Doğuma Hazırlık erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar ARAS ismi nasıl???

YıĞıT ARAS mı??

ARAS KAAN mı ?

lÜTFEN FıKıR VERıP YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVıNıCEM..

kızlar merhabalar benımde oglusum olucak eşim ASıL MıRKAN olsun dıyor....ben ise KAYRA MıRZA olsun diyorum sizce...

biz oğluşumuzunn adını mustafa selim koyduk :ecrin_bebek:
MUSTAFA: seçilmiş, seçkin anlamına geliyormuş aynı zamanda peygamberimizin adı...
SELİM: kusursuz, doğru, sağlam anlamına geliyormuşşşş delikafadulden
çokta yakıştı kuzuma adı :emir_bebek:
avatarımdada görüonuz zaten teyzeleri yakışıklımı :CüvCüv: :nazar:
umarım sizlerde en güzel adı kuzunuza bulursunuz
sevgileeeeeeer :1hug:

Çok tatlı bi kara kuzuymuş maşallah ona çok şirinnn.

Kızlar ARAS ismi nasıl???

YİĞİT ARAS mı??

ARAS KAAN mı ?

lÜTFEN FİKİR VERİP YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİCEM..

aras çok güzel bir isim...dayımların oğlu olsaydı aras olcaktı adı..ama duru'muz oldu :)
sadece aras koyun...çok çok güzel bir isim..gölgelemeyin diğer isimlerle bence....

benimde iki yiğenim var isimleri

ragıp yağız
ragıp yiğit

ikiside regaip kandili doğduğu için isimkeriyle geldiler ama benim oğlum olursa
yusuf
umut
ege
alp
batın
eymen
isimlerini beğeniyorum

slm millet,
ben hamile degilim bir gün olurum diye arada isim düşünüyorum ama nedense benim için cinsiyet fark etmesede hep erkek ismi aklıma geliyor...
arasında kaldıgım isimler asagıda siz hangisi dersiniz?
GÜNEY
DAĞHAN
ÇINAR
URAS (not ben Aras ismini degil Uras ismini seviyorum:)

benimde oğlum olacak inşallah 5. ayımdayım ama hiçbir isme tam olarak ısınamadım.
eşim tunahan ismini istiyor bense biraz yaman ister gibiyim.sizede fikir olur belki..

bebeğişmin cinsiyeti henüz belli olmadığından pek düşünmedim ama kız olarak;alya,beren erkek olarak da;aras hoşuma gidiyor.

bende allah kısmet ederse kaan eymen koyucam oğluşumun ismini

Son düzenleme:
Eşimle ortak kararımız olan Egemen ismini koyacağız oğluma.Hergün ismiyle sesleniyorum zaten ona:)

Aslında eşinizle ortak bir isimde anlaşmak zor.Bundan korkuyordum kız olsaydı bir sıkıntı vardı ama erkek olunca kolaylıkla hallettik:) En önemlisi, Allah herkese bebişini sağsalim kucağına almayı nasip eder inşallah..

Son düzenleme:
ben hamileyken erkek olduğunu öğrenince görkem ismini koydum öyle seslendik doğunca direkt görkem adını koyduk oğlum adını bilerek doğdu bi bakıma anne karnında ismini çok duydu tavsiyem o mu bu mu diye düşünmeyin içinizden gelen sese kulak verin aklınıza yatan ismi bulun karnınızdaki bebeğe ismini kanıksatın iyi doğumlar anne adayları:KK71:

son kararımı verdim ben kaim koyacağım.
kaaim şeklinde okunuyor.
namaz kılan allahın buyruklarını yerine getiren demek :)

X