Erkeiniz sizin neyinizi beendi?

cok tatlı kız diye düşünmüş ilk görüşte güzelligime carpıldı sanırım :asigim: :nazar:
sonadanda iyi ve temiz kalbime :kedi:

bılmıyorum dedı bende ona kızdım sonrasında ne bılıyım dedı daha sonrasında.)saftırık bu alıyım dedım dedı..sonrada ben senı begenmedımkı sen benı begendın dedı..
şimdı kızlar soyleyın ben bu herıfı ne edem ne dersenız kabulum

aşkımla arkadaslıktan sevgılılıge sonrada evlılgımız oldugu için.. :asigim: :asigim:

oldugum gibi olmamı.. dürüsrt acıksozlu oluşumu .. sırık olmamı kaydirigubbakcemile3.. gözlerimin rengini (renksizlerde kaydirigubbakcemile3 ) .. beyaz tenlı oluşum.. yanaklarımı.. hafif gobüşün var bide onu beyenmıs yaff :)) :asigim: :asigim:
haa bide ahlaki ve görgü kurallarımdakı degerlerimle hayata bakış açımı beyenmiş

Bu soruyu yıllardır bkmadan usanmadan bende sorarım eşime ve aldığım cevap hep aynıdır.
"senin yüzüne aşık oldum der"

bizde ilk arkadaştık onu en çok konuşmalrım(aslında konuştum mu hiç susmam:),içtenliğim etkilemişş birde gözlerin der hep

Biz ilk önceleri sadece arkadaştık. Oturur herşeyi konuşurdu. Açık sözlülüğümü ve mantığımı beğenmiş. Sevgili olunca öyle demişti. Geçenlerde yine sordum. Cevap aynı. Mantıklı, açık sözlü ve bencil olmamamı beğenmiş.

hiç sormadım ama o söyler hep..

hayran oldu herşeyime..

sadece fiziksel değil..hayata karşı duruş..düşünceler..bakışlarım..gülerkenki halimi çok söyler bide..

yüzyüze görüşmemiştik telefon ve camda görüşüyorduk (netten bulmadım yanlış anlaşılmasın) ayrı şehirlerdeydik.büyük buluşma anı geldi ve beni görür görmez 'Allah'ım bu benimmi?' demiş kendi kendine bir kez daha aşık olmuş bana canım sevgilim :asigim:

yüzyüze görüşmemiştik telefon ve camda görüşüyorduk (netten bulmadım yanlış anlaşılmasın) ayrı şehirlerdeydik.büyük buluşma anı geldi ve beni görür görmez 'Allah'ım bu benimmi?' demiş kendi kendine bir kez daha aşık olmuş bana canım sevgilim :asigim:

ya çok afedersiniz ama çok merak ettim eğer fazla özel değilse , ayrı şehirlerdesiniz birbirinizi cam da gördünüz ama netten bulmadınız derken CADIARZU beşik kertmesi filan mı :uhm:

sormuştum sewgilime ....saf ve güzel oluşumdan...farklı oluşumdan...onun yüreğine yakıştığımdanmış...wardı bişeyler daha ama hatırlamadm şimdi..

İlk etkileşimi yaratan fiziksel güzelliğiniz her zaman :) her kim ne derse desin yalan olur. Yok dürüstlüğüme, anlayışlı olmama, zeki olmama vb.. gibi.. Çünkü sizi hiç tanımıyorken ilişkiniz başlamamışken bu tip şeyleri asla bilemez. Sevgiliyken geçirdiğiniz zaman diliminde asıl tanımaya başlarsanız birbirinizi.. sengözlerimebaksanab

ya çok afedersiniz ama çok merak ettim eğer fazla özel değilse , ayrı şehirlerdesiniz birbirinizi cam da gördünüz ama netten bulmadınız derken CADIARZU beşik kertmesi filan mı :uhm:

yok öyle değil :) çok yakın dostumun arkadaşıydı bir kaç kez bir mesela dolasıyla telefonda görüştük...sonra msn den yardımcı olacaktı msnime ekledim ilk önce arkadaştık sonra sevgili olduk...o yüzden netten bulmadım dedim yerimseniben

X