erkek bebek isimleri?

bebeğimin cinsiyeti belli değil...ancak oğlum olursa kerem ismini düşünüyoruz...

Kerem; sözle davranışla; maddi yardım ve ikramla insanlara iyi muamelede bulunmak..

hem kuran-ı kerim de oluşu hemde manası sebebiyle bu ismi koymayı düşünüyorum..kaydirigubbakcemile2:emir_bebek:

Benim ki hayırlısıyla kız olacak. İkinci oğlan olursa "Tuğrul Şamil" koymayı düşünüyoruz... Eşim buldu ama bende beğendim doğrusu... Kızımızın isminide babası çok istiyordu bende beğendim. "Aybükenur " olacak inş...

:emir_bebek:Bende oğlumun adını KUTAY KAĞAN koymayı düşünüyorum.KUTAY:Uğurlu olan ay yada gün demek yani Uğurlu ayın Hükümdarı oluyor anlam olarak.
YİĞİT YALKIN da olabilir.Yalkın : Kahramanların kahramanı ve serap anlamında Anlam olarkta Cesur kahramanların kahramanı demek.
MİSLİNA var kız erkek kullanıyor.7 uyurlardan birinin adı.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kızlar doktorum 2,5 aylık hamileyim kız çocuğun olcak dedi %10 yanılma payım var dedi.çok ilginç bu kadar erken zamanda kız çocuğu demesi demi
evet okuyunca yazmak istedim ben de 2.5 aylık hamileyim drm oğlun olcak dedi sonra şaka şaka dedi.söylemek sanırım yasak ya ondan dolayı.bahsettiğim bu doktor işnde çok uzman.anlamış olabilir diyorum şaka yapmış da olabilir diyorum ama bu önemli konuda şaka yapılmaz ki!!! heyecandan yanlış anlamış olabiliriz ama 20 gün sonra 13 haftalıkken söylerim dedi.ne düşündünüz?çok teşekkürler tabi herşeyin hayırlısı...:içelim:

Henüz belli değil cinsiyetimiz ama erkek olursa devran aras-görkem- baran-eslem-tuğra

ada olur bi oğlum olsa adı sende düşünürmüsün bilmem

X