En Olumsuz Burç

en olumsuz burç

• koç

OY: 41 10,2%
  • boğa

OY: 17 4,2%
  • ikizler

OY: 52 12,9%
  • yengeç

OY: 21 5,2%
  • aslan

OY: 31 7,7%
  • başak

OY: 30 7,4%
  • terazi

OY: 14 3,5%
  • akrep

OY: 72 17,9%
  • yay

OY: 17 4,2%
  • oğlak

OY: 48 11,9%
  • kova

• balık

• Ankete Katılan
    403
Bende akrep burcuyum birebir özelliklerini taşıyorum.:KK3: Zor & inatçı & sinirli & hırslı & dediğim dedik biçok akrep burcu insanı gibi kimseye güvenmem genel özelliklerini tamamen taşıyorum.:KK76:Burcumuda kendimide seviyorum kimse umrumda değil hıhh:KK33:

Bende akrep burcuyum birebir özelliklerini taşıyorum.:KK3: Zor & inatçı & sinirli & hırslı & dediğim dedik biçok akrep burcu insanı gibi kimseye güvenmem genel özelliklerini tamamen taşıyorum.:KK76:Burcumuda kendimide seviyorum kimse umrumda değil hıhh:KK33:

bende akrep burcuyum kinciyim sinirliyim herkese kolay kolay güvenmem bir ortama girdiğimde sevgilisi olan erkekler bile bakar bana napalım çekici ve güzel oluyor akrepler bu anketde doğru hahhay:KK66:

akrep çıkmasına hiç şaşırmadım..zaten sevgili burcumu anlayan insan sayısı çok az..:KK43:bir akrebi annecağızı bile tam anlayamaz,doğuran kişi olmasına rağmen.akrep her yerde günah keçisi ilan edilir.adından bile kaybeder.ama iyice araştırılırsa,bu burcun o kadar olumlu özellikleri de vardır ki.tabi kendi burcum diye demiyorum:)bir akrep olarak akrebin kötüsünün de çok kötü olabileceğini çok iyi bilirim.ama kendini geliştirmiş bir akrep gerçekten mükemmele yakın bir insandır..bu kadar olumsuz görülmesinin en büyük nedeni,dürüst ve dobra bir şekilde doğruları savunması ve sanıldığının aksine bu doğruları içten pazarlıklı bir insan gibi değil de mert bir şekilde insanların yüzüne söylemeleridir.ee ne demişler doğru söyleyen dokuz köyden kovulur.sevgili burcum yanlışlara tepki verdiği ve hırçın tabiatlı olduğu için de sevilmez..ayrıca insanlara kolay güvenemedikleri için gardını alır her zaman..çünkü çok kırılgandır.aslında siz onun içindeki altın kalbi bir bilseniz.göstermez ki bilesiniz.kendine ait çok özel bir dünyası olan bir insanı anasının bile anlayamaması bundandır.ve sevdiklerine tapar ve kıskanır.elinde değildir..ama bu saydıklarım anka akrepleri için geçerlidir..sürüngen akreplerden korunmanız ama iyi bir akreple dost olmanız dileğiyle..çünkü onun dostluğunu kimsede bulamazsınız..

resmen beni anlatmış:KK69:

kesinlike oğlaklar ayyy allah muhafaza nefret ederim oğlaklardan
sosyetedekiler özellikle çocuklarının oğlak olmasını istemiyolarmış bunun için ayını ayarlıyolarmış önceden
geçen gazetede okudum postada sosyete oğlak burcu istemiyor diye

akrebim mutluyum gururluyum doğru benle anlaşan insan çok azdır çünkü kimse beni anlayamaz :KK23::KK23::KK23:

Ben oğlağım amaaan yemişim sosyeteyi onlar çok biliyo:) inatçı ve soğuk oluyorz onun dşında özümüzde iyi insanlarız:) ben de kovaları sevmem çok uçuk entrikacı ve acayip kendlerni beğenms oluyolar

bence yay tanıdığım bazı yaylar alıngan trip kisiler, onun dısında akrep tanıdığım birisi var görgüsüzün önde gideni maalesef..

anaaa akrep önde götürüyoo :KK53:
kendimin diye söylemiyorum ama akrep o kadar fesat degildir.. ne yapıyolarsa belli ederler sinsi ve iki yüzlü degildirler :KK50:

bence ikizler ve oğlakların yanında melek kalırlar :KK31:

anaaa akrep önde götürüyoo :KK53:
kendimin diye söylemiyorum ama akrep o kadar fesat degildir.. ne yapıyolarsa belli ederler sinsi ve iki yüzlü degildirler :KK50:

bence ikizler ve oğlakların yanında melek kalırlar :KK31:

katılıyorum, ne yaparlarsa saklayamazlar gizlisi saklısı yoktur,sinsi değillerdir

burçlarla olduğu kadar insanlarla da alkalı ,kişilikleriyle

:KK19:
‎3 İnsana asla İnanma : Koç , Yay , Balık : Onlar Bencildirler.
3 İnsanı asla Kırma : Boğa , Yengeç , Oğlak : Onlar dürüst ve gerçek aşkı arayanlardır.
3 İnsanın asla gitmesıne izin verme : Başak , Terazi , Akrep : Sır saklayabilirler ve gözyaşlarını görürler.
3 İnsanı asla Kaybetme : Aslan , İkizler , Kova : Onlar gerçek Dosttur...

katılıyorum, ne yaparlarsa saklayamazlar gizlisi saklısı yoktur,sinsi değillerdir

burçlarla olduğu kadar insanlarla da alkalı ,kişilikleriyle

:KK19:
‎3 İnsana asla İnanma : Koç , Yay , Balık : Onlar Bencildirler.
3 İnsanı asla Kırma : Boğa , Yengeç , Oğlak : Onlar dürüst ve gerçek aşkı arayanlardır.
3 İnsanın asla gitmesıne izin verme : Başak , Terazi , Akrep : Sır saklayabilirler ve gözyaşlarını görürler.
3 İnsanı asla Kaybetme : Aslan , İkizler , Kova : Onlar gerçek Dosttur...

Sizin burcunuzun koç, yay ,balık olmadığı gayet ortada :KK34:

kesinlike oğlaklar ayyy allah muhafaza nefret ederim oğlaklardan
sosyetedekiler özellikle çocuklarının oğlak olmasını istemiyolarmış bunun için ayını ayarlıyolarmış önceden
geçen gazetede okudum postada sosyete oğlak burcu istemiyor diye

Kesinlikle doğru , oğlaklar karamsar,inatçı,çekilmez ınsanlar ve önyargılılar...

X