Erkeklerin demek istedikleri

Gunes1111

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
133
67
Merhaba herkese, yan yanayken kadının her hareketine gülen, kadının halleriyle neşelenen bir erkek kadına "çocuk gibisin" diyorsa, bu gerçekten onu çocuk gibi gördüğünü mü gösterir yoksa tatlı bulduğunu mu?

Cocuk gibi oldugunu dusunuyordur ay bu kiz cok tatli da dese cocuksu olarak görüyordur ha bazisi boyle kadinlardan hoslanir onu bilemem de cocuk gibi goruyorsa kadin olarak gormuyordur diye düşünüyorum

Şımarık ve ısrarcı tavrıma söylüyordu:)) gülüyordu bir yandan da. Flört cümlesi gibi geliyor bana ama size de sormak istedim
bi kere bie mekana gittim orada arkadaşlarımla konuşuyorduk sonra lavaboya gittim dönüşe birisi geldi selam verdi kaç yaşındasınız diye sordu neden dedim yan masada oturuyordunuz sürekli heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlattınız çocuk gibiydiniz dikkatimi çekti Instagramdan ekleyebilir miyim dedi yok dedim çekildim ama bak aklımda kalmış 🤣 bazı erkekler neşeli kadın seviyor

bi kere bie mekana gittim orada arkadaşlarımla konuşuyorduk sonra lavaboya gittim dönüşe birisi geldi selam verdi kaç yaşındasınız diye sordu neden dedim yan masada oturuyordunuz sürekli heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlattınız çocuk gibiydiniz dikkatimi çekti Instagramdan ekleyebilir miyim dedi yok dedim çekildim ama bak aklımda kalmış 🤣 bazı erkekler neşeli kadın seviyor
Yaa çok tatlı:)))) sonra ne oldu?

Bence de ya. Neşe kaynaklı, erkek de bu kızların yanında neşeli hissediyor bence. Yanında şımarıyoruz diye hoşlarına gidiyor olabilir

X