En iyi Minimizer(Kltc) sütyen hangisi?

ben bütün markaları kullandım kom; barbara, rosenna bir çoğu ,ten de öyle , trumpsuda denedim ama kesinlikle ALTAN 124B diyorum kızlar bu sorundan kurtaracaksınız benim sırtım küçük göğüslerim büyük bir türlü rahat edememiştim minimizer diyorlar ama üsten bastırıp düzleştiriyordu şimdi öyle değil çok güzel ama şöyle bir sorun var sadece bir model kullanıyorum değişmek istiyorum ama onun gibi bulabilsem alacam

mrb arkadaşlar ..ALTAN MARKASINI ARKADAŞIM KULLANDI..göğüslerini görünce inanamadım çok güzel görünüyorlar küçüğk ve dik...şiddetle tavsiye ederim...

bu arada arkadaşlar önerileriniz için hepinize teşekkür ediyorum..sonunda doğru sütyeni buldum sayenizde..YENİ İNCE 1950 MODELİ harika..herkes zayıflamışsın diyor..çok beğendim..eskiden çok paralar harcıyorken kaan parfümerinden 18 tl ya aldım...:teytey::teytey:

selam arkadaşlar yıllardır minimizer sütyen kullanıyorum,son on yılda triumptan şaşmadım inanın beş yıllık sütyenlerim hala duruyor elde yıkanınca hiç bozulmuyor ayrıca hem küçük hemde düzgün gösteriyor .fiyatları 70-90 tl arası ama indirimleri takip edebilirsiniz, forum istanbulda mağazası açıldı, ten magazalarındada bulmak mümkün.

bu arada arkadaşlar önerileriniz için hepinize teşekkür ediyorum..sonunda doğru sütyeni buldum sayenizde..YENİ İNCE 1950 MODELİ harika..herkes zayıflamışsın diyor..çok beğendim..eskiden çok paralar harcıyorken kaan parfümerinden 18 tl ya aldım...:teytey::teytey:

Bende aynısından almışım :)

Ama 85C aldım,yanlardan taştı.Bu cup ölçüsü ne olmalı acaba,kafam karıştı :)
Bir de Ten markalı sütyenler hiç bir yerde karşıma çıkmıyor nedense.Nerden bulacağım ben yaa...

Minimizer sütyen deyince bana hep klasik toplayan düz modeller gösterirlerdi. Ben hem dantelli hem küçültücü modelleri tercih ederim. Bu yüzden Kom, Yeni inci ve Ten gibi markalara dünya para ödemişimdir. En son Le jardin markasının iki modelini gördüm zaten markanın tek minimizer olanları bu iki modeldi. İkisinden de aldım çok memnun kaldım fiyat olarak da diğerlerine oranla uygun kalitesi de güzel.

ben liseden beri kom barbara kullanıyorum çok memnunum 2 sene önce de triumph kullandım acayip bişey tab koma göre biraz pahalı alman markası kom 40 liraysa triumph 85-90 lira falan ama acayip bişey ve çok kaliteli uzun süre kullanabilrisiniz tavsiye edrim heryerde bulunmuyor yalnız :2:

forumdaki yazıdan ölçümü öğrendim yandan taşma sorununu yaşamıyorum binevi şimdi minimizer aldım bir kaç tane. ama bu tarz sütyenleri denedim dekolteyi abartanlar var hep? minimizerler hep böyle mi yapar?

Herkese merhaba trıumph kullanan ve memnun kalan arkadaşlar hangi modelini kullandınız ben bakıyorum netten 2 modeli varda

Benim sorunum sirtimin dar olmasi bu nedenle sadece kücültücü olmasi yetmiyor bir de Cup sistemli olmasi gerekiyor.

Triumph'un comfort minimizer'ini kullaniyorum. Ancak gögüs uclarimi belli ediyor. Ince yani. Kisin daha cok tercih ediyorum. Yazin da cok bunaltici günlerde eger kalin kullanamayaksam veya renkli bluzlarla falan kullaniyorum. Güzel toparliyor. Ayrica askilari lastikli olmadigi icin yürürken sallanma derdi yok :) Bence bu cok önemli bir ayrinti. Ic giyim firmalari bunu hic akil edemiyorlar. Ben simdiye kadar askisi lastikli olmayan Trimphtan baska sütyen görmedim.

Ayrica spor yapanlara tavsiyem Triumph'un High Performer'i. Hayatimda gördügüm en iyi spor sütyeni. Tak sütyeni saatlerce kos. Bunun da askilari yine lastikli degil ve alttan destek yapan kalin saglam lastikleri var.

Bunun disinda Magic Form denen bir markayi tesadüf kesfettim. Ne varsa Türklerde var :) Internetten sitesine bakabilirsin. Ben 5738 modelini kullaniyorum ve cok memnunum. Tüm cup süngerli, ama öyle kalin degil. Böylece gögüs uclarim belli olmuyor :KK66: Ince t-shirler ya da gece kiyafetleriyle cok iyi gidiyor. Askilarini istersen cikariyorsun istersen boyundan yapabiliyorsun. Yani cok kullanisli bir sütyen.

Ama iste bunlar düz sütyenler öyle süslü falan degiller. Diyeceksiniz ki simdi sen de buldun da bunuyorsun. Saglam dantelden, ya da iste süslü minimizer bilen var mi?

Bu arada baska Cup'lu minimizer tavsiyeleriniz olursa sevinirim. Ben Ankara'da oturuyorum. Magaza falan yazarsaniz da cok iyi olur.

Herkese merhaba trıumph kullanan ve memnun kalan arkadaşlar hangi modelini kullandınız ben bakıyorum netten 2 modeli varda

Benim sorunum sirtimin dar olmasi bu nedenle sadece kücültücü olmasi yetmiyor bir de Cup sistemli olmasi gerekiyor.

Triumph'un comfort minimizer'ini kullaniyorum. Ancak gögüs uclarimi belli ediyor. Ince yani. Kisin daha cok tercih ediyorum. Yazin da cok bunaltici günlerde eger kalin kullanamayaksam veya renkli bluzlarla falan kullaniyorum. Güzel toparliyor. Ayrica askilari lastikli olmadigi icin yürürken sallanma derdi yok :) Bence bu cok önemli bir ayrinti. Ic giyim firmalari bunu hic akil edemiyorlar. Ben simdiye kadar askisi lastikli olmayan Trimphtan baska sütyen görmedim.

Ayrica spor yapanlara tavsiyem Triumph'un High Performer'i. Hayatimda gördügüm en iyi spor sütyeni. Tak sütyeni saatlerce kos. Bunun da askilari yine lastikli degil ve alttan destek yapan kalin saglam lastikleri var.

Bunun disinda Magic Form denen bir markayi tesadüf kesfettim. Ne varsa Türklerde var :) Internetten sitesine bakabilirsin. Ben 5738 modelini kullaniyorum ve cok memnunum. Tüm cup süngerli, ama öyle kalin degil. Böylece gögüs uclarim belli olmuyor :KK66: Ince t-shirler ya da gece kiyafetleriyle cok iyi gidiyor. Askilarini istersen cikariyorsun istersen boyundan yapabiliyorsun. Yani cok kullanisli bir sütyen.

Ama iste bunlar düz sütyenler öyle süslü falan degiller. Diyeceksiniz ki simdi sen de buldun da bunuyorsun. Saglam dantelden, ya da iste süslü minimizer bilen var mi?

Bu arada baska Cup'lu minimizer tavsiyeleriniz olursa sevinirim. Ben Ankara'da oturuyorum. Magaza falan yazarsaniz da cok iyi olur.

Triumph'u ben yurtdisindan aldim. Türkiye'de nerde bulabilirsin ben de bilmiyorum :KK43:

80 d kullanıyorum kom rosense aldım ama daha üyük gösterıyor ya başka önerın bana cok kötuyummmmm
trıump ankda nerde bulabilirim önerrmısınızzz
yada komun hangi modelıne gecsemmm..cok mutsuzm yenı ıncıyıo bende duydum ama kadın o sana olmaz dedı

bende magic form kullanıyorum 3 yıldır ve 3 yıl önce aldıgımı hala takabiliyorum hiç deforme olmadı.ama şimdi hamile kaldım büyümeye başladı göğüslerim ne alsam bende bilemedim ama magic form ucuz değil ama değer

bir de berlei yi deneyin iki beden küçltme diyor ben cok memnunum magic formda kullandım bunun görünüşü cok farklı gercektenkucuk gösteriyor

o kadar cok sutyen denedimki hemen hemen her marka ama en iyisi kom su an modelini tam olarak bilemiyorum ama hem cuplu, hemde ince bi sungeri var ayrica askilarida cikiyor..

arkadaşlar bugüne kadar denemediğim sütyen markası kalmamıştı bir beden de olsa küçük gösterebilmek için ama hiçbirinden yeterince iyi sonuç alamamıştım. genelde barbara ve kom kullanırdım ama geçen gün bir sütyen buldum ki en az 2 beden küçülttü. --Berlei B510 Minimiser Sutyen-- kesinlikle denemelisiniz. 95 olan göğüslerimi 85 gösteriyor ve toparlarken yandan ya da üstten taşırmıyor. bunca zaman boşuna para dökmüşüm onca sütyene. ben 73 tl'e satın aldım ankarada koray mağazasından. bunu kullanırsanız başka markaya bakmayacaksınız bile. başlarda çok sıkı tuttuğu için zor alıştım ama sonra vazgeçilmezim oldu.

arkadaşlar bugüne kadar denemediğim sütyen markası kalmamıştı bir beden de olsa küçük gösterebilmek için ama hiçbirinden yeterince iyi sonuç alamamıştım. genelde barbara ve kom kullanırdım ama geçen gün bir sütyen buldum ki en az 2 beden küçülttü. --Berlei B510 Minimiser Sutyen-- kesinlikle denemelisiniz. 95 olan göğüslerimi 85 gösteriyor ve toparlarken yandan ya da üstten taşırmıyor. bunca zaman boşuna para dökmüşüm onca sütyene. ben 73 tl'e satın aldım ankarada koray mağazasından. bunu kullanırsanız başka markaya bakmayacaksınız bile. başlarda çok sıkı tuttuğu için zor alıştım ama sonra vazgeçilmezim oldu.

merhaba bende ögle bi sütyen peşindeyım koray mağazası ankaranın neresinde tarıf edermisin tşkler simdiden

kafam iyice karıstı benım simdi hangısı daha saglıklı kalıtelı vede daha toparlayıp kucuk gosterıyor :KK43:

X