Erkek anneleri buraya...!

Sünnet icin ne düsünüyosunuz :uhm:bu konuyu esimlede konustum .. o diyorki bir iki aylikken yapalim ..hatta dogumdan sonra bile olur diyo ..anlamasin diyo.. :uhm: bende diorum 5 yasinda falan yaptiralim anlasin dügünü olsun hediyeler alalim .. bebekken sünnet ettirsem sonradan hic bir hevesim kalmaz ? sizin fikriniz ne?
aşkito bencede sünnet için acele etme.benim halamın oğlu doğar doğmaz sünnet oldu.ama arkadaşlarının sünnet düğününü görünce hep sordu,ben olmayacammı diye.anlatamıyosunki çocuğa olduğunu...yani bence 4-5 yaş en ideali...

Sünnet icin ne düsünüyosunuz :uhm:bu konuyu esimlede konustum .. o diyorki bir iki aylikken yapalim ..hatta dogumdan sonra bile olur diyo ..anlamasin diyo.. :uhm: bende diorum 5 yasinda falan yaptiralim anlasin dügünü olsun hediyeler alalim .. bebekken sünnet ettirsem sonradan hic bir hevesim kalmaz ? sizin fikriniz ne?

Canım biz de eşimle doğumdan sonra yaptırmak istiyoruz. Eşim sünnet korkusu çekmesin diyor..Yaşayan onlar olduğu için nasıl bir korkudur bilmiyorum tabii fisfisfis, oğlunun o korkuyu yaşamasını istemiyor.. Kesinlikle seçim meselesi tabi eğer sen sünnet düğünü istiyorsan konuş eşinle ortak bir yol bulabilirsiniz yerimseniben

walla canım aslında bende bebekken yaptırmak istiyorum ama küçücük canı falan yanar diye korkuyorum :uhm:karar veremedik bizde aslında bebekken fazla anlamaz herhalde büyüyüncede sünnetini yaparız diyoruz ama bakalım artık kısmett bi doğsunlarda görelim küçük bamyasını karar verirzz:roflol::teytey::dance:

Evet Kizlar Yaa Eşim Illa Bi Iki Aylikken Yaptiralim Diyo Ben De Biraz Daha Büyüsün Sonra Diyorum Akli Biraz Sarsin Istiyorum Sonra Başkasinda Görüp Heveslenmesin.eşimde Hemen Yapalimda Acisini Fazla Hissetmesin Diyo Ama Kizlar Onlar Daha çok Küçükler Azicik Acisa Ağlasa Bende Oturur Ağlarim Onunla Dayanamam Kiyamam Ona Bence Biraz Büyüdükten Sonra şöyle Alli şalli Bi Sünnet Düğünüyle Keseriz Pipileri

X