Saç Rengi ve Saç Boyama En gzel Rfleler paylam alan

sarengicg3.jpg

miranda-kerr-wallpaper1.jpg

ben bunu çok beğendim ya bunu küaförüme nasıl anlatabilirim acaba resimle mi gitsem opuyorumnanaktan

Bence resimle git. Yoksa abuk subuk bişe yapar. Bu hataya düşmüştüm =(

kızlar bende yaklaşık 6 senedir röfle yaptırıyorum artık kendi saçımın rengini unuttum o derece tabiki ilk zamanlar böle açık değildi sonradan üst üstte yaptıra yaptıra platine döndü bende çevremdekilerde çok beğeniyorlar rengini sarışın olmaı seviyorum:dance:

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 57
$778.jpg ne zmandr kfamda vardı böle bşy hayatmda ilk defa yaptrdm :)

kızlar ben de değişiklik yapıcam saçlarımda baktım bunlara gayet güzel duruyo, röfle nası yapılır,, sürekli yaptırmak gerekir mi biraz anlatabilir misiniz?

kızlar ben de değişiklik yapıcam saçlarımda baktım bunlara gayet güzel duruyo, röfle nası yapılır,, sürekli yaptırmak gerekir mi biraz anlatabilir misiniz?

sürekli derken....

dip boyan gelince diplerini boyatmaya gidersin.3 ayda bir falan

arkadaşlar ben bu saç rengini çook beğendim(ilk msjdaki ilk resim küt saçlı kız). beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm bana uygun olur mu yoksa soluk mu olu. bir de benim saçlarım koyu kumral açık kestane arası bişey bu renk tutar mı. ben bunu kuaföre yaprınca ne diyecemde böyle yapacak

bunlar da benm:KK19:
ama dün değiştirdim rengimi:):)

63377165753016334713899.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
dar paralar verdım bı gzle rofle yaptıramamdım okadar sıyah saca rofleyı gzl yapan yerler var ama bızımkını yapamadılar esmerlere ckda gzl olan yaanlar var bızımıkıne tutmadı:KK43: sımdı sıyah ve mutluyumtam bı renk sonucta mınyon tıplıyım ondan sıyah yaptımı ınsanlar seert gorunuyr derler ama yk bende o le bı ıfade:)))

mrblar ..... benim saçım koyu kahveydi dün gittim röfle yaptırdım begenmedim gittim bal köpüğü alıp evde kendim boyasam nasıl olur

kızlar bende yaklaşık 6 senedir röfle yaptırıyorum artık kendi saçımın rengini unuttum o derece tabiki ilk zamanlar böle açık değildi sonradan üst üstte yaptıra yaptıra platine döndü bende çevremdekilerde çok beğeniyorlar rengini sarışın olmaı seviyorum:dance:

Cok guzel dibini ne renk yapiyor
Cok ince ve cok sık atmis sanirim

bunlar da benm:KK19:
ama dün değiştirdim rengimi:):)

63377165753016334713899.jpg

maaşşallah canım güzele herşey yakışıyorr :KK70:
sen yüzünü kapamaya çalışmışsın ama o güzel gözlerini saklamayı başaramamışsın canım benim :KK70:

hepsii çok güzel ama herkese yakışmıor işte bende denemek istiorm:44:

X