Erkek Arkadaşımın Mesajını Yakaladım

uzun zaman sonra yine kendimi burda buldum. fikrinize düşüncenize ihtiyacım var.
26 yaşındayım ve 5 aydır süren mükemmel bir ilişkim vardı. kendisi evden işe işten eve ve benimle geçirdiği bir hayat yaşıyordu. ilgisi alakası sevgisi vs her şeyden anlaşılıyordu. bir gün erkek arkadaşıyla yaptığı bir muhabbette iğrenç bir şeyle karşılaştım. karşısındaki eski sevgilisinden bahsediyordu. benimkide o kızın ikiz kız kardeşini de bana yaparız bize çağırır şeyaparız(siz anladınız) yazmış. karşısındaki gülüyor vs. gördüğümde şok oldum ve cevap şu; tamamen dalga muhabbeti erkekler arasında böyle şeyler hep oluyor ben seni aldatmadım boş bir muhabbetti dedi ve hiçbir şekilde bir utanç duymadı. karşımdaki insan o an bambaşka biriydi. ayrıldım fakat sürekli o mesajlar gözümün önüne geliyor yediremiyorum.
Saçma salak bir adammış iyiki ayrılmışsin ne düşünüyorsun hala unut pisliği ne hali varsa görsün kertenkele nuri bunların tüm derdi iki bacak arasi

Abazanın tekıymıs salla .
Bide elalemin kızları hakkında ne bıcım konusmalar ya terbiyesiz ıgrenc .
Boyle bırıyle olucagına yalnız kal .
Aldatılmak istemiyorsan uzak dur

uzun zaman sonra yine kendimi burda buldum. fikrinize düşüncenize ihtiyacım var.
26 yaşındayım ve 5 aydır süren mükemmel bir ilişkim vardı. kendisi evden işe işten eve ve benimle geçirdiği bir hayat yaşıyordu. ilgisi alakası sevgisi vs her şeyden anlaşılıyordu. bir gün erkek arkadaşıyla yaptığı bir muhabbette iğrenç bir şeyle karşılaştım. karşısındaki eski sevgilisinden bahsediyordu. benimkide o kızın ikiz kız kardeşini de bana yaparız bize çağırır şeyaparız(siz anladınız) yazmış. karşısındaki gülüyor vs. gördüğümde şok oldum ve cevap şu; tamamen dalga muhabbeti erkekler arasında böyle şeyler hep oluyor ben seni aldatmadım boş bir muhabbetti dedi ve hiçbir şekilde bir utanç duymadı. karşımdaki insan o an bambaşka biriydi. ayrıldım fakat sürekli o mesajlar gözümün önüne geliyor yediremiyorum.
Bir insanın karakteri beş arkadaşının ortalamasıymış o yüzden arkadaşlarına iyi bakın insanların kişiliği hakkında çok fazla bilgi alırsınız vur tekmeyi gitsin😏

Bu erkeklere her seferinde "klasik erkek muhabbeti" olayına bağlıyorlar ya olayı beni afakanlar basıyor! Ne güzel bir bahane bulmuşlar.
İğrenç, sapık zihniyetli mahluk! Zerre de utanmamış pes!
Allah'ım böyle sapık, karaktersiz ve şerefsiz zihniyetli insanlardan korusun hepimizi. Bunu yakalayamayıp ileride evlendiğinizi ve o zaman gördüğünüzü düşünsenize, büyük hayal kırıklığı. Çiftlerin birbirlerinin telefonlarını karıştırmasına karşıyım ama bunlarda başka türlü nasıl çıkar ki insanın karşısına.

ben herhangi bir şekilde kadınlara saygı duymayı bilen hiçbir erkeğin bu muhabbetleri yaptığını düşünmüyorum.
Erkek arkadaşınızın dediği doğru bunu yapan çok erkek var ama bu , bu olayı makul karşılamayı gerektirmez diye düşünüyorum.
Ayrilmakla çok iyi yapmışsınız.
kadına ve ilişkiye saygı duyan adamlar olsun hep hayatınızda bundan sonra umarım.

Erkek arkadaşın sapık. Irz düşmanı. İğrenç fantezileri olan biri. İyi ki kurtulmuşsun. Sakın geri döneyim deme yoksa daha çok okursun böyle mesajlar adam zeytinyağı gibi üste çıkar.

Umarım bu dedigini yememişsindir.Igrenç bir tip yakaladiginiza şükür edip ayrılın.

2 kız kardeşi grup mu yapacaklarmış? Bu ne cüret!!! Elalemin kızları hakkında nasıl böyle konuşurlar!!!! İğrenç bir insan, kalitesiz varoş.

X