Emir'in Yolu Show Tv

'Adını Feriha Koydum setinde kavga!
Hazal Kaya'nın adı geçtiğinde 'O da kim oluyor?'

İddiaya göre başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy ile Zülal’i canlandıran dizinin yeni oyuncusu Beril Kayar kavga etti.

Kavga diziden ayrılan Hazal Kaya yüzünden çıktı. Kayar, Kaya’nın adı geçtiğinde “O kim oluyor?”deyince Ulusoy sinirlendi.

İkilinin arasındaki tartışma büyüdü.

Ulusoy’un Kayar’ı ittiği kavga, settekilerin araya girmesiyle yatıştırıldı.

Kavganın dışarı sızması üzerine de Ulusoy’un annesini canlandıran Ahu Sungur olayı twitter’dan yalanladı.

Son düzenleme:
Emir, Feriha öldükten sonra sadece spor salonuna gitmis pazu yapmıs heralde. Neydi o hali yaa :KK9: Kendini spora vurmus cocukcagız :KK14:

Hele o Zülal cok gereksiz, bakıslar falan ıyk... 2 side Emir'e yakısmıyor. Güzel birini bulamamıslar mı yahu :KK37::KK37:

Son düzenleme:
Dizi o kadar yanlış bir yolda ilerliyor ki,
neyin inadı bu anlamıyorum,
ne güzel o düğünden sonra bitirceklerdi hafızalarda güzel kalacaktı,
bu hali sanki çok mu iyi olmuş, eziyet resmen :KK37:

Emir, Feriha öldükten sonra sadece spor salonuna gitmis pazu yapmıs heralde. Neydi o hali yaa :KK9: Kendini spora vurmus cocukcagız :KK14:

Hele o Zülal cok gereksiz, bakıslar falan ıyk... 2 side Emir'e yakısmıyor. Güzel birini bulamamıslar mı yahu :KK37::KK37:

Vücut çalışanları bende sevmiyorum özellikle şu üçgen olma hayali bence iğrenç.Emirin kafası küçülmüş gibi geldi .Bu çocuk biran önce sporu bırakmalı sen her halinle güzelsin böyle şeylere özenme çıtırşey desin biri şuna :KK1:

Vücut çalışanları bende sevmiyorum özellikle şu üçgen olma hayali bence iğrenç.Emirin kafası küçülmüş gibi geldi .Bu çocuk biran önce sporu bırakmalı sen her halinle güzelsin böyle şeylere özenme çıtırşey desin biri şuna :KK1:

Kesinlikle gelse burayı okusa, bırakır zaten :KK9:
Tamam birazcık olsun ama Çağatay abartmıs cok cirkin kolları omuzları falan. :KK37:

O süt kız olayı çok saçma olmuş. Umarım Emir yanlışlıkla falan o kıza aşık olmaz.
Dizinin izlenilebilirliği kalmamış.

su sut kiz ayni bir demet tiyatrodaki feriştah'a benziyor onun mukremine bakip kendi kendine konusmasi yokmuydu ayni valla :KK4:

Son düzenleme:
ya şu süt kızın ağzının ortasına bi tane yapıştırsam nasıl rahatlarım:KK22::KK4:
itici mahluk:KK47:

X