Erkek arkadaşımın niyeti ne? anlamam lazım mutlaka

Ruslana90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2018
147
30
34
Kızlar ben 28 yaşındayım
şimdi anlatayım meseleyi ben geçen yaz mezun oldum aynı üniversteden olan ve benden 4 yaş küçük olan sevgilim bu yaz mezun oluyor ilişkimiz 1,5 senelik
ben evliliği bekliyoum o da bunu biliyor o da niyeti ciddi gibi ama pek acelesi yok benim biraz da yaşım sebebi ile acelem var
bugun aramızda bi konu geçti
dedi ki ben bu yaz mezun olucam ama evlenmeden önce maaş kazanmaya başladığımda bu paramı bekar bi insan olarak harcamak istediğim bi dönem var
bir süre de bu hayatımı maaş alarak yaşamanın dilediğimce harcamanın nasıl bişey olduğunu, annemlere kazandığım parayı götürüp onlara harcamanın bakmanın nasıl bi deneyim olduğunu tatmak istediğim bi dönem var
yaklaşık bi sene
eğer bu dönemi yaşamazsam hep içimde kalacak dedi
ben bozuldum tabi
neden acele ediyorsun sanki bu dönemde seni sevmeyecek miyim ayrılacak mıyım yine sevcem böyle de görüşüyoruz istediğimiz zaman
yaşın ilerliyo ama yaş sadece bi rakamdır falan dedi
bu insan sizce beni oyalıyor mu yoksa anlaşılabilir bi gerekçe mi bana dedikleri
çünkü ben anlayamıyorum ve çok huzursuz oldum
Dedim o zaman yüzük takılsın adı konsun sen yine yaşa bu hayalini
Dedi ki benim ailem dar görüşlü biz nişan yapsak bile nikah olana kadar gezip dolaşmamıza iyi gözle bakmazlar yani bizim açımızdan o zaman da farkeden bişey olmayacak dedi
Canım çok sıkkın kafam çok karışık
Erkek arkadaşın haklı diyenler için şunu da eklemek istiyorum
ben şuan bi iş için bekliyorum
Bana diyo ki kendini gelecekte hayal etsene
.... Ruslana ......(kendi soyadım)
Off çok havalı oldun adın soyadın da yakışacak gelecekteki işin için dedi
Ben de dedim ki o soyadı kısmı değişecek ama dedim
O da bakılır ona Bunlar önemsiz şeyler Büyük düşün takılma ayrıntılara dedi
Sonra gelecekle ilgili hayallerinin hepsi hep BEN dilinde, hiçbirinin içine beni katmıyo, asla biz kelimesi çıkmıyor ağzından hiç bir hayali için geleceğe dair
Mesela ben ilerde şu şehirde çalışıcam
Ben kendime şöyle iş açıcam
Ben ilerde şöyle ev alıcam kendime
İlerde evime şunu şunu alıcam
İlerde kendime şöyle bi araba aldığımı düşünsene atlar gezerim
Gibisinden
Ve bi arkadaşına da yazmış ki nikah şahidim sen olacaksın hazırla kendini haberin olsun
Daha hiç bişey net değil ben sana haber vericem hazır ol demiş
Paranoya yapıyorum belki ama aklıma acaba evlenemeyi düşündüğü bi başkası mı var diye bile geldi
Kızıyorum kendime böyle düşündüğüm için ama hepsini birden değerlendirince bu da geliyor aklıma
Ekleme:Bi forum sitesine ya ben evlenmek istiyorum ya da ayrılalım diyen kadın içğn aynen şunları yazmış “s***tir gitten baska her turlu cevap kendinize saygisizlik ve zaman kaybi olacaktir. en cok kendinizi sevin, sizi de gelinlik giymek icin sevenlerden uzak durun”
Daha ağzımı açıp tek kelime söylemem bu konuda!!!!!

Son düzenleme:
Kızlar ben 28 yaşındayım
şimdi anlatayım meseleyi ben geçen yaz mezun oldum aynı üniversteden olan ve benden 4 yaş küçük olan sevgilim bu yaz mezun oluyor ilişkimiz 1,5 senelik
ben evliliği bekliyoum o da bunu biliyor o da niyeti ciddi gibi ama pek acelesi yok benim biraz da yaşım sebebi ile acelem var
bugun aramızda bi konu geçti
dedi ki ben bu yaz mezun olucam ama evlenmeden önce maaş kazanmaya başladığımda bu paramı bekar bi insan olarak harcamak istediğim bi dönem var
bir süre de bu hayatımı maaş alarak yaşamanın dilediğimce harcamanın nasıl bişey olduğunu, annemlere kazandığım parayı götürüp onlara harcamanın bakmanın nasıl bi deneyim olduğunu tatmak istediğim bi dönem var
yaklaşık bi sene
eğer bu dönemi yaşamazsam hep içimde kalacak dedi
ben bozuldum tabi
neden acele ediyorsun sanki bu dönemde seni sevmeyecek miyim ayrılacak mıyım yine sevcem böyle de görüşüyoruz istediğimiz zaman
yaşın ilerliyo ama yaş sadece bi rakamdır falan dedi
bu insan sizce beni oyalıyor mu yoksa anlaşılabilir bi gerekçe mi bana dedikleri
çünkü ben anlayamıyorum ve çok huzursuz oldum
Konuşması boş geldi bana ama tüm davranışlarıyla enine boyuna tartın
Biz bilemeyiz

Aslında makul bir istek.
Yalnız parasını bekar olarak yerken başka işler peşine düşmesin de.
Siz de isteklerinizde haklısınız ama 24 yaş üniversiteden yeni mezun olmuş,askerlik yapmamış erkek için erken.
Biraz zorlayacak sanırım bu süreç sizi

Gayet aklı başında bir karar.Önce bir sorumluluk almayı öğrensin .Hayatında bir faturayı kendisi ödemeden evlenen insanların evliliklerini görüyoruz .Öğrencilik dönemini görmüşsünüz şimdi de hayatını eline almış ayakları yere sağlam basan haliyle görüp tanırsınız.Evliliğin acelesi Yok .Geç olsun güç olmasın derler ya aynen öyle .

Çok makul bir istek. Hatta 1 yıldan bile fazla olabilir. Zamanla yarışmak bir şey kazandırmıyor canım. Ben o kadar plancı bir insandım ki, yaşadıklarım ağzımın payını verdi. O yüzden akışına bırak. Erkek arkadaşın mantıklı bir insanmış.

Benim kafama takılan, ailesi dar görüşlüymüş, aranızda ki yaş farkı sorun olabilir ileride.

Sevgiliniz bir noktada haklı aslında, erkeklerin çoğunda var bu istek. Kendi paramı kazanıp, kimseye hesap vermeden doya doya yiyeyim diye düşünüyorlar.

Yaşınızdan dolayı bir an önce evleneyim diye düşünüyorsanız, sevgiliniz iyi bir aday gibi durmuyor. İnsallah herşey gönlünüzce olur

Bencede makul bir istek hovardalık diyen arkadaşlara katılmıyorum ailesine bakmak istiyor biraz bunda kötü bir şey yok bence 1 sene bekleyecekseniz bence de erken nişan için 1 sene içinde ne olur bilinmez hem çok bir zaman değil azıcık sabredin.

Yaşı itibariyle henüz evliliğe hazır olmadığını düşünüyorum.bir sene dilediği gibi yaşasa da bunun doyumuna yine varamayacak.3-5 sene belki onu anca tatmin eder.

Aranızda geleceğe dönük bağlayıcı bir karara da yanaşmaması bu durumu kanıtlıyor.henüz genç ve hayatını yaşamak istiyor.ikiniz de hayatın çok farklı evresindesiniz.

Açıkçası ben bu ilişkinin geleceğini göremiyorum

Kisaca senin gibi evlilik icim acele etmiyor.
Biraz para kazanayim aileme bakayim bu yasta sorumlulul almayim diyor ki gayet de normal istekler bunlar.

Ben anormal karsilamadim
Adam evlilige hazir degil kisaca.

Bekleyeceksin baska caren yok

Yasi ufak erkekler boyle oluyor:KK66:

Çok makul bir istek. Hatta 1 yıldan bile fazla olabilir. Zamanla yarışmak bir şey kazandırmıyor canım. Ben o kadar plancı bir insandım ki, yaşadıklarım ağzımın payını verdi. O yüzden akışına bırak. Erkek arkadaşın mantıklı bir insanmış.
Ama söze nişana neden tamam demedi en azından o kafamı karıştırdı adı konur yine aynı hayalini yapar?

X