En İyi Bebek Islak Mendili Hangisi 2022 - Karşılaştırma

En İyi Bebek Islak Mendili Hangisi? 2022

• Sleepy Natural Yenidoğan Islak Pamuklu Havlu

OY: 94 37,6%
  • Sleepy Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu

OY: 50 20,0%
  • Sleepy Sensitive Islak Havlu Mendil

OY: 27 10,8%
  • Uni Baby Sensitive Islak Havlu

OY: 58 23,2%
  • Uni Baby Classic Islak Havlu

OY: 14 5,6%
  • Prima Pampers Islak Havlu Aqua Pure

OY: 23 9,2%
  • Prima Islak Havlu Hassas Ciltler İçin

OY: 13 5,2%
  • Baby Turco Doğadan Islak Bebek Havlusu

OY: 39 15,6%
  • Waterwipes Doğal Islak Mendil

OY: 17 6,8%
  • Huggies Islak Havlu

OY: 4 1,6%
  • Evy Baby Islak Havlu Soft

• Mustela Zeytinyağlı Alt Temizleme Islak Mendili

OY: 9 3,6%
  • Bebedor Pudra Kokulu Islak Havlu

OY: 1 0,4%
  • Baby Me Yenidoğan Pamuk Mendil

OY: 16 6,4%
  • Komili Bebe Islak Mendil

• Dalin Islak Mendil Havlu

OY: 11 4,4%
  • Molfix İzotonik Sulu Islak Mendil

• Pampers Sensitive Baby

• Aleva Naturals Bamboo

OY: 2 0,8%
  • Babyganics

OY: 0 0,0%
  • Goon Yenidoğan Islak Havlu

OY: 2 0,8%

• Ankete Katılan
    250

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.260
2.981
En iyi bebek mendili hangisi 2022 yılında... En çok bebek mendili satan markalar... Birçok bebek, mendillerdeki parfümlere veya bileşenlere karşı hassas olabilir, bu nedenle küçük bir mendil paketiyle başlayıp herhangi bir reaksiyona neden olup olmadıklarına bakmak isteyebilirsiniz. Bebeğiniz katı yiyecekler yemeye başladığında muhtemelen mendillerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Yenidoğan kakası, yürümeye başlayan çocuk kakasından çok farklıdır.
en_iyi_bebek_mendili_2022_2023_islak_mendil_yenidogan.jpg
Hassas cilt, pişik veya egzama ile uğraşıyorsanız, lanolin, gliserin, skualen ve seramidler gibi bir tür nemlendirici bileşen içeren, koku ve parfüm içermeyen hipoalerjenik bir mendil seçmenizi önerir.

Bebek ıslak mendil kategorilerinde en çok satan markaları sıraladık. Siz hangi bebek mendilinden memnun kaldınız?

Son düzenleme:
En iyi bebek mendili hangisi 2022 yılında... En çok bebek mendili satan markalar... Birçok bebek, mendillerdeki parfümlere veya bileşenlere karşı hassas olabilir, bu nedenle küçük bir mendil paketiyle başlayıp herhangi bir reaksiyona neden olup olmadıklarına bakmak isteyebilirsiniz. Bebeğiniz katı yiyecekler yemeye başladığında muhtemelen mendillerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Yenidoğan kakası, yürümeye başlayan çocuk kakasından çok farklıdır.
Eki Görüntüle 3063225
Hassas cilt, pişik veya egzama ile uğraşıyorsanız, lanolin, gliserin, skualen ve seramidler gibi bir tür nemlendirici bileşen içeren, koku ve parfüm içermeyen hipoalerjenik bir mendil seçmenizi önerir.

Bebek ıslak mendil kategorilerinde en çok satan markaları sıraladık. Siz hangi bebek mendilinden memnun kaldınız?
Sleepy in bezi ve ıslak mendilini doğdukları andan bugüne kadar kullanıyorum hiç pişman olmadım. 2 yaşında olacaklar Haziran da 22 aydır kullanıyorum

Yaşına kadar sadece baby me kullandım çok memnundum hem sağlıklı hem ıslak mendil kaynaklı pişik derdi yok 👍🏻 Yaşından itibaren sleepy yenidoğan havluyu kullanıyoruz, başka markalar denedim peçete gibi incecik geldi en tok ve dokusu kalın olan bu kesinlikle

Eklentiler

• BC5C141C-910A-4608-95DE-A465B618F094.jpeg
    BC5C141C-910A-4608-95DE-A465B618F094.jpeg
    21,7 KB · Görüntüleme: 57
  • C809C5B6-A69C-4646-A3AA-CA6D0E339799.jpeg
    C809C5B6-A69C-4646-A3AA-CA6D0E339799.jpeg
    23,6 KB · Görüntüleme: 108
Kesinlikle ıslak mendil değil. Hepsi bir şekilde sabunlu deterjanli vs. Bebek temizleme pamuklara var ılık suyla ıslatıp kapaklı bir kutuya koyuyordum, kurumuyordu hem. Gün içinde kullanıyordum mis gibi
İlk 6 ay sizin gibi yaptım ikiz bebekle 6 aydan sonra uğraşamadim. Ek gıda ile biraz daha kakalari yoğun olunca. Islak mendili ılık su da yıkayıp , bu iş için minik bir kovamiz var onda yıkayıp siliyorum. Şu gerçekten köprüyor en iyisi bile olsa

Eki Görüntüle 3063225

Islak mendil kullanmıyorum ama kullansaydım eğer baby turco yada sleepy

Kesinlikle Uni Baby Sensitive Islak Havlu süper

Kesinlikle ıslak mendil değil. Hepsi bir şekilde sabunlu deterjanli vs. Bebek temizleme pamuklara var ılık suyla ıslatıp kapaklı bir kutuya koyuyordum, kurumuyordu hem. Gün içinde kullanıyordum mis gibi

Pamuklari suyla ıslatıp kutudan kullandım bakteri üretebilir o sekilde diye vazgeçtim kullanacağım zaman ılık suya batırıp siliyorum hem soğuk da olmuyor

İki oğlumda da yeni doğduklarında unibayby yenidoğan kullandım daha sonra primaya geçiş ikiside güzel

Yaa ben de kullanıyordum ama her seferinde sıcak suyla ıslatmak zor geliyordu çok üşeniyordum. Bu şekilde oluyor mu cidden?. Kabın içine suyunu iyice sıkıp mı koyuyorsunuz

Sleppy(gül ,lavanta vs kokulu olanlar değil ama zeytinyağlı olan yeşil paket,kekikli,sirkeli olan(bunun cep boyunu çantamda bulunduruyorum elleri silmek icin) ve beyaz paketi zira diğerlerinin parfüm kokusu yoğun bu sebeple beğenmiyorum) çok iyi ve uni baby de mavi,turuncu paketlerini kullanıyorum banyoda bile,listede olmayan migrosun kendi markası minies epey kalın ve kullanışlı bir ıslak mendil bence,yine listede olmayan rossmannda satılan babydream epey güzel . Bu dördü dışında pek beğendiğim mendil olmadi, kücücuk,incecik oluyor bazilari,bazıları sert kağıt gibi,bazıları da yoğun parfüm kokulu haliyle ben bu markalar dışında pek macera aramıyor almıyorum artık ama bir kısmını henüz denemedim.

Yaa ben de kullanıyordum ama her seferinde sıcak suyla ıslatmak zor geliyordu çok üşeniyordum. Bu şekilde oluyor mu cidden?. Kabın içine suyunu iyice sıkıp mı koyuyorsunuz
Az suyla ıslanınca sıkmaya gerek kalmıyor aslında minik kare saklama kaplarina koyuyorum o şekilde ondan kullaniyordum

1 yaşına kadar pamuğu ıslatıp temizledim altını oğlumun. 1 yasindan sonra ve hala bimin ıslak mendilini yıkayıp kullanıyorum yıkamadan asla kullanmıyorum bi sıkıntı yaşamadım cok şükür

X