Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

ben tekin acar ve boynerlerde parfüm reyonunda çalıştım.genelde şekerli,baharatlı kokuları seviyorlar sanki.en çok sorulan lolita lempicka lolita, armani code, jean paul gaultier classique,diesel(gençler)
dioru ayrı bir yere koyuyorum :)
addict, hipnotic poison, j'adore
aa bir de black xs var ki hem bayan hem erkek mükemmel:nazar:

arkadaşlar yapılan araştırmalara göre erkekler bellisima adlı kokuyu çok çekici bulmuşlar öyle duymuştım

Hayret bişey ya.
Armani she, 212 sexy bir de yaz aylarında D&g light blue kullandığım parfümler.
Eşim bugüne kadar parfümlerimle ilgili hiç yorum yapmamıştı.
Geçenlerde Fresh line dan vücut sütü ve duş jeli almıştım.Vanilla and musk...
Parfümü kalmamıştı. Sütünü kullandım dün, eşim bayıldı.. Gerçektende hoş ve kalıcı kokusu.
Yine de böyle bir etki yapacağını tahmin etmemiştim.
Bilseydim buüne dek bu kadar para dökmezdim parfümlere..

Avon Rare Gold kullanıyorum ve eşim dahil (ki benim için önemli olan o) çalıştığım yerdeki herkes çok beğeniyor...

aarastırmalara gore guccı rush.. hypnotıc poıson.. dolce gabbana lıght blue..

ST Dupont Klasik, ST Dupont LEAU, Lancome Miracle,este lauder innuations( yanlıs yazdım ama kehribar olan bir koku:)
3 unu de erkekler begenir mi bilmem ama ben seviyorum.

isim vermıycemm ama kesinlikle meyve li kokuları sevmıyolar kaydirigubbakcemile2 şurup gibi kokuyo dmeişti bana bikere :KK70::KK70:D

kizlarr ben de bugune kadar cok degistirdim veee en cok iltifat aldiklarim ve cok kalici olanlar:

dkny be delicious night (harika ve sexy hissetmek isteyenler icin)
givenchy very irresistable (baya kalici kisin kullanmanizi tavsiye ederim)
amway'in yesil ince bir sisede olan parfumu suan adini hatirlayamiyorum (inanilmaz fresh tam bir yaz kokusu, sanki yeni dustan cikmissin gibi surekli bir fresh koku birakiyorsunuz gectiginiz yerde, bu parfumle birlikte she'nin mavi deodorantini kullanin cok memnun kalacaksiniz)

Bu araştırmalar nerde yayınlanıyor ben hiç rastlamadım ama çok duydum

X