erkek bebek isimleri?

Bu sene doğan erkek bebeklerin isimleri neredeyse birbirinin aynı;

Aynı sınıfta en az 3-4 tane çınar, toprak, rüzgar olacak

Uzun çınar, kısa toprak, sarı rüzgar .....

Bu sene doğan erkek bebeklerin isimleri neredeyse birbirinin aynı;

Aynı sınıfta en az 3-4 tane çınar, toprak, rüzgar olacak

Uzun çınar, kısa toprak, sarı rüzgar .....

Eskiden Ahmet, Mehmet, Hasan, Hüseyin oludu sınıfta 5-6 tane şimdi bu isimler olsun daha güzel bence...

Nesi varmış Ahmedin mehmedin?

Taştan topraktan isim mi olur allasen.

Arkadaşım yanlış anlama ben isimlerin bi şeyi var demedim. Sadece eskiden onlar fazlaydı şimdi bu isimler dedim.
Herkesin zevki ve tercihi herkezin tercihlerine saygı duymak lazım. :KK50:

14. haftamdayım ama doktorum cinsiyetini söylemiyor inatla. O yüzden hem kız hem erkek ismini hazırda tutuyorum:) Erkek olursa Kayra ( Tanrı' dan gelen armağan) Doruk ( Zirve) , Kız olursa İnci Ece (Kraliçe) olucak inş.

bende çok zorlandım oğluma isim ararken..7 ayın sonunda seçenekleri belirleyip son kararı eşime bıraktım ve kararı SANCAK oldu..:emir_bebek:

SEÇENEKLER ŞUNLARDI: ÇELEBİ,PAŞA,DERMAN VE SANCAK

merhaba arkadaslar ben yeni uyeyim.suan 30 haftalık hamileyim allah izin verirse oglumuz olucak ve biz kuzey ismini koymayı dusunuyoruz,fakat bazı kısiler olumsuz anlamı var diyip canımı sıkıyor..bebegine kuzey ismi koyanlar varmı,ne dusunuyorsnuz??

Merhaba bizimde Allahın izni ile oğlumuz olucak önce Kayra diyorduk sonra Yiğitcan mı olsa dedik şimdi Kayra - Yiğit - Can isimleri arasında kararsısız bakalım üç isimde hoşuma gidiyor.

bizde doruk, eymen ve kayra arasında kaldık ve eşimle kayra isminde karar kıldık oğlumuzun adı kayra olacak inşallah hatta eşim karnımdayken bile kayra diye sesleniyor ona....

benimde beğendiğim erkek isimleri
sirac
yağız
çınar ama eşim sirac diyorr..

merhaba arkadaşlar allahın izniyle bir oğlum olacak. ama eşime isim beğendiremiyorum aklınıza gelen, beğendiğiniz isimleri yazarsanız sevinirim tabi anlamlarıyla. eşim tarık diyo başka bişe demiyo onu da ben çok istemiyorum alternatif arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

bende kayra , yağız ve tarık isimlerini beğeniyorum eşim eren düşünüyor tarık sabah yıldızı demek tarık suresi var ayrıca çağan da güzel

X