Erkegin anneci olması ciddi bir sorun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın derinlemesine düşününce neler çıkıyor ortaya.Birde aynı evde yaşadığınızı düşünün.Herşeyi bırakın evladım psikolojik rahatsız baba ile aynı evde olmaz.Ailen ne der buna.Sen uzatma bitir bu işi....Yoluna önüne bak...
Aynen öyle bitirdim onun gibisini bulamazmisim dedi pişman olurmuşum vicdani rahatmış cabalamis o kadar komik ki asla hiçbirini yapmadı ama kendi kendini kandırıyor işte benden de ona laf edip içimi dökmemi bekledi yazmayınca da yazmış bak haklıyım cevap veremiyorsun demiş birazdan tamamen içimde de kalanları söyleyip engel atacağım Allah razi olsun

Bakın derinlemesine düşününce neler çıkıyor ortaya.Birde aynı evde yaşadığınızı düşünün.Herşeyi bırakın evladım psikolojik rahatsız baba ile aynı evde olmaz.Ailen ne der buna.Sen uzatma bitir bu işi....Yoluna önüne bak...
Aynen öyle bitirdim onun gibisini bulamazmisim dedi pişman olurmuşum vicdani rahatmış cabalamis o kadar komik ki asla hiçbirini yapmadı ama kendi kendini kandırıyor işte benden de ona laf edip içimi dökmemi bekledi yazmayınca da yazmış bak haklıyım cevap veremiyorsun demiş birazdan tamamen içimde de kalanları söyleyip engel atacağım Allah razi olsun yorumunuz için

Allah razı olsun beni yargılamadan dinlediniz yorum yaptınız yok şuan ablası abisi kardeşi var anne babasi var evde bana dedi ki abim ablam evlenmezse biz başka eve çıkarız annemi babamı yanımiza alırız yani kadının evinde kendi çocukları olacak bu da onları alacak kendi evine getirecek bu kadar ruh hastası bi kişiliğe sahip işte evdeki insanlar yetmiyor mu amacın ne senin ben senden uzaklaşayim diye mi yapıyorsun nedir yani sen o zama yanına eş değil hizmetçi alıyorsun bir insan nasıl kabul etmez sevgilisini ailesine söylemeyi yaa nasıl sırf bunun yüzünden bile bitirme aşamasına geldik beni kaybedeceğini bile bile olmaz diyor demek ki gerçekten sevmiyor beni bir yanım içini dök diyor bir yanım blsver sessizce git diyor arada kaldım ama gerçekten isteyen insan varya neler yapardi o ozguvnejzligi o cekingenligi öyle giderdi ki demek ki yeterince istemiyor
Yani siz bilirsiniz ama içinizi dökseniz de boş anlayacak bi tip değil bu. Hababam sınıfında bir sahne vardı yani yüzünüze tükürsem siz ondan da anlamazsınız diye aynı o.

Aynen öyle bitirdim onun gibisini bulamazmisim dedi pişman olurmuşum vicdani rahatmış cabalamis o kadar komik ki asla hiçbirini yapmadı ama kendi kendini kandırıyor işte benden de ona laf edip içimi dökmemi bekledi yazmayınca da yazmış bak haklıyım cevap veremiyorsun demiş birazdan tamamen içimde de kalanları söyleyip engel atacağım Allah razi olsun yorumunuz için
Bi konuda haklı. Onun gibisini bulmanız mümkün değil bir daha. 24 yaşına gelmiş, anasının memesinden düşmemiş, bu kadar ezik kendi evini idame ettirmekten korkan başka yoktur herhalde.
Haklıyım vb gibi kışkırtmalarına da kulak asmayın. Sidik yarıştırmıyorsunuz salın gitsin. Uzatmaya gerek yok.

Bneden uzak Allaha yakın olsun bir daha da böylesi önüme düşmesin dilerim ki hayır birde annemsiz olmaz ileride de annem olmazsa evlenmem diyor kim olursa olsun annem olmazsa asla diyor yaa milyonlarca insan varmış ksynanasinin yanında yaşayan inşallah onu çok ugrastiracak birine denk gelir de aklına ben gelirim ben şunu anladim li sevilmeyecegim böyle gelmiş böyle gidecek
Bi konuda haklı. Onun gibisini bulmanız mümkün değil bir daha. 24 yaşına gelmiş, anasının memesinden düşmemiş, bu kadar ezik kendi evini idame ettirmekten korkan başka yoktur herhalde.
Haklıyım vb gibi kışkırtmalarına da kulak asmayın. Sidik yarıştırmıyorsunuz salın gitsin. Uzatmaya gerek yok.

Bneden uzak Allaha yakın olsun bir daha da böylesi önüme düşmesin dilerim ki hayır birde annemsiz olmaz ileride de annem olmazsa evlenmem diyor kim olursa olsun annem olmazsa asla diyor yaa milyonlarca insan varmış ksynanasinin yanında yaşayan inşallah onu çok ugrastiracak birine denk gelir de aklına ben gelirim ben şunu anladim li sevilmeyecegim böyle gelmiş böyle gidecek
Ya neden sevilmeyesiniz. Karşınıza daha iyileri çıkacaktır. Kendinizi geliştirmeye bakın. Sosyal etkinliklere katılın, okuyorsanız okuldaki kluplere katılın. Kitap okuyun, sinemaya gidin, hobi edinin.

Bu çapsız da onu çok uğraştıracak birine değil kimseye denk gelemez. Bu eziği kimse kabul etmez. Siz çocukmuşsunuz tanıştığınızda fark etmemişsiniz. Bi daha loto vurmaz ona.

Ya neden sevilmeyesiniz. Karşınıza daha iyileri çıkacaktır. Kendinizi geliştirmeye bakın. Sosyal etkinliklere katılın, okuyorsanız okuldaki kluplere katılın. Kitap okuyun, sinemaya gidin, hobi edinin.

Bu çapsız da onu çok uğraştıracak birine değil kimseye denk gelemez. Bu eziği kimse kabul etmez. Siz çocukmuşsunuz tanıştığınızda fark etmemişsiniz. Bi daha loto vurmaz ona.
Umarım çıkar da böyle korkak seviyorum diye kandıran zamanımı harcayan insanlardan kurtulurum zaten nasibim için elimden geleni yaptığım düşünüyorum artık uğraşmıyorum sadece nasibim olacak kişiyle karşılaşmak başka yanlış kalpler de harcanmamak tek dileğim bu süreçten sonrasını kendime kullanıcam kendimi geliştirip ileriye tanışmak istiyorum

Tabiki de vurmaz şu zamanda bkle öyle biri bulamaz ileride bundan 4 5 sene sonra asla bulamaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X