Erkeklerin seksi buldugu 10 parfm

bence şekerli kokularrrrrr.ben escada collection lullanıyorum 3yıldır..yanık şeker kokusu var.özledim kokunu desin sevgiliniz...hihoyyytsevgilinizi baştan çıkarın hadi durmayınnn.

benim kullandigim parfüm yok arasinda ama sagolsun bizim bey onuda pek sexy bulur :asigim: zaten benden cok onun hosuna gittigi icin kullaniyorum

Angel, Black Code ve Hypnotic Poison zaten yillardir kullandigim kokular....herkes ucunun bana cok yakistigini soyluyor sanirim bu birazda insanin teniyle alakali.bayanssulusmile

hipnose konusunda hem fikirim ama diğerleri çok iyi seçimler gibi gelmedi bana da bilmiyorumkismile

valla o benı sexi bulsun die beter böcek gibi kokmanın alemi yok...bu parfumler cok agır her yas grubuna uyabılecek cıtır kıs parfumlerı dııl sexı olabılmek adına bayat bayat kokmayın derım ben ! hos ciceksi kokular da gayet sexı ıste :) sekerlı koku dıosanız miss dior chery ya da cany dıorum flower ciceksi bir de ralph kullanıoorum ben erkek arkadasım da gayet memnun :)

--------------------------------------------------------------------------------

hyponic poisondan nefret ettım ben rakı gbı kokuo bıcok arkadasımda benımle aynı goruste yada bnm tenıme yakısmadı bılemyorum ama tek bildigm 30mllik almıstım dpden aldgm gun attım:KK70:
nurpareye katılıyorum bencede bunların dısında erkeklerın sexy buldugu bıcok parfum var

nefret ettiğin parfüm hypnotic poison değil onun dp çakması:)

hypnotic poisonın orjinali asla böyle kokmaz bizzat kendim dp den baktım acaba nasıl die orjinaliyle alakası yok

bence 212 sexy ve armoni she güzel..
her ikisinide seksi buluyorum...
ama gerçekten orjinaliyle alakası olmayan dp parfumleri de var...

--------------------------------------------------------------------------------

nefret ettiğin parfüm hypnotic poison değil onun dp çakması:)

hypnotic poisonın orjinali asla böyle kokmaz bizzat kendim dp den baktım acaba nasıl die orjinaliyle alakası yok

orjınalını bilmiyorum ama dpdeki cakmaların benzer oldugunu duydugum ıcın ılk ordan denemek ıstedim

erkelerin beğendiği kokuların içinde mutlaka ve mutlaka Cacharel Gloria var arkadaşlar bir deneyin derim ama artık orjinali ürütülmiyor açığına bakın.kalıcı ama öyle saatlerce giden bir kokuda değil.

Diesel Fuel for Life .çok parfüm değiştirdim ama bunun gibisini görmedim daha önce.değişmez kokumbayanssulusmile

hyponic poisondan nefret ettım ben rakı gbı kokuo bıcok arkadasımda benımle aynı goruste yada bnm tenıme yakısmadı bılemyorum ama tek bildigm 30mllik almıstım dpden aldgm gun attım:KK70:
nurpareye katılıyorum bencede bunların dısında erkeklerın sexy buldugu bıcok parfum var
valla katılıyorum ne ağır bir koku erkek arkadasım almıştı bana herhalde parfum satan kadın tavsıye ettı ama bikaç fıs sıkıp kullanmadım bir daha benlık degıl benm parfümüm chanel chance :KK66:laelaelaelaelae

Hypnotic Poison ı merak ediyorum en kısa zamanda bakıcam..aslında kokladımda gibi geliyor ama unutmuşum demek..
Lancome un ki hiç hoşuma gitmiyor yaa hayatımda bu kadar ağır bu kadar kalitesiz kokan bi parfüm koklamadım..hiç zengin bi koku değil bence

hypnotic cidden de çok ama çok ağır ve kesinlikle günlük kullanım için üretilmemiş.

X