en erken gebelik testi ne zaman yapılırsa sonuç alınır?

Kizlar birsey soracagim benim adetim de 5 gun gecikti test yaptim simdi negatif cumartesi kan testi yaptirmaya gitcem sabah ilk idrarla yapsam daha iyi olur mu bi de benim hic gecikmez bi de ustune 5 gun gecikti kan testi yaptircam eger hamile degilsem neden gelmedi cok moralim bozukkk :KK43:(((( bi fikir verinnn

canım, benimde adetim 5 gün gecikti inş bizde hamileyizdir,test yapmadım henuz negatif çıkarsa üzülürüm diye biraz daha bekleyeceğim.

Yaa insallah hamileyizdir. Yarin doktora gidecegim bakalim herhangi birsey cikcak mi cunku bu yasima kdr adetin gec kalmasini birak stres yaptimmi bir hafta oncesinden gelirdi yani hicc bu kdr gec kalmamisti

Yaa insallah hamileyizdir. Yarin doktora gidecegim bakalim herhangi birsey cikcak mi cunku bu yasima kdr adetin gec kalmasini birak stres yaptimmi bir hafta oncesinden gelirdi yani hicc bu kdr gec kalmamisti

benimmde adetim günü gününe olurdu ,inşallah bakalım hayırlı haberler.vajinam kupkuru akıntı makıntı yok tuhaf değil mi

Yok bende bildigin akinti var sabah mide bulantilarim var arada kusma hissi oluyor ama az bakalim gorcez yarin :)) insallah hamileyizdir :))) ama degilsem uzulurum yada dis gebelik yada baska birsey cikarsa gercekten cok uzulurum insalah birsey yoktur :KK43:((

Yok bende bildigin akinti var sabah mide bulantilarim var arada kusma hissi oluyor ama az bakalim gorcez yarin :)) insallah hamileyizdir :))) ama degilsem uzulurum yada dis gebelik yada baska birsey cikarsa gercekten cok uzulurum insalah birsey yoktur :KK43:((

kötü şeyler düşünme doktordan gelince yaz emi, ben kesın adet olurum ama ne zaman bilmiyorum,sancım var kasık agrım çok fazla

Dayanamadım test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama acaip kasık agrım var.şoktayım şuan

Kizlar birsey soracagim benim adetim de 5 gun gecikti test yaptim simdi negatif cumartesi kan testi yaptirmaya gitcem sabah ilk idrarla yapsam daha iyi olur mu bi de benim hic gecikmez bi de ustune 5 gun gecikti kan testi yaptircam eger hamile degilsem neden gelmedi cok moralim bozukkk :KK43:(((( bi fikir verinnn
ne yaptınız merak ettim var mı bir gelişme yaz lütfen hayırlı haberlerını beklıyorum

Ben degilmisim stresten gelmiyomus bu ayda gelmezse sokturucu kullancakmisim nadip degilmis bu ay. olsun sen hamileymissin senin adina cok sevindimm gercekten darisi benim basima ne diyim uzulme dedi doktor stres yaparsam olmuyo diye daha kotu olurmusum

Ben degilmisim stresten gelmiyomus bu ayda gelmezse sokturucu kullancakmisim nadip degilmis bu ay. olsun sen hamileymissin senin adina cok sevindimm gercekten darisi benim basima ne diyim uzulme dedi doktor stres yaparsam olmuyo diye daha kotu olurmusum

canım sakın uzulme bende bır ara çok ıstıyordum sonra esım ıstemedı maddı sıkıntılarımız oldugu ıcın bende onun ıstedıgı tarıhe kadar hazırana kadar korunmayı kabul etmıstım.
zaten nasıl gebe kaldım bılmıyorum ınan mucıze Allahımın takdırı 2 kere anca ılıskıye gırmıstık.demem o kı sakın uzulme allah ıstedı zamanda verıyor.bak bız korunuyorduk ama oldu.çunku ben artık bebek olsun dıye duuuusunmuyodum ıstıyodum ama kafaya takmıyordum sende takma ,hayırl haberlerını beklıyorum

slmlar kızlar benimde cuma günü adet olmam gerekiyordu olmadım ama nasıl ağrım sızım var size anlatamam cumartesi günü kahverengi akıntı geldi heralde hasta oldum dedim devamı gelmedi pazar günü test yaptım negatif çıktı pkos hastasıyım ama adetlerim hep düzenliydi 28 gün hatta maksimum 29 deyince gelirdi ilk defa hayatımda bu kadar gecikiyor eşimde bende heyecanla bekliyoruz acaba hamişmiyimdir bende çok istiyoruz

tebrik ederim canım cuma günü doktora gidecem bende inşallah böyle yazabilirim hayırlısıyla
inşallah canım bende peşembe günü gidecegim henüz kadın dogumcuya gıtmedım bakalım kese oldumu kalp atısı beklemek çok zor.benımde adetım hep gununde olurdu bu ay yumurtlamadan sonra akıntım çogalmıstı ve acaıp iştahım açılmıstı 5 gun gecınce test yapmıstım ben sılık cıkmıstı ertesı gun kan testı yaptırdım 1093 cıkmıstı dua ediyorum ınsallah hayırlısıyla sende yazacaksın :)

X