Eltim hakkında yanlış mı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😅 görüşme ne takıyorsun, abim aldatır derken öyle bekliyor musun sen kendi arkanı kolla ,tavsiyelerini kendine uygula seninki takmasın boynuzları de devam et, Saminiyetsizliginden eminsen bu kadar esinle de mesafesi olsun uzak tut

Ben eltimi kıskandığı mi düşünmüyorum tam tersi onun beni kıskandığıni düşünüyorum
Gerçekten mi?
Daha ortada resmi bir durum yokken(aileniz kabul etmemiş,muhtemelen ayrılırsınız diye düşünüyorlardı)birde pandemi yasakları varken çağırılmamanız gayet normal. En yakın arkadaşımın sadece düğününe gittim,uğradım daha doğrusu yasaklar döneminde,takısını takıp çıktım,çocuklara bulaş olmasın,kalabalık etmeyeyim aile icinde minimum insanla olsunlar diye. Siz yok ceyiz serme yok şu yok bu. Çeyiz sermeye cağırsalar kuaföre çağırmadılar diyecek potansiyel var sizde. Alınacak birşey illaki bulacaktınız.
Ceyiz serme nedir yani neden bu kadar önemli ki ortalığı birbirine katıp,ağlayıp zırlayıp kendinizi davet ettirmişsiniz. Kadının keyifli günlerinde yaptığınız çok sevimsiz. Sizi sevmiyorsa normal yani.
Sizde onu sevmiyorsunuz zaten. Bosverin kendinizi daha fazla doldurmayın.

Evet 2 tane hocaya gittik eltimler ne zaman bize gelse hiç olmadık sebepten kıyamet kopuyordu ve aramız iyice açıldı ayrılmayı düşündük sürekli hasta olmaya başladık o zaman gittik yataktaki lekeyi öyle birşey olarak düşünmemiştim hocaya gittikten sonra var dedi benim annemin evinde kalmam gerektiğini evin okunması gerektiğini ve zikir çekmemiz gerektiğini söyledi bende evde yokken eşim odada yatmadigi için yatağı yıkayım o leke neysse çıksın dedim ve leke hangi ilacı kullandiysam çıkmadı sirkeyle nas süresini okudukça hafifledi ablamda kapılara bak dediğinde çelik kapının orda sarı leke olduğunu gördük sonra aramız düzeldi ondan sonra eltim aldatır eder muhabbeti yaptı bu kezde
Bunca olay üzerine tabi ki tartışırsınız zira siz cok dolusunuz eltinize,her yaptığı/söylediği rahatsız eder,siz eşinize söylenirsiniz kavga çıkar,Bunun sebebini anlamak için büyüydü,hocaydı araştırmaya gerek yok ki.

Hangi bolgesi olduguda önemli tabii
Golet okulunun oralar cok tehlikeliydi hep teror yandaslari wardi biz merkeze yakindik.tabi simdi o golet bambaska bisey olmus o ayri
Merkez ilköğretim okuluna gitmistim
Carsisi cok guzeldi
Top sahasi wardi oraya hep unluler konser vermeye gelirdi
Disarda cok oynardik evet
Ama keske cocuklarimda disarda oynasa hep evde pc telefon tv tablet dort duwar arasi hep
🥹 Cocuklugumu ozledim
Biz kucukken rumeli hisari konserleri wardi oraya giderdik cekirdek kola
Gece onikiye kadar disarda oynardik
Ne gunlerdi be😭😭😭

Elit mi :KK43: kız insanlar arabanın önüne atlıyor yol vermeyi bile beklemeden :KK70:
halamlar 2000 de taşındılar oraya her hafta giderdik onlara bazen orada kalırdım az çok biliyorum ben orada hiç rahat edemezdim. Erkekleri çok hıyarlardı açıkçası.

Hangi bolgesi olduguda önemli tabii
Golet okulunun oralar cok tehlikeliydi hep teror yandaslari wardi biz merkeze yakindik.tabi simdi o golet bambaska bisey olmus o ayri
Merkez ilköğretim okuluna gitmistim
Carsisi cok guzeldi
Top sahasi wardi oraya hep unluler konser vermeye gelirdi
Disarda cok oynardik evet
Ama keske cocuklarimda disarda oynasa hep evde pc telefon tv tablet dort duwar arasi hep
🥹 Cocuklugumu ozledim
Biz kucukken rumeli hisari konserleri wardi oraya giderdik cekirdek kola
Gece onikiye kadar disarda oynardik
Ne gunlerdi be😭😭😭
göletin ilerisinde dört yol vardı orada bir mahalle :)
Bilmiyorum merkezide gezdim göleti de. kitlesi bana hitap etmedi ama kuzenlerim mesela oraya çok alıştıkları için size öyle geliyor diyorlar biz seviyoruz diyorlar :KK70:
konuyu baya dağıttım ama konu da konu yani :KK70: domuz büyüsüydü fitneydi çeyizdi yan baktıydı derken hey yavrum hey :KK70:

Yaşlarınızın konuyla ne alakası var?Hepinizin yaşlarını belirtme nedeniniz nedir?

Ben de olsam çeyizime vs kaynımın kız arkadaşını çağırmam. Karısı mısın nişanlısı mı, sevgilinin ne işi var? Neden fotoğraflarımızda olsun neden ortamımızda olsun sevgilisi?
Bunun için insan ağlar mı yaa, gerçekten gözlerim büyüdü okurken.
İnsan bu dünyaya ne için geldi falan bir araştırın kendinize meşgale bulun.
Eltinizi sevmemiş bariz kıskanmışsınız. Kadına boşuna çamur atmayın.
O iyidir, kötüdür bilemem ama bu konuda siz zerrece haklı değilsiniz.

göletin ilerisinde dört yol vardı orada bir mahalle :)
Bilmiyorum merkezide gezdim göleti de. kitlesi bana hitap etmedi ama kuzenlerim mesela oraya çok alıştıkları için size öyle geliyor diyorlar biz seviyoruz diyorlar :KK70:
konuyu baya dağıttım ama konu da konu yani :KK70: domuz büyüsüydü fitneydi çeyizdi yan baktıydı derken hey yavrum hey :KK70:
Aynn yaw bülbülü altın kafese koymuşlar misali 😌
Buyuk olayina gelince pek inanamadim acikcasi
Elti hakli bence 😏
Sen onun ceyiz serme olayina burnunu sokarsan oda bi zahmet nisaninda surat assin degilmi

Konuyu okurken sıkıntıdan ve konu sahibinin frekansının düşüklüğünden dolayı boğazımda nodüller çıktı.

İyi de kız hamileymiş :KK70: kasık ağrısı olur halsizlik olur uykusu olur.
O kadar takmış ki kıza nişan videosunda kendisine bakacağına onu arıyor gözleri :KK70:
Aynn yaw bülbülü altın kafese koymuşlar misali 😌
Buyuk olayina gelince pek inanamadim acikcasi
Elti hakli bence 😏
Sen onun ceyiz serme olayina burnunu sokarsan oda bi zahmet nisaninda surat assin degilmi

Ceyiz serme olayı olduğunda cağırmamış haklı. Hangi sıfatla cağıracaktı sizi? Ayrıca siz kadını kullanarak ailenize yalan söyleyip, sevgilinizle buluşmaya gitmişsiniz ne kadar çirkin şeyler. Yataktaki leke olayına gelirsek, sarı leke görüp hocaya gitmek cidden facia. Nasıl aklınıza geldi hocaya gitmek çok merak ettim? Alez yok mu yatağınızda? Ter lekesi vs bir seydir yani.
Alex kullanıyorum alezde birşey yok yatakta var zaten başta dediğim gibi ilk başlarda başka leke olduğunu düşündüğümu de dile getirdim aradan 3 ay geçtikten sonra bu kadar hasta olmamızın ev haricinde iyi olup eve girince hastalanmamizin sürekli tartışıyor olmamızın yemek tuzlu olmuş kahveye çık gez istersen dememde çok büyük kavgalar çıkıyor olması eve girdiğimizde eşimi uyku tutmayıp benim başımı koyduğum gibi uyumamda geceleri korkarak kalkmamizdan sonra gittik

İyi de kız hamileymiş :KK70: kasık ağrısı olur halsizlik olur uykusu olur.
O kadar takmış ki kıza nişan videosunda kendisine bakacağına onu arıyor gözleri :KK70:
İlk hamile olduğunu bilmediginde gayet iyiydi bir sıkıntı yoktu diyordu sonra hamile olduğunu öğrenince hamile diye halsizlik vardı diyip konuyu geçiştirdiler

Sarı lekeyi eltimden 4 gün sonra gördüm ama aklıma böyle birşey gelmedi biz çok tartışmaya başlayınca sürekli rahatsız olmaya başladık uyku hali olmaya başladı sinir ağlama pişmanlık halı olunca hocaya gittik
Keşke hocaya gitmek yerine eşinizle doğru düzgün iletişim kursaydınız, olmadıysa aile terapistine gitseydiniz. Eltimbana şunu yaptı kayananam bana bunu etti görümcem şöyle dedi diyeceğinize, her kadı eşinize taşıyacağınıza kendi hayatınız olduğunu görüp ona göre davransaydınız. İnsanların hayatının merkezinde değilsiniz. İnsanlar yapıyorsa da size ne. İnsanların yaptıklarını bu kadar takıyorsanız art niyetlisiniz, sadece gösteriş için yaşıyorsunuz demektir.

Alex kullanıyorum alezde birşey yok yatakta var zaten başta dediğim gibi ilk başlarda başka leke olduğunu düşündüğümu de dile getirdim aradan 3 ay geçtikten sonra bu kadar hasta olmamızın ev haricinde iyi olup eve girince hastalanmamizin sürekli tartışıyor olmamızın yemek tuzlu olmuş kahveye çık gez istersen dememde çok büyük kavgalar çıkıyor olması eve girdiğimizde eşimi uyku tutmayıp benim başımı koyduğum gibi uyumamda geceleri korkarak kalkmamizdan sonra gittik
Büyülü konular yasak. O yüzden yazmayın derim. Eşinizle zaten araniz pek iyi değilmiş cinsel olarak. Sizden ayrı yatan biriyle uzun süre mutlu olamazsınız zaten. Huzursuzluk ayrı yatıp birliktelik olmadığı içindir. Eşinizle konuşun önce sevmiyorsa sizi açık konuşsun . Evliliğin ilk yılı ayrı yatmak hakaretdir.
Eltilere de bu kadar kafa takmayın kendinize yapacak iş bulun . Hayat bu değil o beni kıskandı o bana bunu dedi diyerek ömrünuzu de eşinize de yer bitirirsiniz.
Silkelenin kendinize gelin.

Düğünde moralini bozan bir konuyu tahmin ediyorum zaten ama nişanı bilmiyorum kınayı bilmiyorum hep ona yapılmadı üzülüyorldur diye düşündüm zaten art niyet aramadım sonradan bütün çevrem eltin niye öyleydi diye sorunca bende ben farketmedim herhalde diye düşündüm onlara hastaydi diyerek geçiştirdim ama videoda görünce öyle olduğunu komşularımin halalarimin teyzelerimin eşimin tarafının dediğinde haklıymış dedim

Keşke hocaya gitmek yerine eşinizle doğru düzgün iletişim kursaydınız, olmadıysa aile terapistine gitseydiniz. Eltimbana şunu yaptı kayananam bana bunu etti görümcem şöyle dedi diyeceğinize, her kadı eşinize taşıyacağınıza kendi hayatınız olduğunu görüp ona göre davransaydınız. İnsanların hayatının merkezinde değilsiniz. İnsanlar yapıyorsa da size ne. İnsanların yaptıklarını bu kadar takıyorsanız art niyetlisiniz, sadece gösteriş için yaşıyorsunuz demektir.
Sizde ne kadar dine karşı soğuk birisiniz dinimizde olan birşeyi doktor napicak reçeteyle mi düzeltecek

Sizde ne kadar dine karşı soğuk birisiniz dinimizde olan birşeyi doktor napicak reçeteyle mi düzeltecek
Kuralları okursanız ve yorumları da dini konular açmanın yasak olduğunu bilirsiniz. Konuyu ilk yazarken zaten etlinizin yaşının kaybınızdan büyük olduğunu yazarak konuyu anlatmaya değil onu aşağlamaya çalıştığınız belli oluyor. Bu dedikleriniz doğruysa kalbinizdeki karşınıza gelmiş. Bu kadar herşeyi biliyorsanız kendiniz hallerin, insanlara din dersi vermeye kalkmayın. Buradaki pek çok insan sizden yaşça büyük ve görmüş geçirmiş.

Elalemin çeyizini görmeye neden bu kadar meraklı olduğunuzu gerçekten anlamadım. Herkes sizi ayrıldı biliyor ortada bir resmiyet yok ben olsam çağırmam, eminim roller değişse siz olsanız siz de çağırmazdınız. Pandemide nikah düğün yapılmış kısıtlı sayıda insanın içine dahil olmamanız da doğal. Kendi kendinize kurulmuşsunuz işte. Ortada gözleriniz kan çanağı olacak kadar ağlamalık bir şey yok. Ben de eltiyi çekemediğinizi düşünüyorum. Daha evlenmeden sevgilinizin ailesinin bu kadar içine girme çabanıza zaten hiç anlam veremedim. Bu kafa yapısıyla hayattaki vasfınız acemi ev kadınlığından öteye gidecek gibi durmuyor. Ha makyaj yapıp yapmamanıza katılma hakkını kendinde bulacak kadar ‘kıskanç’ adamla evlenirken keşke iki kere düşünseydiniz. Eltiden daha önemli sorunlar bekliyor sizi.

Kadın en mutlu gününde dış kapının dış mandalını pışpışlamaya uğraşacak.
Elalemin çeyizini görmeye neden bu kadar meraklı olduğunuzu gerçekten anlamadım. Herkes sizi ayrıldı biliyor ortada bir resmiyet yok ben olsam çağırmam, eminim roller değişse siz olsanız siz de çağırmazdınız. Pandemide nikah düğün yapılmış kısıtlı sayıda insanın içine dahil olmamanız da doğal. Kendi kendinize kurulmuşsunuz işte. Ortada gözleriniz kan çanağı olacak kadar ağlamalık bir şey yok. Ben de eltiyi çekemediğinizi düşünüyorum. Daha evlenmeden sevgilinizin ailesinin bu kadar içine girme çabanıza zaten hiç anlam veremedim. Bu kafa yapısıyla hayattaki vasfınız acemi ev kadınlığından öteye gidecek gibi durmuyor. Ha makyaj yapıp yapmamanıza katılma hakkını kendinde bulacak kadar ‘kıskanç’ adamla evlenirken keşke iki kere düşünseydiniz. Eltiden daha önemli sorunlar bekliyor sizi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X