En iyi bölgesel incelme??

Civaoglu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
5
1
Doğum sonrası bölgesel kilolardan kurtulmak için en iyi hangi yöntemi önerirsiniz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Elbette koşu... Düzenli koşu bölgesel incelmelerde de çok iyi işe yarıyor.

Göbek için mekiği tavsiye ediyorum ben. Çok işe yarıyor ama kadameli olarak artırın mesela bir hafta on tane, öteki hafta yirmi gibi.

Hifu (odakli ultrason) yaptiriyorum, basen bölgeme ama 3 ay sonra sonuç görecegim , işe yararsa yazarim

Bir ay geçmiş. fark oluştu mu.
1,5 ay gecti bir cm.bile incelme olmadi
Mutlaka olur diyor oradakiler, bakalim
Biraz daha bekleyeceğim..ama ben önermiyorum yine de , çok pahali bir yöntem, git lazer lipoliz yaptir daha iyi bari paran boşa gitmez.. Ben youtube da videolarini izledim,iddali bir yöntem ama işe yarsaydi 1,5 ayda 3-4 cm incelme olurdu

Biraz daha bekleyeceğim..ama ben önermiyorum yine de , çok pahali bir yöntem, git lazer lipoliz yaptir daha iyi bari paran boşa gitmez.. Ben youtube da videolarini izledim,iddali bir yöntem ama işe yarsaydi 1,5 ayda 3-4 cm incelme olurdu
Ameliyat olayı bana göre değil:KK43: korkuyorum. o nedenle bölgesel zayıflama yöntemlerini arastiyordum. Fakat genel olarak memnun kalan yok. hepsi boş gibi.

Ameliyat olayı bana göre değil:KK43: korkuyorum. o nedenle bölgesel zayıflama yöntemlerini arastiyordum. Fakat genel olarak memnun kalan yok. hepsi boş gibi.

Soğuk lipolizi ayni bölgeye 2-3 kere yaptirirsan fayda görürsün sanirim
Soğuk lipoliz yorumlarini oku, işe yarar gibi geliyor. Bende yaptiricam.

merhaba 2,5 ay geçti incelme oldu tavsiye ederim..ama daha da olacakmış, etkisi 6 aya kadar sürüyormuş fakat su içmek şart! su içmezseniz etkisini göremezsiniz

yanlışımı düzeltiyorum, insanları yanlış yönlendirmek istemem, yazdığım süre yanlış, süreyi hesaplamadan yazıverdim öylece, ortalama bir süre o 1,5 ay ama
ben işleme 1,5 ay değil daha erken başlamıştım, ilk başlarda su içmeyi ihmal ettim,,3 değil, 2 lt.içebildim.. fakat 4.seanstan itibaren gözle görülür şekilde basenim inceldi, 5. senastan sonrada düzeldi basenlerim, tavsiye ederim
ama ben İzmirdeyim, başka şehirlerde uygulayan varmı işlemi bilemiyorum.. HİFU BODY işlemin adı

X