Erken gebelik Testi negatif olup hamile olan var mı

fatmaboztepe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
33
4
21
Merhaba arkadaşlar yeni katıldım buraya şimsi kısaca bahsetmek istiyorum size normalde adet günüm 17 şubat ama ben her adetim de 1 veya 2 gün ileri oluyorum yani 15-16 arası olmayı bekliyordum o zamandan beri ağrılarım var bel bacak kasık ve göğüslerim şiş beklenen adet tarihimden 1 gün sonra yani bugün hem erken gebelik hem kaset test yaptım sonuç negatif daha önce erken gebelik testi yapıp sonra hamile olduğunu öğrenen var mı lütfen cevaplabilir mi ?

Evet benimde silik çizgi çıktı, sizinkinden daha silik ama zaten benim 6. Gün gecikmede. Bende çok korkuyorum ne yalan söyleyeyim daha önce 3 kez kimyasal geçirdim pıhtılaşma var bende
Eğer silik çıktıysa ve pıhtılaşmanız varsa erkenden kan verin ki eğer gebelik varsa pıhtılaşma için iğne veriyorlar. pıhtılaşmada ne kadar erken öğrenirseniz o kadar iyi oluyor

Kizlar dünden beri yaptığım testler bunlar. En sağdaki en son bu sabah yaptığım.ondan önceki dün akşam ve onun yanındaki de dün sabah . Sırayla koydum. Pcosum var adetim 6 gün geçti. Bu normal mi geç yumurtlama mi sizce lütfen yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG20240308094133.jpg
    IMG20240308094133.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 85
Kizlar dünden beri yaptığım testler bunlar. En sağdaki en son bu sabah yaptığım.ondan önceki dün akşam ve onun yanındaki de dün sabah . Sırayla koydum. Pcosum var adetim 6 gün geçti. Bu normal mi geç yumurtlama mi sizce lütfen yorumlar mısınız?
Ovulasyon bu. Geç dollenmemi var acaba .adet günü geçince 2. Bir yumurtlama olabilir mi?

Allah isteyen herkese nasip etsin bende bunun için çok bekledim bu ayda olmazsa aşılama yaptırıcaktım çok şükür oldu allah nasip etti inşallah sağ sağlim kucağıma almayıda nasip eder
Gec döllenme o zaman sizin ki büyük ihtimalle, hcg değerinize göre henüz çok küçük 2 3 haftalık olabilir, Allah kalp atışını duymayı da nasip etsin inşallah

X