erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

kız burda da mı senkaydirigubbakcemile3 24. haftada net görmeme ihtimali çok düşük canım.
ben 21 haftalık oldum. çok ekşi turşu yiyodum herkes kız diyodu ve doğru tahmin ettiler. tatlı çok fazla yiyemiyorum hala aklım fikrim turşu da. ve kızım olacakkhihoyyyt
ye ekşiyi doğur ayşeyi
ye tatlıyı doğur hakkıyı derler ama herkeste bu sonuç çıkmıyo

haklısın canım ne biliyim işte merak ettim.gördünmü yine bulduk birbirimizi.bende hep ekşili şeyler yiyoarum.ama herkes erkek falan deyince insan şüphede kalıyor.tabi girdin ayrıntılıya gördün kızının kukusunu konuş bakalım.haftaya perşembe gidicem bende .gerçi benim gittiğim 3.doktor bebişimin kukusunun dudaklarını falan gösterdi.hala soruyom dimi bende

ben erkek annesiyim hamileliğimde vücudumda bi değişiklik olmadı herşey aynıydı sadece karnımda büyük bi top vardı ama biri yerleştirmiş giibi duruyodu doğumdan sonra aynaya baktım ben aynı ben :):) ama kız bebeği olan arkadaşlarımın hepsinin karnını inceledim çok yaygın fazla şiş erkek bebekte fizik fazla bozulmuyor yada bünyeye göre değişiyor ama genelde benim gördüğüm bu ....

22 de kesın kız oldunu öğrendım...öncesı yanılabılıoo kızlarr.guvenıp almayın bselerr

ebnımde cok basım agrıyo
mıgrenım var

hamılelık mıgrenı tetıklıyo dr normal oldugunu soyledı
korkma cogu hamıle bas agrısı ceker

çok eneterasandırki ben hamile olmadan önce kronikleşmiş migren hastasıydım bir sürü tedavi gördüm bu konuda hiç biri işe yaramadı akupunkdur bile yaptırdım bir umut diye.ama allaha çok şükür yaklaşık 4 aydır birkez bile başım agrımadı inanılacak gibi degil.

BENDE TAM TERSİ DİYE BİLİYORUM.
KIZ BEBEK ANNENiN GÜZELLİĞİNİ ALIR, ERKEK BEBEK ANNEYİ GÜZELLEŞTİRİR.

KIZ BEBEKTE KARIN YAYVANLAŞIRMIŞ, ERKEKTE SİVRİLEŞİRMİŞ.
BU BELİRTİLERE BAKILIRSA BEN ERKEK BEBEK ANNESi OLACAĞIM.

AMA HEP EKŞİ YEDİM, HATTA TATLI OLAN HERŞEYDEN TiKSİNDİM.
ÇOK YOĞUN BULANTILARIM OLDU....
BU BELİRTİLERE BAKILIRSA DA KIZ BEBEK ANNESİ OLACAĞIM.

BENİMKİ 12. HAFTA ve 16. HAFTA DA GÖSTERMEDİ.
SIRF MERAKTAN 18. HAFTADA DA GİTTİM YİNE GÖSTERMEDİ.
BAKALIM CUMA GÜNÜ 20. HAFTA DA GİDECEĞİZ. İNŞALLAH O GÜN HAYIRLISIYLA ÖĞRENİRİZ.

canım ekşi yemek; oğlan demeka.s benden söölemesi.....

merhaba kizlar, tecrubeli bir anne olarak yazdiklarimi iyi okuyun. ben ilk hamileligimde 19 yasindaydim. karnim sivriydi. 4.5 aylik olana kadar surekli cikardim eksiyi tatliyi birakin canim hic birsey istemiyordu.dolayisiyla ilk dort ayimda 54 kilodan 50 kiloya dustum.sonra hersey normale dondu ve 63 kilo ile dogum yaptim.hicultrasona girmedim. nur topu gibi bir oglum oldu. 3 sene sonra ikinci bebegime hamile kaldim. ayni sikayetler ayni belirtiler ikinci kezde oldu. bir kez 13 haftalikken ultrasona girdim. ne oldugu o zaman belli degildi ama ben oglan olacagindan oylesine emindim ki ve nihayet 65 kilo ile ikinci dogumumu yaptim. bir oglum daha oldu. oylesine guzel bir bebekti ki goren bunda kiz guzelligi var pesi kiz dediler hep. her nekadar iki oglum oldugu icin cok mutlu olsamda icimde hep bir kiz ozlemi vardi. bu sefer kizim olacak dusuncesiyle hep tekrar hamile kaldim. sukur rabbime ki karar verdigim ilk ay hamile kaldim ama kizim olmasi icin internette basvurmadigim site kalmadi. cin takviminden tutunda ne yiyip icmeme kadar. hatta laf aramizda esimi bir kez disari bosalttirip bir sonraki spermleri icime aldim ki sperm kalitesi dussun kizim olsun diye. anlicaniz denemedim sey, yapmadigim dua kalmadi. hamile oldugumu duyunca dunyalar benim oldu dedim kizim geliyor. cunku midem bulanmadi, surekli midem kazinip durdu canim hep birseyler yemek istiyor. 21 haftalik hamileyim simdiden 63 kilodayim kac kilo ile dogum yaparim artik allah bilir. iki oglumda karnimda olusan siyah cizgi simdi yok. iki hamileligimden tamamen farkli bir hamilelik ve ben hep kiz hissettim hatta onunla hep kizim diye konustum. ismini hazirladim. bir iki kucuk pembe kiyafetler aldimbeni gorenler hep kiz dedi esim ve kaynanam haric. dun ultrasonda cinsiyetini ogrendik. ne olacak biliyormusunuz.... bir oglum daha. hayal kirikligina ugradim. elbetteki saglikli olmasi herseyden onemli ama kizim olacagimdan cok emindim. artik soylenen hicbir seye inanmiyorum. sizde oyle yapin. siz ne yaparsaniz yapin sekliniz nasil olursa olsun allahin verdigi oluyor. su anda hala soktayim. aldigim kiz kiyafetlerine bakip agliyorum. kizlar acaba ultrasonda yanilma payi olabilirmi. cunku ben pipisini gormedim halbuki youtube den baktigim kadariyla cocu net sekilde belli oluyo...

herkese merhaba siteye yeni üye oldum.24 haftalık hamileyim 13 yaşında bir kızım var bunun erkek olması için hem çok dua ettim hemde öyle hissediyordum bügün detaylı ultrasonda doktor kızım olacağını söyledi elimde değil bir türlü kabullenemedim en önemlisi tabiki sağlıklı ve hayırlı evlat olması ama rabbime inşallah tek yanılgısı cinsiyeti olur diye dua ediyorum hem hayırlı hem sağlıklı bir oğlum olsun diye.hiç detaylı ultrason sonrası kız söylenip erkeği doğan oldumu.

merhabalar bende 13. haftadayım..bebeğim açık yatıyor ama dr gözükmüyo cinsiyeti dedi..meraktan çatlıcam...oldum olası içime erkek olacak doğdu ama hamile kalınca kız gibi hissettim...

belim ağrıyo be sivri karnım var buna göre erkek..
ekşi yiyorum tatlıdan tiksiniyorum buna göre de kız olacak...

eşim hep kızımız olsun diyordu 1 aydır erkek adamın erkek evladı olur diyor:)her defasında oğlum napıyor diyo..:)) hayırlısı bakalım..sağlıklı olsun daönemli olan o...ama geç göstermesin meraktan çatlıcaz..:))

slm arkadaslar hamıleyım ve ılk hamılelıgımden cok farklı gecırıyorum mesela ılkınde hıc mıde bulantısı yasmadım ve cok yıyordumm erkek olduu şimdı cok ıstahzısım ve mıdem cok bulanıyor sizce kız olurmu bebegımmm cunku farklı hamılelık gecırıyorum ılkınden colk farklı inşallah kız bebegım olur o duyguyuda yasarımmm

llutfen cevap yazın cok istıyorum bir tanede kzıım olsun ama cok ıstedıgım ıcın olmuyacak bılıyorum allah herkesın gonlune gore versın

evet mesela benım arkadasım hamıleydıı doktora gıttıgınde önce kız dedıler sonra tekrar gıdınce erkek dedıler ve oglu olduu bende cok kız ıstıyorum ama hayırlısı işte

herkese merhaba siteye yeni üye oldum.24 haftalık hamileyim 13 yaşında bir kızım var bunun erkek olması için hem çok dua ettim hemde öyle hissediyordum bügün detaylı ultrasonda doktor kızım olacağını söyledi elimde değil bir türlü kabullenemedim en önemlisi tabiki sağlıklı ve hayırlı evlat olması ama rabbime inşallah tek yanılgısı cinsiyeti olur diye dua ediyorum hem hayırlı hem sağlıklı bir oğlum olsun diye.hiç detaylı ultrason sonrası kız söylenip erkeği doğan oldumu.

hayırlısı
olsun ama bende oglum var 6 yasında bırde kızım olsun cok ıstıyorum ama olmayacak bılıyorum cok üzülecemm ama ılk hamılelıgımde hıc mıdem bulanmadıı ve ve cok yıyordum ıkıncı hamılelıgımde cok ıstahzısım ve mıdem cok bulanıyor kasıklarım cok agırıyor sızce kızım olurmuu
rabbim herkesin gonlune gore versınÇok üzgünüm çoook

bugun ultrasyona girdim doktor daha cok kiza benziyo dedi bende 13 haftalik hamileyim idrar testimde erkek cikmisti doktor kiza benziyo dedi arada kaldim :KK70:

hayırlısı
olsun ama bende oglum var 6 yasında bırde kızım olsun cok ıstıyorum ama olmayacak bılıyorum cok üzülecemm ama ılk hamılelıgımde hıc mıdem bulanmadıı ve ve cok yıyordum ıkıncı hamılelıgımde cok ıstahzısım ve mıdem cok bulanıyor kasıklarım cok agırıyor sızce kızım olurmuu
rabbim herkesin gonlune gore versınÇok üzgünüm çoook
ilk çocuğun anneye benziyosa kız babaya benziyosa erkek derler belki batıl ama hepte tuttu şu ana kadar eğer arada düşük fln yoksa doğru çıktı benimde kızım aynı babası ve ben ilk aylarda rüyamdada gördüm oğlum olacağını ve erkek dediler ultrasonda bizde gördük resmen erkek hayırlısı diyelim . ama iki kardeşin aynı cinsiyetten olamsı da çok güzel bir şey bence kızım bi kız kardeşi olsun isterdim dertleşeceği sırlarını paylaşacağı bi kardeş ne güzel olurdu sakın üzülmeyin rabbim hayırlısı neyse onu verir :CüvCüv::Saruboceq:

evet oglum aynı bana benziyor kopyam dıyorlar inşallah kızım da olur o duyguyu yasarımm tabıkı herşeyden önce hayırlı ve eli ayagı duzgun olsun ama işte gonlum hep kız ıstıyor hayırlısı dıyelım ama oglumda hıc bulantı yada ıstahzızlık yasamadım bu hamılelıgım cok farklı gecıyor kısmet herşeyy :teselli:

evet oglum aynı bana benziyor kopyam dıyorlar inşallah kızım da olur o duyguyu yasarımm tabıkı herşeyden önce hayırlı ve eli ayagı duzgun olsun ama işte gonlum hep kız ıstıyor hayırlısı dıyelım ama oglumda hıc bulantı yada ıstahzızlık yasamadım bu hamılelıgım cok farklı gecıyor kısmet herşeyy :teselli:
ewt cnm benimde kızımda bulantım çok olmuştu bunda çok daha az bulantı oldu ekşi istiyor cnm tatlı olmasada olur hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz

amin inşallah kacıncı ayın benım 2 aylık olduu

X