En Olumsuz Burç

en olumsuz burç

• koç

OY: 41 10,2%
  • boğa

OY: 17 4,2%
  • ikizler

OY: 52 12,9%
  • yengeç

OY: 21 5,2%
  • aslan

OY: 31 7,7%
  • başak

OY: 30 7,4%
  • terazi

OY: 14 3,5%
  • akrep

OY: 72 17,9%
  • yay

OY: 17 4,2%
  • oğlak

OY: 48 11,9%
  • kova

• balık

• Ankete Katılan
    403
bence aslan
soğuk,gereksiz derecede gururlu ve birazda bencil buluyorum

Benim minik kızım Aslan ama ... daha 2 aylık... ve ben Aslan ya da Başak olmasını istemiştim hep... benim gibi duygusal bi burçta olmasındansa güçlü bi yapıya sahip olsun dıye dusunurdum...

Sinside değiliz iki yüzlüde değiliz ! :KK20:

Al benden de okadar! Ben de oğlağım ve çoğu dürüstüm, içim-dışım bir diyen insandan binlerce kat daha dürüstüm. Kısacası dürüstüm ve sinsi hiç değilimdir. :KK19: Bu tamamen kendi fikrim değil, aksine çevremdeki herkes bunu dile getirir. Bir şeyden, bir durumdan hoşlanmadığımda ya da olumsuz düşündüğümde de anında tavrımı belli eder dile getiririm, içimden göründüğümden farklı düşünüp davranmam yani. Üstelik oğlak burcu dürüstlüğü ve gerçekçiliğiyle bilinir. Ha yükselenler burcun özelliklerine büyük etki ediyor ve tamamen değiştirebiliyor özellikleri, yani hepsine genellemek de saçmalık olur, o ayrı konu. Bu burçlarda tanıdığınız birkaç karaktere göre değerlendiriyorsanız benim de çoğu burçtan tanıdığım bu tür insanlar var ozaman saymaya kalkarsak...

Bence oğlak, neden bilmiyorum ama hep oğlak burcu olan arkadaşlarımdan kazık yedim :26:

aslan, akrep, balık ve oğlak burçları başı çekiyor bence de sizlere katılıorum ve bu burçlardan kişilerden uzaklaşıyorum hemen :KK28::KK28:
özellikle dikkat ettim en ukala ve herkesi küçümseyen kişiler aslan burcu çıkıyo
ayrıca ikiyüzlülükte ikizler başı çekiyor bence, ark.lar alınmasın herkes farklıdır elbet ancak bu burçlar öne çıkıo negatif olarak

kendim burcum ama ona oy verdim malesef..
çünkü her alanda %100 olumlu ve aksine %100 olumsuz olma ihtimalimiz vardır..
her şey iyi ve kötüden ibarettir..olumsuzluksa olumsuzluğun doruğuna çıkarlar/çıkartırlar

Bende yükselenim akrep olmasına rağmen objektif bir değerlendirmeyle akrep diyorum. bence akrepler sadece ilk bakışta bi insana olumsuz gözüküyorlar evet biraz karamsarlıklarıda vardır. Ama akrepler dışarıdan sessiz sakin ve konuşmayan bi izlenim verdiği için insanların üzerinde sinsi imajı yaratabiliyor.

Baliklar, cok duygusal, baskalarinin sorununu dinlemeyi seven ve bunlarada uzulen kisilerdir, ama cok bencildirler. Bu iki tezati bi arada yasarlar. Hani guvenebiliyodum sana dersiniz.

Koc, sorunlardan konusmayi cok severler, nerde kotu bir olay olmus, kim kotu birsey yapmis anlatirlar. Bulamadiklarinda ise sizde ararlar, evde ararlar veeee bulurlar. Bu niye egri duruyor?! diye cikisirsa bilinki o enerjisini bosaltmaya ihtiyaci olan bir koc'tur. Ama cabuk urkerler, hirrr yaptiginda susacaklardir. Ya ben birsey demedim ki, ne dedim simdi diyip gecerler yerine ve bi ara hic konusmazlar :KK53: Bencildirler ama vericilerdir de.. almasini biliceksin.

Oglak, duzgun kisilerdir esasinda. Ama gelin gorun ki, isine geldigi gibi davranirlar. Pek bi duygusallikta beklememek lazim. O kafasina koydugunu yapar, sizi sinir eder ve umursamaz. Sinsidir, cunku size soylemedigi her zaman birseyleri vardir ve farkettiginizde yada ogrendiginizde cok sasirirsiniz, bazen husrana ugratabilir bu durum sizi.

Aslan, ufak daglari ben yarattim, her istedigimi alirim.. tarzi bana hep antipatik gelmistir ve sirf bu yuzden iliskimi bitirdigim bile olmustur. Guclu olduklarini ara ara para ile gostermeyi severler ve herseyi bu sekilde elde edebilicegini sanarlar.. ama bosa kurek cekerler. Bende islemedigi kesin :KK53:

Baliklar, cok duygusal, baskalarinin sorununu dinlemeyi seven ve bunlarada uzulen kisilerdir, ama cok bencildirler. Bu iki tezati bi arada yasarlar. Hani guvenebiliyodum sana dersiniz.

Koc, sorunlardan konusmayi cok severler, nerde kotu bir olay olmus, kim kotu birsey yapmis anlatirlar. Bulamadiklarinda ise sizde ararlar, evde ararlar veeee bulurlar. Bu niye egri duruyor?! diye cikisirsa bilinki o enerjisini bosaltmaya ihtiyaci olan bir koc'tur. Ama cabuk urkerler, hirrr yaptiginda susacaklardir. Ya ben birsey demedim ki, ne dedim simdi diyip gecerler yerine ve bi ara hic konusmazlar :KK53: Bencildirler ama vericilerdir de.. almasini biliceksin.

Oglak, duzgun kisilerdir esasinda. Ama gelin gorun ki, isine geldigi gibi davranirlar. Pek bi duygusallikta beklememek lazim. O kafasina koydugunu yapar, sizi sinir eder ve umursamaz. Sinsidir, cunku size soylemedigi her zaman birseyleri vardir ve farkettiginizde yada ogrendiginizde cok sasirirsiniz, bazen husrana ugratabilir bu durum sizi.

Aslan, ufak daglari ben yarattim, her istedigimi alirim.. tarzi bana hep antipatik gelmistir ve sirf bu yuzden iliskimi bitirdigim bile olmustur. Guclu olduklarini ara ara para ile gostermeyi severler ve herseyi bu sekilde elde edebilicegini sanarlar.. ama bosa kurek cekerler. Bende islemedigi kesin :KK53:

Hiç bu kadar güzel burç değerlendirmesi okumamıştım tebrik ediyorum gerçekten :KK9: özellikle koç bu kadar mı bana uyar :KK70: balık,oğlak hepsi aynen anlattığınız gibi karşılaştığım insanların hepsinde ver. Özellikle balıkların fedakar olupta bencilliklerininde olduğunu anlayıp şaşırdığım an.. kesinlikle doğru yazmışsınız.

Başak burcuyum ayrıca yükselenim Akrep :) genelde benden hoşlanmazlar burda da yazmış zaten arkadaşlar Başak ve Akrep burçlarını olumsuz buluyorlarmış :) Bence bu burcun insanları geri kalan diğer burçların hepsini olumsuz bulurlar çünkü biri çıkmaz onları anlayan :)

Velhasıl benim en olumsuz bulduğum burç ' olumsuzdan kasıt karamsarlıksa Yengeç, Kötü huyları fazla ağır basansa İkizlerdir '

Başak burcu da karamsarlıkta az değildir :) Ama sahip olduklarına sahip çıkar aynı yengeçler gibi..

Akrebin de kötü huyu yok değildir, belki biraz acımasız demek doğru olur, canı yanarsa, can yakar..

akrepler ve balıklar kıskanç sinsi
koçlar kompleksli
ikizler hakkatten dengesiz ya bi öyle bi böyle itici
kova palavracı arada kendileride inanıyolar kendi yalanlarına bide :)
yaylar çatlak ama seviyorum

tanıştırayım bende terazi :KK12:

kimseylede anlaşamıyorum sanmayın ha onlar benle anlaşamıyo :KK30: ben napayım

Koç Burcuyum ve Yükselenim ikizler ve anlık değişimlerimde her burcun özelliğini karakterimde taşıyabiliyorum ..12 burcun çoğu özelliğinin kopyala yapıştır versiyonu olan biriyim.:KK53::KK53::KK53::KK53:şimdi ben nasıl bir türüm yahuuuu:KK1::KK1:

ikizler burcundan nefret ediyorum ve hep merak etmişimdir ikizlerle bir tek anlaşamayan ben miyim ki?? :KK43:

bence de en olumsuz burç akrep maalesef :) ama garip bi burc akrep

bazen çok iyi bazen bi nevri dönüyo enteresan herseyı kötüye yorabılıyo birden garip yani...

bven yay 'ım net çizgilerim sınrılarım yok maalesef onun için şöyleyım böyleyım dıyemıyorum :) ama

neşe ve mutluluk saçan bi burc oldugu bi gerçek :)

akrepler ve balıklar kıskanç sinsi
koçlar kompleksli
ikizler hakkatten dengesiz ya bi öyle bi böyle itici
kova palavracı arada kendileride inanıyolar kendi yalanlarına bide :)
yaylar çatlak ama seviyorum

tanıştırayım bende terazi :KK12:

kimseylede anlaşamıyorum sanmayın ha onlar benle anlaşamıyo :KK30: ben napayım

:KK12: :KK12: :KK12:

yengeç kadar tehlikeli bir burç olmasada akreplerde içten pazarlıklıdır ama hep zararı kendilerine veririler,çevresine en çok zarar veren yengeç burcudur entrikada dedikoduda 1 numaradır..

X