Şampuan ve Saç Kremleri En iyi bitkisel şampuan hangisi? (tavsiyelerinizi bekliyorum)

ben de bitkisel şampuan kullanıyorum. şu an tresan kullanıyorum kuru saçlar için ama onun içinde de silikon varmış. body shop tan aldığım silikonsuz, sülfatsız, parabensiz ve renklendiricisiz bal özlü şampuan çok güzel. saçlarım çok kuru olduğu için yine bitkisel olan yves rocher durulanmayan krem kullanıyorum onda da silikon ve paraben yok. krem mucize gibi yarın gidip şampuan ve onarıcı maskesini de alıcam benim tavsiyem bu kadar....

yves rocher kremin fiyatı nedir? bi de o bal özlü şampuanın?

ben de bitkisel şampuan kullanıyorum. şu an tresan kullanıyorum kuru saçlar için ama onun içinde de silikon varmış. body shop tan aldığım silikonsuz, sülfatsız, parabensiz ve renklendiricisiz bal özlü şampuan çok güzel. saçlarım çok kuru olduğu için yine bitkisel olan yves rocher durulanmayan krem kullanıyorum onda da silikon ve paraben yok. krem mucize gibi yarın gidip şampuan ve onarıcı maskesini de alıcam benim tavsiyem bu kadar....

Naranjah, mucize gibi dediğin yves rocher durulanmayan kremin ne tür faydasını gördün saçlarında, yani saç uçların çok kuruydu da kuruluğu mu giderdi ? Normalde ben de yıkama sonrası durulanmayan ürünler kullanmayı tercih ediyorum.
Ayrıca şampuan ve onarıcı saç maskesini de alacağım demişsin. Sanırım almışsındır bayağı bir zaman geçmiş o yazının üzerinden. Kullandıysan deneyimlerini yazar mısın.

ben fiyto sarımsaklı şampuan kullanıyorum. ama saçı sertleştiriyo biraz o yüzden önce onu saçımda biraz bekletip sonra gliss kullanıyorum.gliss yumuşak yapıyor.
bir de daha önce bu forumda yazıldığı gibi şampuanın içine sarımsak rendeleyip kullanmıştım ondan da memnun kalmıştım.tabi sarımsaklıdan sonra bir de normal şampuan kullanıyodum :KK70:

down under gerçekten bir işe yaramıyor, önermem. Ama otacı dan memnunum

Merhaba
Bende otacı kullanıcısıyım, neredeyse 1,5 sene oldu. 10 bitkili ve ısırganlısını kullanıyorum değiştire değiştire. ama mutlaka içine bir kapak kadar çam terebenti koyuyorum
Ancak bu aralar saçımda anlayamadığım bir kuruluk oluştu, yağ bakımı da yapsam fayda etmiyor
Gliss'in siyah serisini övüyorlar, deneyen oldu mu hiç? Otacıyla kıyas yapılırsa?

Merhaba
Bende otacı kullanıcısıyım, neredeyse 1,5 sene oldu. 10 bitkili ve ısırganlısını kullanıyorum değiştire değiştire. ama mutlaka içine bir kapak kadar çam terebenti koyuyorum
Ancak bu aralar saçımda anlayamadığım bir kuruluk oluştu, yağ bakımı da yapsam fayda etmiyor
Gliss'in siyah serisini övüyorlar, deneyen oldu mu hiç? Otacıyla kıyas yapılırsa?

bence şampuanını değiştirme
glissin durulanmayan saç kremini kullan.

ben mecitefendi sarmısak şampuanını kullanıyorum, saçlarım artık dökülmüyor :))
saç bakımı için de glissin o kremini kullanıyorum bi de yağ bakımı yapıyorum
ama ben yumuşak saç sevmediğim için yağ bakımı pek yapmıyorum :))
sert saç iyidir :KK70:
ama sanırım bi tek ben böyle düşünüyorum :)
neyse ki erkek arkadaşım sert saçlarım hakkında kötü bi yorum yapmadı o yüzden böyle devam

bence şampuanını değiştirme
glissin durulanmayan saç kremini kullan.

ben mecitefendi sarmısak şampuanını kullanıyorum, saçlarım artık dökülmüyor :))
saç bakımı için de glissin o kremini kullanıyorum bi de yağ bakımı yapıyorum
ama ben yumuşak saç sevmediğim için yağ bakımı pek yapmıyorum :))
sert saç iyidir :KK70:
ama sanırım bi tek ben böyle düşünüyorum :)
neyse ki erkek arkadaşım sert saçlarım hakkında kötü bi yorum yapmadı o yüzden böyle devam

sarımsaklı şampuanın muhteşem etkisi var. fazla saç kremi kullandıgındada saç çok yumuşar siner hatta fön düzleştirici bile zor tutar fazladan silikon yüklenir saçlara.bencede sert saç her zaman makbuldur sert şöyle gür saçlar her kadının hayalidir bence :)

ben dönüşümlü olarak mecitefendi ısırganlı ve mecitefendi sarımsaklı kullanıyorum. sarımsaklı saç dökülmesini durduruyor. ısırgan ise saçlarımı uzattı ama ısırganın kötü etkisi de var. uzun süre kullanınca saçı kurutuyor. benim saçlarıma etkisi bu şekilde oldu (saçlarım ince telli, orta uzunlukta ve boya yok).

PROMİNOXSİL şampuanını kullanan var mı?Ne alacağımı bilemiyorum.Kuruluk ve dökülme için ne önerirsiniz.:KK43::26:

Ben sentor gingsen ve sarımsak özlü olanı almayı düşünüyorum.bakalım nasıl olucak:21:

ya kıslar birçoğunuz down under naturals hakkında hiç işe yaramıyor ya da döküyor gibi yorumlar yapmışsınız ama ben silikonlu şampuanlardan vazgeçme kararı verdikten sonra down unders fruit kicks serisine başladım ve içinde sls var tabi ona karar verene kadar bir çok şampuan denedim kepeksiz saçıma kepek yaptılar bu şampuan ne kepek yaptı ne de döktü hatta bitkisel olmasına rağmen yumuşattı diyebilirim....bu arada saçlarım boyalı ve sert yapıya sahipler...

mrb arkadaşlar bnimde saçlarım dökülüyor vede uzamıyor dün Neo Cure Sarımsaklı şampuanından aldım kullanan etkisini gören varmı acaba?

merhabalar,

ben konuyu ilk defa okudum ama toplam 6 sayfa okuyunca kafam karisti. saclarim az yagli, boyali ve omuzlarimda. emziren anneyim dolayisiyla silikonsuz, sulfatsiz, parabensiz sampuan & sac kremi onerileri rica ediyorum sizlerden. hamileligim basindan beri ilk once eczaneden aldigim pahali ama su anda adini bile hatirlamadigim bir sampuan&sac kremi , sonrasinda da otaci, down under, body shop kullandim, hepsi sacimi kuruttu. bunlarin kurutmayani olarak neler onerirsiniz?

Klorane'i şiddetle öneririm. Kininli olanın şampuan ve saç kremini kullanıyorum saçlarım cidden normalden hızlı uzadı. İsteğine göre başka başka çeşitleri de var:KK12:

X