En erken hamilelik ne zaman belli olur??Hamileligi anlamak için adet gecikmesi sartmı

Hayırlısı canım iki düşük yaşadım çok korkuyorum sabah kötü rüyalar gördüm düşük yapıyodum bu durum eğer ki hamileysem etkilemez inşallah çok ağrım ve gazım var korkuyorum
Canim hayirlisi olsun insallah kotu düşünme lutfen. Kac gun gecti adetin? Belki vardir biseyler bak hala olmadin

Malesef canım adet oldum çok ağrılı bi şekilde hastaneye gittik tahlil yaptılar negatif çıktı değilmişimo kadar inanmıştım ki eşimle harap olduk
Ayni seyleri yasadik desene vardir bir hayir diyorum Allahtan umut kesilmez napalim vardir elbet dogru zamani :KK43:

Nasip kızlar bende 3 ay önce inanılmaz belirtiler yaşamıştım bu sefer oldu heralde dedim adetimde gelmeyince kan testi yaptırdım sonuç negatif ve idrar yolu enfeksiyonu....
Artık kasmıyorum kendimi kabullenmek lazım Rabbimiz bizim için en uygun zamanı bilir
Herşeyde bir hayır vardır böyle düşünmemiz lazım sabredicez
İnşallah bigün bizde meleklerimize kavuşuruz

Merhabalar:) Burada yeniyim tam olarak nasıl kullanılacağını da anlamadım ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim 1 yıllık evliyim ve 3 aydır da çocuk düşünüyoruz adetim biteli 10 gün oldu test aldım ve negatif çıktı sizce doğru olmama ihtimali var mı illa bir sonraki adetin gecikmesi mi gerekli:cry:

Merhaba , 6 aylık evliyim bu ay ilk kez eşimle korunmadan ilişkiye girdik. yalnız benim yumurtalıklarımda polikistik over var . ondan dolayı adetim düzensiz. bu ay korunmadığımız için gebelik bekliyordum. kasımın 14 ünde adet olmam gerekiyordu ancak olmadım. bugün kan testi yaptım negatif ama doktor rahminde kalınlaşma var dedi ultrasonda. acaba hamile miyim? yardımcı olur musunuz?

Merhaba , 6 aylık evliyim bu ay ilk kez eşimle korunmadan ilişkiye girdik. yalnız benim yumurtalıklarımda polikistik over var . ondan dolayı adetim düzensiz. bu ay korunmadığımız için gebelik bekliyordum. kasımın 14 ünde adet olmam gerekiyordu ancak olmadım. bugün kan testi yaptım negatif ama doktor rahminde kalınlaşma var dedi ultrasonda. acaba hamile miyim? yardımcı olur musunuz?
Adetin duzensizse belki gec yumurtlamissindir. Yumurtlamadan 10 gun sonra kanda belli oluyor hamilelik. Haftaya adet olmazsan tekrarla istersen. Polikistik icin ibrahim saracoglu kurleri var. Deneyebilirsin bir arastir. İnsallah hamilesindir gerek kalmaz

Adetin duzensizse belki gec yumurtlamissindir. Yumurtlamadan 10 gun sonra kanda belli oluyor hamilelik. Haftaya adet olmazsan tekrarla istersen. Polikistik icin ibrahim saracoglu kurleri var. Deneyebilirsin bir arastir. İnsallah hamilesindir gerek kalmaz

Evet soğan kürü duydum onu deniyorum şu an. Çok teşekkür ederim .

Sogan kurunden sonra adet olursan havuc incir kurune bak . Polikistik over olanlar icin video var onu izle istersen . Yan etkisi olmadi bende o ay hamile kaldim

Onu duymamistim hemen bakayım . Adet olursam başlarım ona da . Bir tanıdığım var polikistik over vardı onda da . Hamile kalmadı 4 sene boyunca. Tüp bebek tedavisi gördü . Açıkçası o yüzden korkuyorum biraz ya kalamazsam diye . Tebrik ederim seni de .Allah sağlık sıhhat versin sana ve yavruna

Onu duymamistim hemen bakayım . Adet olursam başlarım ona da . Bir tanıdığım var polikistik over vardı onda da . Hamile kalmadı 4 sene boyunca. Tüp bebek tedavisi gördü . Açıkçası o yüzden korkuyorum biraz ya kalamazsam diye . Tebrik ederim seni de .Allah sağlık sıhhat versin sana ve yavruna
Video var onu izle istersen. Seda sayanin programina konuk olmustu. Daha yeni evlisiniz yasini bilmiyorum ama stres yapma . Streste etkiliyor. Asilama tup bebektede ilac veriliyor. Stresli surec denemekten birsey olmaz bence.

Allah sana da nasip etsin insallah

Kürü inceledim etkili olduğu söyleniyor . Hemen başlayacağım bende. Etrafta çok fazla örnek var bu kistler falan alakali . Allah herkese nasip etsin.tesekkur ederim

dün ılk koruması ılıskımı yasadım esımle ve bende artık anne olmak ıstıyorum ve ılk seferde hamıle kalıp kalmıcagımı cok merak edıyorum 10 gun falan gecse hemen test yapıcam bugun bıle kalbım kıpır kıpır sankı

X