Erkeklerin seksi buldugu 10 parfm

Hypnotic Poison ı merak ediyorum en kısa zamanda bakıcam..aslında kokladımda gibi geliyor ama unutmuşum demek..
Lancome un ki hiç hoşuma gitmiyor yaa hayatımda bu kadar ağır bu kadar kalitesiz kokan bi parfüm koklamadım..hiç zengin bi koku değil bence

ovuldugu kadar degil zevkler renkler tartisilmaz ama begenmedim bende merkatan denedim cok igrenc hypnitic poison agir koku

benim favorim

Eki Görüntüle 37643 Eki Görüntüle 37644

Christian Dior Hypnotic Poison Başdöndürücü, büyüleyici, hipnotize eden

evet kesinlikleeee:hooray:

evet bu sabah otobuste 30 yaslarında bir beyefendi yaklaşığ siz hypnotic poison mı kullanıyorsunuz dedi. Çok utandım aslında ama işi kozmetikmiş, çok doğru bir seçim dedi.

sevil de çalışıyormuş kendileri.

ya kızlar armoni she nasıl bi koku ismini çok duydum ama kokuyu anımsayamıyorum kullanan varmı aranızda?

armani she:modern ve biraz spor-hafif-çiçeksi-şekerli-pudralı bir koku.

en ağırları bunlar!
benim nişanlım bunların bi çoğunu beğenmemiişti denerken bile

bence önemli olan, parfümlerin markası yada pahalılığı değil insanın tenine yakışanı. Çünkü bi parfüm 2 farklı kişide farklı şekilde kokabiliyor. Arkadaşımla birlikte lancome mırcale alıp kulanmıştık bana parfümümü soruyorlardı ama onun kokusunu begenmiyorlardı. Önemli olan tene yakışanı bulmak.
Şuan dior miss chery kullanıyorum mikemmel bi koku eşim bayılıyoooo opuyorumnanaktan:nazar: bende ona bayılıyorum tabiiiolumunekankayizsmile

orjınalını bilmiyorum ama dpdeki cakmaların benzer oldugunu duydugum ıcın ılk ordan denemek ıstedim

Sevgili ciimen yanlış yerden başlamışsın maalesef canım.Doldurma parfümlerin %99 unun orijinal kokusuyla alakası yok.Eğer kokularını merak ettiğin parfümler varsa orijinal satan bi yerden denemeni öneririm.

paylaşım için teşekkürler mooncum.
ben de bugün h. poison aldım ilk sıkışımda beğenmedim rakı gibi kokuyordu ama durdukça güzelleşiyor.

bir arkadaş da armaninin tüm parfümlerinde afrodizyak bulunduğunu söylemişti...
hani hot couture tamam da armani soru işareti kaldı kafamda...
bakalım..

afrodizyak olup olmadıgı neye gore anlasılıyo? baska bi forumda da senin dediğin gibi liste yapılmıs afrodizyak etkili parfümler diye ve bütün armaniler afrodizyak denmiş
kim neye göre bunun listesini yapıyo biri açıklayabilir mi arkadaslar cok merak ediyorum??

escada collection

Son düzenleme:
D&G light blue ' da kesinlikle listede olmalı :)

sırf kendi deneyimlerimden değil başkalarınkinden de biliyorunm,y abancı türk listelerde ve sitelerde bu başlık altında hep yazılandır zaten :KK70:

cool water'a da kesinlikle katılıyorum ^^

ayrıca sık sık britney spears'ın fantasy'isini de duyuyorum ,ben sevmesemde seven erkek çok :eek: !

Cacharel Amor Amor Genç-Canlı-Enerji dolu-Tutkulu-Ateşli-Romantik kadının kokusu: Ve kıpkırmızı! Çiftlerin heyecanlı ve neşeli aşk dünyası...

Thierry Mugler Angel Çiçeksi, odunsu, amberli...Çekim alanına sokan, büyüleyici ve çekici bir koku

ArmaniBlack Code Portakal çiçeği yaprağı, yasemin ve portakal Çiçeği Kadınsı, baştan çıkarıcı, göz alıcı

Calvin Klein Obsession Sofistike - gizemli - dişi - eşsiz - egzotik Sarhoş edici çiçeksi oryantal

Carolina Herrera 212 Üst notalarda tahrik edici gül, biber ve bergamot; Orta notalarda gardenya ve sardunya. Tahrik edici. gizemli bir koku.

Chanel Madamoiselle Yasemin ve gül... Kadınsı, seksi, heyecan verici ve genç bir parfüm. Madam Chanel`in modern ruhunu somutlaştırır.

Davidoof Cool Water Ağaçsı, meyveli...Kadınsı bağımsız kendine güvenli, dinamik şehvet dolu taze bir kadın kokusudur.

Christian Dior Hypnotic Poison Başdöndürücü, büyüleyici, hipnotize eden

Lancome Hypnose Ultra feminen, odunsu, şehvetli.

Saf, ışıltılı, elegan kadının kokusu... Çiçeksi, ferah ve ağaçsı

Nışanlım bu listedekilerden 1 tanesini bile beğenmiyor :)

AMOR AMOR kadar basit bi koku görmedim . gerçi bu ara ben parfüm kullanamıyorum hepsi midemi bulandırıyor berbat biçimde neden bilmiyorum ama 212 aldım elimde kaldı ölece Noa aldım elimde Narciso Rodrigez hepsi kaldı ...

hypnotic poison benim favorim . ama kış kokusu . yazın çok ağır kalıyor . orjinali çok güzel ama dp lerdekiler falan gerçekten rakı gibi kokuyor . zaten açık parfümlerin hepsi yoğun alkol kokuyor bire bir taklit hiç görmedim şimdiye kadar .
gucci rush da çok sevdiğim bir parfüm ama yaşı biraz daha ilerdekiler için uygun .
burberry klasik benim parfumum uzun yıllar kullandım ama artık sıkıldım .
sexy 212 bu ara buna taktım yeni aldım çok güzel ben sevdim . hem genç hem seksi hissediyorsun kendini .

X