Jinekoloji Endometriozis ● Adenemyozis ● Çikolata Kisti

Bendede oluyordu insallah tekrarlamaz:KK43:( cikolata kisti enfeksiyonu tekrsrlaniyo
Bu korunma surecimde doğum kontrol hapı kullansam diyorum aslında hem yumurtalıkları şaşırtmak için hemde çikolata kisti bı kere 1 ayda erimisti gene 1 ay kullansam zaten korunmam gerek 6 hafta

Bu korunma surecimde doğum kontrol hapı kullansam diyorum aslında hem yumurtalıkları şaşırtmak için hemde çikolata kisti bı kere 1 ayda erimisti gene 1 ay kullansam zaten korunmam gerek 6 hafta
Birsey kullanma yumurtalarin zaten yorgun iice menepoza sokma kendini dojtor gerekli gorseydi derdi kullan diye

Normalde de sulu goz bir insanim. Goz kurulugu yaşıyorum ve gozlerim kac gundur balon gibi sanirim ağlamaktan da olabilir. Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin😔

Bilmiyordum öyle bir durumu varmi yokmu sormadim.
Ouyy gozune bebek sampuani ile yika sabah aksam .aglama sen sagliklisin gerisi bos.

Yaşadığım göz kurulugu ve göz şişmesi kullandığım hormon hapindanmiş. Yarin doktoruma gideceğim değiştirmesini isteyeceğim. Benim gibi yan etki goren varmiydi acaba ?
IIlacim "Endovelle

Cektirmistim 1 sene oldu orda öyle bişe yazmiyodu
Doktor işinde iyiyse normal ultrasonda da görülür. Benimki vajinal ultrasonda görmüştü. Her endo hastası adeno olmuyo. Var olsaydı görülürdü çünkü iyilesen gecici bir hastalik değil endo gibi sürekli bir hastalik

Yaşadığım göz kurulugu ve göz şişmesi kullandığım hormon hapindanmiş. Yarin doktoruma gideceğim değiştirmesini isteyeceğim. Benim gibi yan etki goren varmiydi acaba ?
IIlacim "Endovelle
Bunu ne icin kullaniyordun cnm gecmis olsun nlbu ne basiretsizliktir:KK43:(biz kurcaladikca bisi cikiyo

Doktor işinde iyiyse normal ultrasonda da görülür. Benimki vajinal ultrasonda görmüştü. Her endo hastası adeno olmuyo. Var olsaydı görülürdü çünkü iyilesen gecici bir hastalik değil endo gibi sürekli bir hastalik
O zaman bende yok cnm ameliyat raporlarında da öyle bişe yazmiyodu çünkü doktorda öyle bişe demedi burdan duydum ilk defa

X