Ender Saracin 10 gunde 2 beden zayiflatan egzersizi

bu videoyu daha önce izlemiştim.yararlı olur bence.ben ebru şallının plates egzersizlerini yapıyorum.onlar da çok yararlı

merhaba bende az önce başladım 4 ay oldu doğum yapalı.sütte veriyorum. sabah akşam düzenli yapmayı düşünüyorum. insallh yararı olur. ben sevdim. hoşuma gitti hareketler üstelikte işe yaradığını hissettim.
yalnız ipi ne kadar atlayacağız anlamadım. bende olduğum yerde ip atlar gibi yaptım 50 kere yeterli mi acaba. birde düzenli yapıpta sonuç gören var mı ? deneyenler bilgilendirirse çok memnun kalırız:KK16:

Yalnız 10 günde 2 beden incelebileceğinize inanıyor musunuz gerçekten?

hareketler gerçekten çok hoş. Kışın haftada 3 defa buna benzer hareketler yapıyordum ama bilinçsiz bir şekilde tabiki:) şimdi bu video ile deniyeceğim..belim ince ama sorunum basen ve karın bölgem. Kafaya takmış vaziyetteyim

Yalnız 10 günde 2 beden incelebileceğinize inanıyor musunuz gerçekten?

merhaba 3 gündür günde sadece 1 kere yapmama rağmen kaslarım bayağağrıyor.tabii bunda vücudumun ham olmasıda var. ham dedim ama normalde spor yapmıyorum doğum yaptığım için tüm gün ev işi yemek ve bebek derken hiç oturmuyordum evimde merdivenli. ben çok fazla çalıştırdığını hissediyorum çok da keyifli.mesela bugün yapamamıştım çok yoğundu hayatta akşam saatlerinde spor yapamazdım ama vücudum bu sporu yapmak istiyor ben çok sevdim keyif aldım. şimdi yapacağım.bir süre vücudum alışana kadar günde 1 kere yapacağım daha sonra 2 ye çıkaracağım bana kesinlikle işe yarayacak gibi geldi...
ve her yaptığımdan sonra kendimi daha mutlu ve zinde hissediyorum.daha önceden bir çok sporu denemiştim ama bu şekilde hiç hissetmemiştim

bende denicemmm... eğer devam edebilirsemm sonucu yazarımm.. devam edenler lütfenn sonuç yazabilir mi????

Herkese merhaba arkadaslar, ben araniza yeni katildim. 16 aylik kizimin dogumundan kalan karnimi eritmeye calisiyorum ben de. Bu hareketleri yapip sonuc alan var mi acaba? Bana 10 günde iki beden icin biraz hafif geldi. Belki yapilan diger bir spora ilave olarak yapilabilir.

süper hareketler gerci ben ebru salliyla yapiyorum ama bu harekette pilatesle ayni her hareketin faydasi olur olmadi diyen yalan söylerrr

bu hareketleri yapıpta zayıflayan var mı çok merak ediyorum,bende başlayacağim bu akşamdan itibaren

Hanimlar baya olmus paylasilali ama. Bwn yeni goruyorm bu hareketleri yapmak istiyorm fakat kacar tane yapilacak her hareket hic yazilmamiss.kacar tane yapulacak yardmci olurmusunz

10 günde 2 beden mi :KK16::KK16::KK16: bir yandan diyet bir yandna bu hareketlerle olur gibime geliyor.. arada da pilates yaparım! bu akşam başlıyorum ben de umarım iyi sonuclar alırım durumdan sizi haberdar edecegim kızlarr :21: cok umutluyum bu sefer :KK51::KK54:

bende de açılmadı malesef o video ama netten baktım 3 haftada incelten 10 hareket diye bi video buldum gene ender saracın.onu yapmayı düşünüyorum leslie ile 2 yada 3 mil yürüyüp bu videoyu yapıcam birde hergun ara ara toplam 70-80 mekik çekicem.hatta şimdi başlıcamki sonra üşenirim biliyorum kendimi:KK1:her gün olmasa bile 2-3 gunde bir girip sonuçları yazarım ha bu arada diyette yapıcam bu süre içerisinde.vermem gereken yaklaşık bi 10 kilom var açıkcası hedef 50 civari.başlangıç kilom yaklaşık 60.5 gerçi en son 2 gün once baktım ozamandan beri baya boşverdim:26: hadi bakalım hayırlı olsun :KK1:

X