en erken gebelik testi ne zaman yapılırsa sonuç alınır?

Benim adetimde düzensizlik oluyordu ama en son 18 ocakta adet oldum 23ünde bitti 32 gün oldu ama hala adet olmadım adetimi 28 günde bir olacam diye düşünürsek yani ortalamayı öyle kabul edersek 4 gün gecikti hatta dayanamadım dün evde idrar testi yaptım ama negatif çıktı sizce bir dahaki testi ne zaman yapmalıyım ???

Benim adetimde düzensizlik oluyordu ama en son 18 ocakta adet oldum 23ünde bitti 32 gün oldu ama hala adet olmadım adetimi 28 günde bir olacam diye düşünürsek yani ortalamayı öyle kabul edersek 4 gün gecikti hatta dayanamadım dün evde idrar testi yaptım ama negatif çıktı sizce bir dahaki testi ne zaman yapmalıyım ???
28 gün olarak değil bence günü gününe bekleyin derim 18 ocak sat ise bat 18 şubat olarak beklenir bugünden sonra bence bekleyin 1 hafta sonra net belli olur..

Kizlar benim adetim hala gelmedi 10 ocakta olmam gerekiyordu hala olmadim cuma doktora gideyim diyorum dunden beri de kasiklarima bole arada sanci giriyor akinti da fazla artik hamile degilsem bile insaalah birsey yoktur onu dusunuyorum 17 gun oluyor cuma yeterli gundur herhalde demi bi fikir verirmisiniz

Kizlar benim adetim hala gelmedi 10 ocakta olmam gerekiyordu hala olmadim cuma doktora gideyim diyorum dunden beri de kasiklarima bole arada sanci giriyor akinti da fazla artik hamile degilsem bile insaalah birsey yoktur onu dusunuyorum 17 gun oluyor cuma yeterli gundur herhalde demi bi fikir verirmisiniz
normalde düzenli midir adetin...?

Standart olan seyler azda olsa var uyuklama olsun mide bulantilari oldu ama gecti yeni test yapsam cikarmi acaba doktora cuma kesin gitcem sikildim artik cunku bi sonuc istiyorum

Standart olan seyler azda olsa var uyuklama olsun mide bulantilari oldu ama gecti yeni test yapsam cikarmi acaba doktora cuma kesin gitcem sikildim artik cunku bi sonuc istiyorum
ben ilk hamileliğimde en ufak bi belirti hissetmedim belli olmaz bence önyargılı davranma 14 gün geçmiş bence git kan testi yaptır idrarla felan uğraşma varsa zaten belli olur belirsizlikten iyidir...

Walla test yaptim idrar negatif cikti 1 hafta once ama hala gelmiyor artik cuma gitcem iyice gec olsun dedim sence hamile olma ihtimalim yuksek mi diyorsun

Benimde en son adet olduğum günün üstünden 39 gün geçti bugün yine idrar testi yapacam cuma günüde kan testi yaptıracam pek belirtim yok benimde ama inşallah hamileyimdir Allah herşeyin hayırlısını versin

malesef ben hamile değilmişim geçen hafta çarşamba günü doktora gittim malesef dedi aşırı üzüldüm ama yapacak bişey yok akşamına da hasta oldum zaten :KK43:

evettt hamileyimm :)
Merhaba yakın zaman olduğu için hatırlarsınız tahmini döllenme sonrası hiç kahverengi lekelenmeniz olmuş muydu?
Yani asıl merak ettiğim 2 ila 4.hafta arası değişiklikler
Bebeğinizi sağlıcakla kucağıniza almanızı temenni ederim bu arada

Merhaba bende en son adetimi 24 ocakta oldum. Altı gün geçti. Iki gün önce kan testi yaptım ama negatif çıktı. Burda yazılanları okuyunca acaba mı demeden edemedim. Hiç bir ağrım yok sanki hala adet olmayacakmışım gibi geliyor. Hamile olabilir miyim?

Merhaba yakın zaman olduğu için hatırlarsınız tahmini döllenme sonrası hiç kahverengi lekelenmeniz olmuş muydu?
Yani asıl merak ettiğim 2 ila 4.hafta arası değişiklikler
Bebeğinizi sağlıcakla kucağıniza almanızı temenni ederim bu arada
merhaba ,teşekkur ederim darısı size olsun inşallah.bende hiç lekelenme olmadı,başkalarında oldumu bilmiyorum,benım en çok dikkatımı ceken ne zaman wc gıtcem çamaşırımda hep beyaz akıntı olmasıydı,acaip derecede iştahım açılmıştı gece uykumdan uyanıp yemek yiyordum o derece birde gaz yapıyordum farkettiklerım bunlardı adet olmayı beklıyordum bana süpriz oldu :) ,umarım bir süprizde size olur,adet sancısı gıbı agrıda oldu kasıklarda.

Aranızda yeniyim bende bir buçuk yıllık evliyim artık bebek istiyoruz en son 7 şubatta adet oldum yumurtlama günü öncesi sonrası korunmadık ilk seferde çok heveslenmek istemiyorum ama hamile kalma ihtimalim olur mu adetime 10 gün var ama ben şimdiden çok heyecanlıyım hiçbir belirti yok hamilelik adına birazda polikistik olduğu için tedirginim ve test ne zaman yapmalıyım yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin

Lati lokum birsey sorcam sendeki ayni seyler bende de oluyo istah akinti cok fazla gaz falan var 18 gun gecti doktora gittim alttan bakti rahim buyumus dedi ya bebek var yada gec adet olcan dedi beta hcg bakti 0,100 arasinda yani yok dedi sokturucu kullancan dedi simdi sendeki ile ayni belirtiler bende de var doktorda boyle diyo arada kaldim napsam bilemedim fikir verebilir misiniz

X