Erkeklerin demek istedikleri

Yaa çok tatlı:)))) sonra ne oldu?

Bence de ya. Neşe kaynaklı, erkek de bu kızların yanında neşeli hissediyor bence. Yanında şımarıyoruz diye hoşlarına gidiyor olabilir
hiçbir şey tabii ilişkim var çünkü yüz vermedim ara ara bakışlarını gördüm ama geçti gitti başka da atak gelmedi. bunun dozu önemli ama sonra ameiieğnmmm diyen kıza dönmek var 🤣

Yanlıs anlamayında 150-157 arası hafif etli bakımlı minyon biri degilseniz cocuksu hareketler yapmayın ya cok itici duruyor. Benim ablamda iri yarı masallah babayigit boy pos bazen cocuksu hareketler yapjnca ablam allah için sen oyle davranma bosver sen olgun agır oturaklı olmaya devam et diyorum. Yani bazi insanların gercekten micazı cocuksuluga uymuyor. Aynı kısmetse olur ceyda kırıcı gibi duruyor uzun kızlar cocuk gibi davranınca. Allah içun acın izleyin kısmetsenolur ceyda kırıcı cocuk taklidi yazın kusmaga gidersiniz yazık adnan iyi tahammul edik ona

Ben eski sevgilime çok şımarırdım. kendi ağır abiydi, bende yanında çocukmuşum gibi hissederim. Benim köpeğim vardı. “İlerde bir gün insan çocuğum da olacak” demiştim. Çok gülmüştü. Bir kere de şişman yerine “şişnan” demişti. Çok hoşuna gitmişti. Defalarca tekrar ettirmişti.
eğer kendi ağır, ciddi bir erkekse çocuksu hareketlerden hoşlanıyorlar.

Yanlıs anlamayında 150-157 arası hafif etli bakımlı minyon biri degilseniz cocuksu hareketler yapmayın ya cok itici duruyor. Benim ablamda iri yarı masallah babayigit boy pos bazen cocuksu hareketler yapjnca ablam allah için sen oyle davranma bosver sen olgun agır oturaklı olmaya devam et diyorum. Yani bazi insanların gercekten micazı cocuksuluga uymuyor. Aynı kısmetse olur ceyda kırıcı gibi duruyor uzun kızlar cocuk gibi davranınca. Allah içun acın izleyin kısmetsenolur ceyda kırıcı cocuk taklidi yazın kusmaga gidersiniz yazık adnan iyi tahammul edik ona
İnsan nasıl içinden geliyorsa öyle davranmalı, bilerek yapanları kast etmiyorum. Bununda bie boy ya da kilo sınırının olduğunu sanmıyorum

Ben eski sevgilime çok şımarırdım. kendi ağır abiydi, bende yanında çocukmuşum gibi hissederim. Benim köpeğim vardı. “İlerde bir gün insan çocuğum da olacak” demiştim. Çok gülmüştü. Bir kere de şişman yerine “şişnan” demişti. Çok hoşuna gitmişti. Defalarca tekrar ettirmişti.
eğer kendi ağır, ciddi bir erkekse çocuksu hareketlerden hoşlanıyorlar.
Ayy çok sevindim :) örnekler de çok tatlıymış. Kendi sert biri evet. Ama benimleyken çok eğleniyor gibi. Hep gülüyor, bazen gülerken aglicam şimdi falan diyip yüzünü kapatıyor hatta koskocaman adam :))

Su an ayhh cocuk gibisinnn😍 diyen erkek ilerde evlenince üff cocuk gibisin🤬 diyebilir cok da saapmayin yani 🥴
Sahsen benim hosuma gitmezdi kadinsi bulunmak isterdim
"Asgimmm cikoyatam eyidiiiiğğğ" tarzi sadece flort doneminde cekilen birsey oluyor sanirim🤓

Merhaba herkese, yan yanayken kadının her hareketine gülen, kadının halleriyle neşelenen bir erkek kadına "çocuk gibisin" diyorsa, bu gerçekten onu çocuk gibi gördüğünü mü gösterir yoksa tatlı bulduğunu mu?
Erkekler nettir. O yüzden ne demişse düşüncesi de odur.

Su an ayhh cocuk gibisinnn😍 diyen erkek ilerde evlenince üff cocuk gibisin🤬 diyebilir cok da saapmayin yani 🥴
Sahsen benim hosuma gitmezdi kadinsi bulunmak isterdim
"Asgimmm cikoyatam eyidiiiiğğğ" tarzi sadece flort doneminde cekilen birsey oluyor sanirim🤓
Doğru djdjd ama ne yapayım aşk iste

Merhaba herkese, yan yanayken kadının her hareketine gülen, kadının halleriyle neşelenen bir erkek kadına "çocuk gibisin" diyorsa, bu gerçekten onu çocuk gibi gördüğünü mü gösterir yoksa tatlı bulduğunu mu?
Bu durumda mimikler çok önemli. Birde söylediği andaki konu. Ortada tuhaf bir durum var ve böyle diyorsa aciz bulduğu için. Şirinlik yaptığınızda deniliyorsa tatlı bulduğu içindir.

X