En iyi Minimizer(Kltc) sütyen hangisi?

Merhaba arkadaşlar,
En iyi minimazer sütyen markası nedir sizce?
Kullanıp en memnun kaldığınız markayı rica edicem.:)
Bir kaç kişiden Kom'un çok iyi olduğunu duymuştum ama fazla da bilgim yok.
Bugün dışarı çıkınca anneciğime hediye almak istiyorum.
Ama bilgi sahibi olmadığım için satış yapan kişinin beni yanlış yönlendirmesinden korkuyorum.
Fikir verirseniz çok sevinirim.a.s.

valla bende bilmiyorumm ama bulamadım öle etkili bi küçültücü sütyen bulsam kapacam hemen senağlama

triumph kesinlikle en iyisi, en etkilisi. D cup kullanıyorsanız biraz paraya kıyıp 2-3 beden küçülten triumph kullanın. büyük mağazalarda, boyner, marks & spencer larda satılıyor. 4-5 yıl çok rahat kullanırsınız. ama zırh giymiş gibi bir his veriyor :KK70:

kızlarrr ,hayır ten falanda bahaneymiş ben triumph iğle tanıştım ve ben yıllardır b kullanırdım c olduğumu öğrendim...bu kadar rahat ve hem küçük hem dik gösteren bi sütyen daha takmadım,sırtımın ağrısı bile hafifledimodeli classic kızlar,hepinize tavsiye ederim

kızlarrr ,hayır ten falanda bahaneymiş ben triumph iğle tanıştım ve ben yıllardır b kullanırdım c olduğumu öğrendim...bu kadar rahat ve hem küçük hem dik gösteren bi sütyen daha takmadım,sırtımın ağrısı bile hafifledimodeli classic kızlar,hepinize tavsiye ederim

arkadaşım bende bu sutyenden almak ıstıyorum ama kendı sıtesınde tarıf ettıgını bulamadım sen nerden aldın acaba yardımcı olurmusun ?

benım anlıyamadıgım bazı sutyen modellerınde mesela 90 DD yazıyor 90 D yazıyor ıkı D ne oluyor tek D ne oluyor bılen varmı

Anneme kom aldık biz geçen hafta çok memnun kaldı. Hatta gittik dün bitane daha aldık.

yeni incinin bir modeli var harika balenleri var dikleştiriyor da straplez olarak da kullanabilirsin ama zaten gögüsler büyük oldugu için o pek mümkün degil ben çok memnun kaldım yeni incinin o klasik küçültücü sütyeninden hem daha iyi sarıyo hemde daha şık

arkadaşım bende bu sutyenden almak ıstıyorum ama kendı sıtesınde tarıf ettıgını bulamadım sen nerden aldın acaba yardımcı olurmusun ?

kom 'a git tatlım komda satıyor bu markayı bende kom'a gittim bundan da almıştım hakkaten en sevdiğim sütyenimdir komdan sonra

yeni incinin bir modeli var harika balenleri var dikleştiriyor da straplez olarak da kullanabilirsin ama zaten gögüsler büyük oldugu için o pek mümkün degil ben çok memnun kaldım yeni incinin o klasik küçültücü sütyeninden hem daha iyi sarıyo hemde daha şık

Yeni incinin hangi modeli bu

canım ben ankaradan aldım,nü diye iççamaşırcı ama keşke çok alsaymışım,2 tane almıştım,kayseride yaşıyorum,burdada henüz bulamadım ama herkes ne kadar zayıfladın diyor:)kaydirigubbakcemile5

bende tenden 60 tl ye aldım ama dikleştirdi o kadar cok kaliteli ama benim istediğim sonucu vermedii

merhaba. Altan diye bir markaya rastladım. iki kom alıp bir de onu deniyim dedim. şekilsiz küçültmüyor ama sıkı tutuyor. özellikle ay sonu para kalmadığında acil yeni sütyen ihtiyacını karşılıyor. aklınızda bulunsun. ismi komik ama iş görüyor. Kom dantelli olsa da danteller t-shirt altında iz yapmadığı için sorun yaratmıyor. henüz wonderbra denemedim merak ediyorum.

Evet,sanırım kom bu işte bayağı iyi.Çünkü anneme sütyeni aldığımız yerde her marka minimazer sütyen vardı ama genelde komun modellerini satıyorlardı.
Bir de aklınızda olsun,siz de mutlaka deneyerek alın.
Bizim aldığımız yerde soyunma kabinleri vardı ve her müşteriyle ilgilenen kişi,sütyenin duruşuna bakıyor ve uygun olup olmadığına karar veriyordu.
Mesela annemin modelinin ne olduğuna 3 denemeden sonra karar verdi ordaki kız.
Yani herkesin göğüs yapısına göre sütyenin modeli değişiyor..yerimseniben

Canım annenin memnun kalmasına çok sevindim... Annem deneyerek aldı demişsin de siz hangi mağazasına gittiniz yazarsan sevinirim...

kesınlıkle berleı tavsıye ederım toparlayıcı degıl tamamen kucultucu en azıkı beden kucultuor bıraz tuzlu olmasına ragmen en ıyısı buuuu herkese tavsıye ederım mesala normalde 95 beden sutyen kullanıorsanız berleının kucultıcusunu taktıgınızda gorunum olarak 80 85 gıbı duruorrr

Yeni İnci yi tavsiye ederim , çok güzel ürünleri var hem kaliteli hem de fiyatları da kom kadar pahalı değil ,
mesela yeni inci toparlayıcı 1680 çok güzel aynı zamanda da straplez

X