(lütfen köpek sahibi dostlarım yardımcı olursa sevinirim) Erkek arkadaşım ve karısıymış gibi davrandığı köpeği??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgilimle sevişirken neden bir köpek gelip benim bir tarafımı yalıyor ya da kokluyor?
Neden seks yaparken köpek odaya giriyor?
8 sene köpek besledim. Eşimle seks hayatımıza şahit olmadı.
Köpek insanın çocuğu gibidir. Sevgiliniz köpeğe sınır koyamamış, sizde köpeğe sevgi beslemiyorsunuz. İkinizde hatalısınız.

sağ olun, anlamak istediğim şey buydu. bu yüzden evcil hayvanı olan kişilerin fikirlerini öğrenmek istedim. çünkü bir hayvanla büyümediğim için bunu anlayamıyorum. teşekkür ederim yorumunuz için
Rica ederim, biraz da sert çıkmışım kusura bakmayın. Dana gırtlak kuyruk gibi doğal kemirmelikler var. Köpeğin alerjisi yoksa sizin baş başa vaktinizi rahat geçirebilmeniz için haftada 1-2 bunlardan vermeyi teklif edebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın yok illa odada dursun biz sevişirken üstümüze zıplasın diyeceğini sanmam. Onun dışında da dediğim gibi özellikle çocuğu olmayan kişilerde hayvan evlat gibi oluyor. Öpüp sevmek mümkün olan çoğu seyi ona göre ayarlamak doğal, farklı şeyler düşünüp kendi kendinizi kötü etkilemeyin.

Var olan düzene sonradan eklenen kişisiniz. Ayak uydurmanız lazım yada ayrılmanız gerekiyor. Sürü liderliği kısmı yavruluktan yada istikrarlı davranışın tavizsiz sürdürülmesinde başarılı sonuç verir erkek arkadaşınız köpeğine çok duygusal yaklaştığı için bu pek mümkün görünmüyor. Sevişirken de kapıyı kapatın hayvan görmesin bı zahmet.😂
Aglasin mi kapinin arkasinda dişlanip? 😐

Rica ederim, biraz da sert çıkmışım kusura bakmayın. Dana gırtlak kuyruk gibi doğal kemirmelikler var. Köpeğin alerjisi yoksa sizin baş başa vaktinizi rahat geçirebilmeniz için haftada 1-2 bunlardan vermeyi teklif edebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın yok illa odada dursun biz sevişirken üstümüze zıplasın diyeceğini sanmam. Onun dışında da dediğim gibi özellikle çocuğu olmayan kişilerde hayvan evlat gibi oluyor. Öpüp sevmek mümkün olan çoğu seyi ona göre ayarlamak doğal, farklı şeyler düşünüp kendi kendinizi kötü etkilemeyin.
teşekkürler, tavsiyelerinizi dikkate alıp erkek arkadaşımla uygun bir diller paylaşmaya çalışacağım. evet o bu şekilde alışmış olabilir ama sadece beni de anlamasını bekliyorum. bir şekilde ortak noktası bulunabilecek bir konu olduğunu düşünüyorum

Aglasin mi kapinin arkasinda dişlanip? 😐
Ya bunu benim oğlan da yapıyordu bir şekilde alıştırdık, şimdi odanın bir köşesinde yatıyor mesela. Hayvan gençse enerjiktir kemirmelik çözümünün bu durumda ben işe yarayacağını düşündüm. Hem hayvan kemirme ihtiyacını giderir baya da seviyorlar. Alerjik bir durumu sindirim sistemi hassasiyeti veya fazla protein tüketmemesi gereken bir rahatsızlığı yoksa denenebilir. Onun dışında ne yalan söyleyeyim kapıda ağlamasına kıyamam. Manyaklıksa da manyaklık umrumda değil söylenecek şey.

teşekkürler, tavsiyelerinizi dikkate alıp erkek arkadaşımla uygun bir diller paylaşmaya çalışacağım. evet o bu şekilde alışmış olabilir ama sadece beni de anlamasını bekliyorum. bir şekilde ortak noktası bulunabilecek bir konu olduğunu düşünüyorum
Kendimden yola çıkarak söyleyeyim sevişme meselesi hariç sizi karıştırtmazdım. Başka konulara bence pek girmeyin 🙏🏻

Kendimden yola çıkarak söyleyeyim sevişme meselesi hariç sizi karıştırtmazdım. Başka konulara bence pek girmeyin 🙏🏻
evet kemirmeyi çok seviyor, bahsettiğiniz dana kemirmeliklerden almıştım ona. gerektiği zaman haftada 1 bunu kemirmesinin bize biraz kişisel alan tanımasını sağlayacağını söylerim. bunu dışındaki konulara karışmak ben de istemiyorum zaten, çünkü birlikte almadık köpeği, herkesten önce onun köpeği. sadece yardımıma ihtiyacı olduğu zamanlarda istediği konuda yardımcı oluyorum. burada bazılarının algıladığı gibi köpek düşmanı falan değilim. gün içerisinde kendi elimden mamasını yedirip, tuvalete çıkarıp, yeri geldiğinde sakinleşip yatağına alışabilmesi için onunla uzanıyorum. ama insanların nasıl bir algı biçimi var ki, ne fantezisi kalmış, ne hayvan düşmanlığı. ARKADAŞLAR BAŞLIKTA BELİRTİLEN KONUYLA İLGİNİZ YOKSA, YAZMAK İÇİN BİR ŞEY YAZMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ

Yani benim bir kedim var önceliğim hep o..kızımda eşimde bunun farkında kızım bazen bozuluyor mesela kedime olan düşkünlüğüme ama çokta önemli değil...ağzı dili olmayan canlar bunlar
Size göre köpek olabilir ama sevgiliniz evlat yerine koymuş belliki ..hayvancagizin da tek varlığı sevgiliniz..
Bozulmanizi gerektirecek birşey yok gibi yanlız şu yatak odası olayını tasvip etmiyorum...özel durumlarda hayvanı içeri almayın derim
Onun dışında hayvana sevgi gosetermesini çokta yadırgamadim bende kedime karşı böyleyim elimde değil
Ama kabullenmek istemiyorsanız,ilişkinizde mutsuzsaniz ayrılın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X