Endoskopik Mide Balonu Taktirdim

muallimeanneben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
4
1
36
Merhabalar...17 Nisan'da endoskopik mide balonu taktirdim. 5 gun sivi diyeti yaptim, bugun 6. gunum pure diyetine basladim fakat hala kabizlikla basbasayim. Balon sonrasi ölcum yapmadim çünkü gozumu ve ruhumu huzursuz eden bir siskinligim var. Deneyimleyen arkadaşlar bu surecte benzer seyler yasadiniz mi? Cozumu ne oldu? Aydinlanmaya cok ihtiyacim var.Simdiden tesekkurler, bol eksiler🎊💃

20
Merhabalar...17 Nisan'da endoskopik mide balonu taktirdim. 5 gun sivi diyeti yaptim, bugun 6. gunum pure diyetine basladim fakat hala kabizlikla basbasayim. Balon sonrasi ölcum yapmadim çünkü gozumu ve ruhumu huzursuz eden bir siskinligim var. Deneyimleyen arkadaşlar bu surecte benzer seyler yasadiniz mi? Cozumu ne oldu? Aydinlanmaya cok ihtiyacim var.Simdiden tesekkurler, bol eksiler🎊💃
Gün oldu benimde balonumla tanışalı. Bu dönemde 3 kilo verdim. Ama dediğiniz şey bende de var. Kabızlık sebebi ile karnım şiş. Katı gıdaya geçince ve bol su içince kabızlık geçer dedi diyetisyenim. Birde lifli şeyler yemek şart.

11 ay oldu balon taktirali yarın kendisiyle vedalasiyorum. İlk ay 5 kg vermiştim. sonrasi hiç ama hiçbir işe yaramadı.tamamen pişmanlık benim adima

Diyet yapmanıza rağmen mi kilo veremediniz
1.ayin sonunda tatile gittim memlekete ve kilo vermem durdu. beb zaten çok çok zor kilo veren biriyim. normal şartlarda da gram gram kilo veririm. diyetine çok çok sadık kalırım 2 kg veririm atıyorum bir akşam kaçamak yapayım hoooppp 1.5 kg i geri gelir. yani diyetisyenler bile bende ayda 2 veya 2.5 kg vermemi bekler öyle söyleyeyim. bu sebeple evet diyet yaptım dönem dönem kaçamak da yaptım ama kiloyu veremedim. dediğim gibi çok değişik bir vücudum var. küçücük bir kacamaga bile tepki olarak +kg görüyorum. o sebeple iyi düşünün diyorum herkese.

Merhaba şu anda durumunuz nasıl ilk haftaniz nasıl geçmişti çok zorladı mi
Şu an güncel kaç kilo verdiniz bende olacağım ama korkuyorum sonrasındaki surecten

Merhaba şu anda durumunuz nasıl ilk haftaniz nasıl geçmişti çok zorladı mi
Şu an güncel kaç kilo verdiniz bende olacağım ama korkuyorum sonrasındaki surecten
Merhabalar benimde 12. Günüm 3 kg verdim. Yanı yine tamamen sanirim bizim irademizle oluyor bazı seyler. Cunku yıne acıkıyorsunuz ve istahınız oluyor. Ben hiç bozmadım sporumada basladım, bence 3 kg az.
Hani balonun tek artisi bir tik daha rahat diyet yapıyorsunuz. Ama yersem yerim gibi hep irade devreye giriyor. Ben biraz daha mucizeler bekliyordum. Sanki hep tok hissedicem yemek istesemde yiyemicekmisim gibi düşünüyordum. Pek öyle degil mide alısıyor 1 haftadan sonra

Merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım şikayetleriniz düzelmiştir 😌 Benimde size sorum olucak bende 26 nisanda mide balonu taktırdım ilk 5 gün aşırı kusma yaşadım hala bulantı kusma devam ediyor yediğim hiç bir şeyi midem sindirmiyor max 4 5 saat sonra kusuyorum :KK43: Sizin süreciniz nasıl gidiyor

X