Erken Gebelik Belirtileri Liste Topiği...

Arkadaşlar merhaba. Benim bugün 5. Günüm. Dün biraz kasık ağrım vardı. Bugün oda kesildi. Başka hiç belirti yok. Benim gibi olan varmı. Çok merak ediyorumm

Sadece transferin üçüncü günü adet sancısı gibi bir sancım oldu.hiç bir belirti yaşamadım.5+3 olmama rağmen hala belirtim yok.bu arada 3.gün embriyosuydu.beşinci gün embriyolarında transferin birinci yada ikinci günü üçüncü gün embriyosunda üçüncü veya dördüncü günü yerleşme olduğu için bazı hanımlar bunu hissedebiliyor.ama hiç bir sancı lekelenme olmadan da pozitif alınabiliyor.

Arkadaslar merhaba benim de transferimin 1.gunu kasikta sanci batma basladi hala devam ediyo ama azaldi bugun 2.gunum belimle kalcamin bilestigi yerler oyle agriyor ki curuk gibi boyle icten icten sanki kemik agrisi gibi yaniyo gibi tarif edemiyorum hatta bacagma vuruyo cok tedirginim 5.gunu embryo transfer edildi 2 tane yani bunlar belirtı ıcın erken gelıyo bana bı sorunmu var acaba boyle olanlar varmı bunlar normal mı arkadaslar ya

ArkadaşlR ablamın transferde 9.günü prçeteue silince Önce kırmızı akşam da kahverengi leke gelmiş.nu ne olabilir sizce???

5.gun embriyosu transferin 2. günü vicut ısısı yüksek kasık ta batmalar bacaklarda cekilmeler. 3. 4.günü aynı 5. günü halsizlik uyku basmalar 6. Gün baş dönmesi uyku hali yüzde sivilceler 7.günü baş dönme mide bulnatisi uyku hali halsizlik göğüste hassasiyet idrar testi silik çizgi bthcg 1.20 8. Gün kasık ta batmalar az mide bulantısı Bayılacak gibi halsizlik devam ediyor 9. Gün bu gün yine ateş basmalar baş dönmesi Bayılacak gibi hafif başım ağrıyor rahimde ara sıra sızı var sivilceler çokaldı yarın test bakacam şükür hersey iyi idrara tez tez gitme dışında :anneadayı::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Ankarada nerede tüp bebege başlayayım bilemiyorum.. baska şansım kalmadi tüp olmak zorunda ama nereye gidecegim bilmiyorum. Ins tüp vesile olur bebegimin gelmesine...

5.gun embriyosu 20 kasim cuma gunu transfer edildi. Bugun 3 gun idrar testi yaptim silik dayanamadim napim

Ilk resim dun yaptigim ikincide bugun yaptim

Eklentiler

• 20151123_103658.jpg
    20151123_103658.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 1.296
  • 1448356527717290983359.jpg
    1448356527717290983359.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 1.295
Evet var canım hayırlı olsun nerde oldu transferin? Belirtilerin varmıydı? Çok erken öğrenmişsin.. Darısı başıma inşallahhhhh
Adana kisla baskent hastanesi cnm dr erhan simsek ..valla bu gune ladar bi belirtim yok kasik batmasi falan yok .fakat as erdim resmn tursu ve eksiye .sabah kahvaltida tirsu yiyorum belkide pskolojik kesin hamilemiyim bilmiyorum.ve asiri gaz sorunum var ..transferden sonra gunluk ceviz kayisi ananas kuru uzum yedim.ayrica soya sutu ictim.isallah tutmustur ve hamileyimdir..ve hepimiz guzel haber aliriz isallah

Benımde 5 inci gun embrıyosu bugun 7 incş gnum rahmım degısık agrı gırıyo arada bıde mıdem yanıyor goguslerımde hafıf agrı var inşaAllah hamıleyımdır

bana da yorum yapın nolur bugun adetin 3. günü gecikmesi. sabah ilk idrarla yaptım. 5 -6 dk da bu cıktı

Eklentiler

• 20151223_043714.jpg
    20151223_043714.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 1.158
  • 20151223_043727.jpg
    20151223_043727.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 1.079
10 0cakta transfer oldum yani 4. Günüm. Ama çok ağrım var sanki kanama gelecek adet olacakmış gibi.çok korkuyorum.

Kizlar selam, bende yeni katildim.. Yorum almak istiyorum yoksa kafayi yicem :KK43:
3 yillik evliyim yaklasik 2 yildir esimle bebek istiyoruz. Gecen sene hamile kaldim ama dusuk ile sonuclandi malesef. Yaklasik 7 aydir tekrar deniyoruz.
Benim siklüsüm uzun suruyor (bazen 33, bazen 35..)
Normalde adetim 18/04 gelmesi lazim, bugun ayin 13'ü, yani daha 5 gün var, ama benim bugün sanki hamilelik belirtileri gibi belirtilerim basladi:
* özellikle sol kasigimda ara ara batmalar
* hafif bel/bacak agrisi
* kendimi cok tuhaf hissediyorum, dunya yansa umrumda degil oyle bi bosvermislik var
* havada yuruyorum sanki oyle dalgin, bos, sersem,..
* goguslerimde dolgunluk (iliskiden 2 gun sonra inanilmaz gögüs uclarim hassaslasti dokunamiyorum bile, bu yaklasik 2-3 gun surdu sonradan gögüslerim buyumeye basladi suan sis, dolgun)
* mide bulantisi varla yok arasi psikolojikmi bilmiyorum
* cok yorgun hissediyorum kendimi, uyumak istiyorum
* cok fazla yememe ragmen karnimda yada midemde bilmiyorum tam neresi inanilmaz sislik hissediyorum..

Acaba hamile olabilirmiyim?

Uzun süredir kimse yazmamış ama aslında çok güzel bir topicmiş :)
Benim yarın test günüm, kalbim ağzımda atıyor ama test gününden önce yapmayacağım.
İlk günler hep uyku hali vardı, ilk üç gün hep uyudum. Cumaya kadar sol kasığımda ince bi batma vardı ama cuma günü birden yok oldu o da.. çok moralim bozuldu sanki herşey o an bitmiş gibi.. ama sonra bu topic i gördüm ve bana biraz moral oldu. Hiç belirti yaşamadan hamiş kalan arkadaşlarımız umut oldu bana..
Onun dışında sadece bir sabah çok fena mide bulantım ve baş dönmem vardı. 6. Denemem daha önce hiç yaşamadığım bişeydi bu.
Bir an moralim çok yüksek iken sonrasında çok umutsuz hissediyorum. Rabbim çabalarımızı boşa çıkartmasın:KK43:

5.gun embriyosu. Transfer sonrasi sol kasigim sizladi geceye kadar. Sabah uyandigimda cok daha azdi. Transferin 3.günü tam rahimde inanilmaz kasilma tarzi agrilar yasadim biri aşagi çekiyormuş gibi ve akintim cok cok cok fazlayydiii..
4.gun bel agrisi ve iki kez cok keskin bicak saplanir gibi agri oldu ve sonrasinda idrar testi silik çizgi..

5-6-7 gunlerde bel agrisi devam etti. Gogus hassasiyeti tedavi basindan vardi zaten.

X