Erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümler hangileri ?

ben parfüm işiyle ugraşıyorum erkekler en çok caşmir ve 212 severler ayrıca amor amorda çekici bi kokudur erkekler in çogunlugu parishilton isimli parfümüde seviyolar tabi zevkler farklıdır

kızlar bi araştırma yapılmış erkekleri en cok etkileyen parfüm hakkında sasıracaksınız ama caldion birinci secilmiş
ama ben sadece ve sadece eşimi etkilemek isterim parfümümle oda etkilenio hehehe

Şaşırmadım 1998 2000 yılları arasında çok kullanırdım ve çevremdeki tüm erkek arkadaşlarım bu kokuyu çok beğenirdi. hatta caldion kim kullanıyor diye sorarlardı. ama sonra caldion kokusunu değiştirdi

selam arkadaşlar bende avon dan celebre kullanıyorum ve süperrrr yaa müthiş kokuyoo erkek arkadaşım baylıooo tavsiye ederim

amor amor çiçek kokuları ve e.armani she fresh spor bi koku ikisindende hiç vazgeçmem illa bi gün döner dolaşır ona gelirim çokta kalıcılar erkek arkadaşımda seviyor...şakkıdı

banada sevgilim geçenlerde james bond'n filminde oynayan kıza yapılmış james bond parfümü almış hediyeleride vardı yanında makyaj çantası ayna ve avon'dan ruj bayıldım kokusuna 49 ytl'di daha önce boss kullanmıştım otobüste yolda sormayan kalmamıştıhihoyyyt şaşırmıştım ... avondan turgulow kullandım oda çok hoştu ama indirime girdikten sonra çok değişti içine ne kattılarsa artık :çok üzgünüm:

kesinlikle candy şekerli kokuları sevenler için süper
geçen gün sevgilime hediye almaya gittiğimde satıcı bile sordu parfümün markasını sositososito
birde kusura bakmayın bayanlara asılma gibi huyum yoktur diyo :roflol:

ben Alien kullanıyorum,calısanlarım,yeni tanıstıklarım,erkek arkadasım,surdugum hergun cevremde olan herkes hasta oldu bu kokuya..3 senedir benimle ozdeslesti artik.gectigim yerleri anlıyor insanlar.cok farklı ve kesinlikle muthis bir koku.

armani-maniaa güsel bi kokudur hafif ve hoşş sevgilimden hediyeydi:-)
lancome-hypnose beğenerek aldığımm ama şişesinin yarısını bile bitiremediğim
en sedfiim cacharel-gloria olupp erkek arkadaşımın bayıldığı ama piyasadan kaldırıldığı onun yerine bi parfüm koyamadığım
şu an ise sprit-horizon kullanıorm çiçek kokusu çokda hafif ama çokta çabuk uçuoo tenimin kuru ve beyaz olması en büyük sebeptir herhalde.
en uzun tenimde kalan kokuysa gloriaaa :KK43:

valla kızlar haftasonu dıor hypnotıc poıson tanıttım berbat bır koku kesınlıkle mıdem bulandı tum gun yaa:KK43:
ama dkny red delıcıous superrr:)
candy de harıka bence test ettıgıme gore en cok begenılen parfumlerımdı

candy hangi markanın arkadaşlar? hot couture var süper klasiği, givenchy ange o demon süper bi koku ama ilk çıkanı , escada magnetism, amor amor güsel ben genelde şekerli vanilyalı parfümleri sevdiim için bunları kullanıorum erkk arkadşımda beenio bunların hepsini şeker gibi kokuyo insan kaydirigubbakcemile3

benimkide cerutti 1881 seyiyor.herkeste güzel durmuyor bir arkadasimda ondan kullniyordu kizin üzerinde kendi prfümü mü taniyamadim cok berbat kokuyordu onun teninde.birde yvessent lorent var bunu sikinca kadin lar bila asiliyor:)) erkekleri birak

chanel chance :asigim:
cacharel amor amor :asigim:
givenchy very irresistible :asigim:
burberry weekend :asigim:
giorgio armani sensi:asigim:
dolcegabana light blue :asigim:
escada escada :asigim:
calvin klein euphoria :asigim:
şimdilik aklıma gelenler..

X