En iyi pişik kremi

Bebeğin akşam bezleyip sabah acmak için cok cok kucuk.O daha büyüyünce oluyor.Bir.de kaka olunca kaç aylık olursa olsun açıp temizlemek gerekiyor.O kaka öyle yapmıştır.
Şuan öyle yapıyorum. Altına yapar yapmaz açıyorum gece 3-4 sefer açıyorum. O kadar çok ağladı ki 2 gün boyunca elimde kalacak diye çok korktum. Boğulacak sandım. Kimseyi dinlemiyorum şuan çok şükür geçti pisigi az bir şey kaldı ama o da geçer diye umuyorum. En azından ağlamıyor canı yanmıyor

Bebeğim 4 aylık bu zamana kadar prima kullanıyordum yeni yeni molfixe geçiyorum . Sdocream sürüyordum kızarıklık olduğu zaman iyi geliyordu . Beze dikkat edelim çok bez ve krem değiştirmeyelim bence

Şuan öyle yapıyorum. Altına yapar yapmaz açıyorum gece 3-4 sefer açıyorum. O kadar çok ağladı ki 2 gün boyunca elimde kalacak diye çok korktum. Boğulacak sandım. Kimseyi dinlemiyorum şuan çok şükür geçti pisigi az bir şey kaldı ama o da geçer diye umuyorum. En azından ağlamıyor canı yanmıyor
Başkalarını bosverin.Dinleyin ama aklınıza yatmazsa he he diyin geçin.İnsani yetersiz hissettirmekte üstüne yok herkesin.kuzum benim kimbilir ne kadar canı acimistir.size yazdığım kremi çocuk doktoru kızıma pişik için götürdügumde yazmıştı.ilk geceden baya sönmüştu

X