Emir'in Yolu Show Tv

köyden gelen kız o kadar itici ki Seher'e bile sempati duymaya başladım sayesinde. diyor ya : "noldu süt kız,dibin mi tuttu?":KK52:

[ı]o köyden gelen süt kızının o saçlarını yolasım geliyor:KK47:

Ne mıyy mıyy bir tip ,ben bilmiyorum ki adresi diye emire asılmaya çalışıyor.

Arkadaş ne emirmiş ya hane,cansu ,hamile ola kız bitti şimdide zulal ile can çıktı başımıza.

Geçen haftaki bölümden sonra can'ı çok beğendim ben.

O köylü süt kıız çok fena valla,ahh rıza ahh ferihaya bunları yapsaydın ayağını öpredi bu kızdan cacık olmaz sizi rezil edecek..:KK35:
[/ı]

Emir Can bacıyla aşk yaşarsa dizi başa döner.
Emir-Ece-Yavuz üçlemesi tekrar edilip durur.
Sıkıcı bi hal almaya başladı dizi ya. :KK19:

Son düzenleme:
dizi ne olmuş öyle ya bir bakıyorsun arka sokaklara dönüyor bir bakıyorsun kurtlar vadisi.ne vardı bitirselerdi.bu kadarına pes diyorum...

ya feriha öldükten sonra eemir spor salonuna gidip vücut mu yapmıs yani ne alaka ne saçma ya o köyden gelen kız da itici hiç sevmiyorum bu diziyi artık cılkı cıktı. show tv acunun yerini doldurmak için en büyük show bilmem ne koymus gündüz ivana hakan özge cağla aksamda aynıları bu ne yaaa:KK4:

ya feriha öldükten sonra eemir spor salonuna gidip vücut mu yapmıs yani ne alaka ne saçma ya o köyden gelen kız da itici hiç sevmiyorum bu diziyi artık cılkı cıktı. show tv acunun yerini doldurmak için en büyük show bilmem ne koymus gündüz ivana hakan özge cağla aksamda aynıları bu ne yaaa:KK4:

emir cuvallari tasimaktan vucut yapmis:KK9:

anlasildi sut kizla ask yasayacak bu emir belli olduu.... yollari kesisip duruyo:KK53:

Hayıııır olmaz olmamalı ya süt kızla aşk meşk olmasın ya:63::63: sırf bu süt kız yüzünden diziye bakasım yok kızlar ne gıcık, ne itici, ne sevimsiz ve uç derecede antipatik bi kızdır bu böyle ya:KK19:

ADINI FERIHA KOYDUM EMIRIN YOLU HAZAL KAYA GERI DÖNÜYOOOR!!!
DIZI TEKRAR' ADINI FERIHA KOYDUM' OLACAK
CEYDA ATES SUAN OYNADIDIGI EVLERDEN BIRI DIZISINDEN HIC MEMNUN DEGIL. O da ADINI FERIHA KOYDUM A GERI DÖNMEYI PLANLIYOR
FATIH AKSOY SENARISTLERLEN BERABER SON IKI BÖLÜMÜ EKRANDAN KALDIRIP DIZININ SENARYOSUNUN ÜZERINDEN GECMEYI DÜSÜNÜYOR
Youtube de 68. bölümün altına yorum gelmiş:)Umarım buna herkes sevinir

Sırf zülal denilen o psikomanyak kız için izlemiyorum artık şu diziyi.
Daha iticisini arasalar bulamazlarmış heralde. O nasıl bir tip, nasıl bir psikoloji, neyin peşindesin bacım sen ?
En Büyük KK

Arada denk gelince sayıp sövüp değiştiriyorum kanalı. :KK1: :KK14:

Son düzenleme:
Şu süt kıza uyuz oluyorum ya gerçekten özenti, yalaka, gurursuz ne yapışkan bişey bu ya..
Heh evdede karşılacaklar şimdi Emir kapı dışarı et yavrum o salak kızı ya.

Yalnız dizi gitgide gıcıklaşıyor. Bi amacı kalmadı yani hep aynı olaylar..

Youtube de 68. bölümün altına yorum gelmiş:)Umarım buna herkes sevinir

kız yeniden mi dirilecek, atılır da bu kadar degil. inanma öyle yorumlara :))
ben bugun biraz baktım da cansu'nun yüzüne nolmuş, estetik güzelleşmek için yapılır tezini çürütmüş :KK37:

cansu niye estetik yaptırdıysa..

öyle ihtiyacı yoktu yani. kendine has bir yüzü vardı işte..

güzel sanatlar lisesi mezunu , yıldız kenter'le tiyatro oyunlarında yer almış

bilmesi gerekirdi estetiğin bir oyuncuya yakışmayacağını :KK22: (çok gerektiren bir durum yoksa)

neyse olan olmuş :KK19:

süt kız
! gerçekten sıkıcı ve sinir bozucu :KK19:

X