Emir'in Yolu Show Tv

Recep ivedikteki kız, ne olarak girmiş ki filme..:KK14: Süt kız kim bunlar kim ben nerdeyim:KK1:
Ömer büyümüş maşşallah diğerleri aynı kalmışş:KK37:

Zülal ne gıcık ya hiç sevmedim nefret ettim ferihanın yerine geçmeye çalışıyor ya emire yanık çok gıcık oldum o kızaaaa :KK47::KK47::KK47:

zaten izlemezdim son bölümden sonra geçen hafta izledimde

şimdi kayıp şehirden sonra bakıyorum ssaçmalık halde devammm o pörtlek gözlüü devamlı karşısınamı çıkıyorr

bide hemen buluyorr.......emir bu kızla aşk yaşar görürsünüzzz elinde defter kitap ferihayı anımsatıyorr

poliste emire hayran kalır ...polis kızada şu mafyaa herif sanem kapı dışarıı

emirde vurulduu tamm oldu oda ölsünn polisle köyl kızıda onun mezarında bekelesinler ikisi yesinn birbirlerine bitsin filmm

emirde vurulduu tamm oldu oda ölsünn polisle köyl kızıda onun mezarında bekelesinler ikisi yesinn birbirlerine bitsin filmm

KIZLARRR ne dicem EMIR hangisiyle ask yasicekmis???
polis kizlami hangisi basrolde
nilimmmmm nerdesin aydinlat bakalim bizi sen biliosun hersseyi sette calisiyon ya sen:KK9::KK9:

KIZLARRR ne dicem EMIR hangisiyle ask yasicekmis???
polis kizlami hangisi basrolde
nilimmmmm nerdesin aydinlat bakalim bizi sen biliosun hersseyi sette calisiyon ya sen:KK9::KK9:

şu köylü kız ile yaşayacakmış sanırım bir yerde okumuştum

Allahım zulal mıdır nedır ne kadar ıtıcı bır tıp turlu numaralar var kızda cok entrıkalar yapacak o emırı elde etmek ıcın..cansu 2 yanı tam hastalıklı asık bı tıp..utanmaz yaa gıt sen sut kardesın kocasına asık ol onun karsısına cıkmak ıcın oyunlar yap..zaten Allahın yarattıgı tovbe yarabbım cırkın bısey nerden buldularsa onu...

Bunu twitter'da görmüştüm çok başarılı :KK9:

"Emir ölürse dizinin adı: Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Yaralı Kurdunu kaybeden Zülal olur. "

aynı lale devrine döndü lale ölünce çınarı izledik hayattan kopuk ölmek istedi vs.. şimdi de emiri izliyoruz işte.
çınara yeşim aşıktı,emire süt kız pöfff
can bacıyı beğeniyorum ben onla aşk yaşasın

Böyleeeeee sakızzzzzzzzzz gibi uzatıp afedersiniz şeyini çıkarıyorlar ya dizilerin nefret ediyorum. Zülal nasıl sürtük nasıl sürtük belli değil.Seher'den bile daha fazla uyuz oldum o süt kıza.Bir de bir çirkin bir çirkin.Yeni entrika,yalan senaryoları onun etrafında döner artık. Bilmiyorum bir tuhaf olmuş çekmiyor artık dizi beni.Abartmışlar öyle Emir ne hallere düşmüş allasen.(anca filmlerle olur zaten)

Tamam artık emir kacar can bacıyla, süT kız kovalar bir süre, sonrası Allah kerim artık..
Nasıl uyuz oldum o kurbaga suratlı zülale yahu sen ne ara gördün emiri, ne ara asık oldun?
Bide kendini ferihaya benzetmiyor mu? Nesi benziyor ferihaya?
Ferihanın evinde, ferihanın odasında, ferihanın askıylaaa..
:KK14:

Nasıl süt kardeslik bu yahu??
Cenazeye geldiginde asık olmus sanırım, süt kardesi ölmüs o kocasına göz koymus ise bak??
Biriyle olacaksa emir, can bacıyla olsun razıyım..
Yeter ki su entirikacı, icten pazarlıklı zülalle olmasın!
Bacagını kesti sırf emir görsün diye, bir numaralar yürüyemem falan, tutmus emirin kolunu, hayran hayran bakmalar, konusmaya calısmalar..
Ay ben delirdim galiba, taktım bu sütaşaa..
:KK53:

Son düzenleme:
Ben izlemiyorum artik... Ben utaniyorum o diziye bakarken kendimden valla...
Kanal d de yeni bi dizi basladi kayip sehir diye ona baktim dun t ilk bolumune guzel bir diziye benziyor bakarim artik :KK53:
Adini feriha koydum,hayy nerden de koydummm.! Dizinin yeni adi :KK60:

X