olur donlarım da donlarım, yatak odasına biri girer amaaan donlarım, kurutma makinesi boşaltılır eyvahlar olsun donlarım. Don travması var kk kadınlarında 😂
seda sayanin çorap bir külturduru degişip donmu yapsalar acaba😂😂

Yani kurutma makinasının olayı tam olarak o evet iplik, tüy, saç gibi birsürü şeyi topluyor. Ama keşke mutfaka olmasaymış, şuan kurutma makinasından çıkan şeylerin özellikle saçların mutfakta uçuştuğunu düşündüm de bir miktar midem altüst oldu

X