Emzirme döneminde ella kullanılır mı ?

Solarisss

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
765
2.234
27
Merhaba..
2 ay önce doğum yaptım. Bebegimi sadece anne sütüyle besliyorum. Dün ilişki sonrası prezervatifte sızıntı olduğunu farkettik.

Riske atmamak için ertesi gün hapı kullanmam gerekiyor. Emzirme döneminde ella kullanan varmı ? Guvenli mii ? Yan etkisi oldu mu ?

Yardımcı yorumlara ihtiyacım var. ( Doktoruma ulaşamadgm icin bilgi alamadm )

Merhaba..
2 ay önce doğum yaptım. Bebegimi sadece anne sütüyle besliyorum. Dün ilişki sonrası prezervatifte sızıntı olduğunu farkettik.

Riske atmamak için ertesi gün hapı kullanmam gerekiyor. Emzirme döneminde ella kullanan varmı ? Guvenli mii ? Yan etkisi oldu mu ?

Yardımcı yorumlara ihtiyacım var. ( Doktoruma ulaşamadgm icin bilgi alamadm )
Internetten baksaniz daha cok bilgiye ulasirsiniz. Burdan biri yazmisti kullandigi zaman uc gun emzirmemis demek ki zararli. Tam bir bilgim yok yinede. Eczaneyede danisabilirsiniz.

Internetten baksaniz daha cok bilgiye ulasirsiniz. Burdan biri yazmisti kullandigi zaman uc gun emzirmemis demek ki zararli. Tam bir bilgim yok yinede. Eczaneyede danisabilirsiniz.
Eczanedekiler kullanin dedi ama internette 1 hafta emzirilmemelidir diyor bir site. Kararsz kaldm

Merhaba benimde bebeğim 2 aylık ve ella kullanmak zorunda kaldım siz ne yaptınız emzirdiniz mi bebeğinizi acaba

X