Erken Hamilelik Belirtileri

kıslar aranısa katılabılırmıyım yerimseniben forumda daha yenıyım baslıgı gorunce hemen yazayım dedım bende bebiş sahıbı olmaya calısıyorum dusenlı reg oluyorum bugun 3. gun reglı hala olmadaım inş olmamda sıce testı ne zaman yapmalıyım bırde soyle bı sorunum var aslında bebiş ıstedıgımısden berı reg gunlerım yavaş yavaş gecıkmeye basldı normalde tam gununde gelırdı hıc şaşmasdı rahım kendını hasırlyo dıyo bebegı olan arkadaslar boyle bısey yasayan?

canım ben geçen ay korunmayı bıraktım 6 ay boyunca 26 günde gelirdi adetim geçen ay 30 günde geldi...bu ay yumurtalam dönemini değerlendirdiğimi umut ediyorum ama işte adetimin geçen ay düzensiz olması bu ay ne zaman geleceği konusunda beni şüpheye düşürüyor

kızlar merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim adetimi 14 gün geçince test yaptım bi çizgi çıktı diğeri hemen peşinden çıktı ama diğerine oranla daha açık rengi sizce hamilemiyimdir bakıldığında gayet net çizgi ama işte diğerinden açık olması benim kafamı karıştırdı bu gün 16 .gün midem şiş gibi arada bulanıyo ve çok halsizim bide idrarım koyulaştı üff kafayı yicem sizce varmıdır ne dersiniz

idrar testinde 2.çizgi belli belirsiz çıksa dahi pozitiftir diye biliyorum.

belirsiz değilki bakıldığında gayet net ama diğerine oranla rengi açık

kıslar sımdı reglı oldum :1no2: bu ayda bebişim gelmedı rabbım ne zaman kısmet edecekse o zaman o gusel duyguyu yasayacagım tum ısteyenlere rabbım saglıklı bebişler nasıp etsın inş

canım üzma kendini bende buay kırmızıları gördüm hemde günüm 6 gün geçmişti.
napalım şimdi 17 ağustosu bekliyorum hadi bakalım senin ne zaman bi sonraki adet günün.a.s.

canım ben geçen ay korunmayı bıraktım 6 ay boyunca 26 günde gelirdi adetim geçen ay 30 günde geldi...bu ay yumurtalam dönemini değerlendirdiğimi umut ediyorum ama işte adetimin geçen ay düzensiz olması bu ay ne zaman geleceği konusunda beni şüpheye düşürüyor

merhaba cnm ılk ayın sanırım senınde dusenszlemye baslamıs benımde ılk aylarda 2-3 oluyodu sonra 6 ya cıktı valla bende bılmıyorum ama cocugu olan arkadaslarım hamıle kalmadan once boyle olmaya baslar dedıler hep bu 1 ksınısn falan dedgıgı degıl cnm hekes oyle soyluyo bıre gununden oncede gelebılırmıs bu ay benım 3 gun gectı azalmaya basladı sanırım gecıkmeler bugun maalesef reglı oldum ksımet degılmıs bu ay rabbım nasıp edecek ınş bı gun tum ısteyenlere

canım üzma kendini bende buay kırmızıları gördüm hemde günüm 6 gün geçmişti.
napalım şimdi 17 ağustosu bekliyorum hadi bakalım senin ne zaman bi sonraki adet günün.a.s.

cnm tesekkur ve destegın ıcın sagola.s.cnm bı daha kı adetımı bılemıyorum kı daha oncde beleırtıgım gıbı bebiş ıstedıgımısden berı gecıkmeye basldı senınde ılk beiş olcaka galıba degılmı kac yıllk evlısın cnm ben 1 yıllk 5 aydan berı iştıyorus bebişyerimseniben

cnm tesekkur ve destegın ıcın sagola.s.cnm bı daha kı adetımı bılemıyorum kı daha oncde beleırtıgım gıbı bebiş ıstedıgımısden berı gecıkmeye basldı senınde ılk beiş olcaka galıba degılmı kac yıllk evlısın cnm ben 1 yıllk 5 aydan berı iştıyorus bebişyerimseniben

canım ben 21 nisanda 1 düşük yaşadım. 11 aylık evliyim kürtajdan sonra bu ikinci denemem benimde günüm hiç geçmezdi tam zamanında gelirdi ama buay galiba psikolojik oyüzden bu ay rahat olucam geçen ay ateş takibi yapmıştım, bu ay yapmıycam .ilk hamişliğimde korunmayı bıraktım bidaha adet götmemiştim ama nasip değilmiş. Doktorum 2-3 ay dene olmazsa gel dedi yumuta olgunlaştırıcı ilaç vericek artık olmazsa ramazan geçince gidicem doktora....

merhaba cnm ılk ayın sanırım senınde dusenszlemye baslamıs benımde ılk aylarda 2-3 oluyodu sonra 6 ya cıktı valla bende bılmıyorum ama cocugu olan arkadaslarım hamıle kalmadan once boyle olmaya baslar dedıler hep bu 1 ksınısn falan dedgıgı degıl cnm hekes oyle soyluyo bıre gununden oncede gelebılırmıs bu ay benım 3 gun gectı azalmaya basladı sanırım gecıkmeler bugun maalesef reglı oldum ksımet degılmıs bu ay rabbım nasıp edecek ınş bı gun tum ısteyenlere

canım sana da merhaba tekrar ben bu gecikmeyi biraz göz önüne alarak yumurtlama tarihime güvenmedim..ve hesaplamada çıkan aralıktan 2 gün önce ve sonra da denedim ..bakalım ..derler ki spermlerin kadın vucüduna faydası var belki de olması gereken periyoda sokuyor.. bilemiyorum...yani betteki hesaplamalara çok güvenmiyorum bana kalırsa ilk ayda tutma olasılığı adet sirklusunun değişmesinde kaynaklanıyor yani yumurtlama dönemi değişiyor...sonra düzene oturunca eldeki hesap uyuyor...

kızlar sakın umutsuzluğa kapılmayın bende tedaviyle hamile kaldım ilk çocuğuma 4 sene tedavi gördükten sonra oldu oğlum şimdi 8 yaşında bitane daha olsun istedik tekrar tedaviye başladık yaklaşık 7 ay önce geçen ay gebelik bekliyodum olmadı adetin ilk günü çağırmıştı doktor gitmedim bi ay dinlenim sonraki ay giderim diye düşündüm çünkü kafam baya bi dolmuştu yok yumurtlamayı hesapla ateş ölç o güne denk getir makina gibi olmuştum ama bu ay nasıl olsa olmaz diye ne yumurtlama günümü hesapladım ne birliktelikten sonra kalkmadım hiç o güne falanda denk getirmedim kafam gayet rahattı işte şu an 16 günüm testte çıkanı biliyosunuz 3 dede doktora gidicem bakalım nolcak ama şu anda kafam şişti düşünmekten bi çizgi diğerinden neden açık rengi diye gerçi bakıldığında gayet belirgin bi çizgi emesenden anneme bile gösterdim var işte niye inanmıyosunki diye bana kızıyo kızlar inşallah allah hepinize hayırlı yavrular nasib eder sakın stres yapmayın gebe kalmanın en büyük düşmanı stres doktora gidin ama beyninizi şartlamayın hepinizi öpüyorum

canım ben 21 nisanda 1 düşük yaşadım. 11 aylık evliyim kürtajdan sonra bu ikinci denemem benimde günüm hiç geçmezdi tam zamanında gelirdi ama buay galiba psikolojik oyüzden bu ay rahat olucam geçen ay ateş takibi yapmıştım, bu ay yapmıycam .ilk hamişliğimde korunmayı bıraktım bidaha adet götmemiştim ama nasip değilmiş. Doktorum 2-3 ay dene olmazsa gel dedi yumuta olgunlaştırıcı ilaç vericek artık olmazsa ramazan geçince gidicem doktora....

anladım cnm inş bıdaha kotu seyler yasamassın bende encok bu gecıkmelrın psıkoljık olmasından korkuyorum yaa acyıp etkılenıyorum bende 2 aydır sabredıyorum test yapmamak ıcn testı yapıyorum ertesı gun reglı oluyodum offff dusunsene halımı bıde bu yasanaların ustune esım gece vardıyasında oluyodu yanı hep oyle denk geldı yanlıs kalıyodum ayyyyyyyyyyy anlatamam sana cnm cok kotuydu aslında telaslanmak ıcın erken dr lar 1 sene normal dıyolar işte ben hemen oluversın ıstıyom rabbım inş onumusdekı ay ol der melegıme

belirsiz değilki bakıldığında gayet net ama diğerine oranla rengi açık

canım ilk çizgi net ikinci silikte olsa pozitif dir... idar testinin içinde de yazar..
sana web sayfasını yollıyım bak ordan..
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
anladım cnm inş bıdaha kotu seyler yasamassın bende encok bu gecıkmelrın psıkoljık olmasından korkuyorum yaa acyıp etkılenıyorum bende 2 aydır sabredıyorum test yapmamak ıcn testı yapıyorum ertesı gun reglı oluyodum offff dusunsene halımı bıde bu yasanaların ustune esım gece vardıyasında oluyodu yanı hep oyle denk geldı yanlıs kalıyodum ayyyyyyyyyyy anlatamam sana cnm cok kotuydu aslında telaslanmak ıcın erken dr lar 1 sene normal dıyolar işte ben hemen oluversın ıstıyom rabbım inş onumusdekı ay ol der melegıme

inşallah canım sağol inan ben bu ay 5 kez test yaptım ama bu ay kendi kendime söz verdim adam gibi günüm geçmeden test yapmıycam bakalım dayanabilicekmiyim ....

inşallah canım sağol inan ben bu ay 5 kez test yaptım ama bu ay kendi kendime söz verdim adam gibi günüm geçmeden test yapmıycam bakalım dayanabilicekmiyim ....

cnm ınsan test yapınca daha cok usluyo ama bısde bırgun goruces o testte pozıtıfı

canım ilk çizgi net ikinci silikte olsa pozitif dir... idar testinin içinde de yazar..
sana web sayfasını yollıyım bak ordan..
u[/url]

çok teşekkür ederim gerçekten hamileyim galiba zaten bu gün doktora gidicem içim dahda rahatlıcak inşallah allahım sizede en kısa zamanda nasib eder bu duyguyu AMİİNN

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba birşeyi merak ettim dün temizlik yaptim hali falan yikadim acabak ayagini üşütmek hamileliğ geciktirirmi bilginiz varmi

Arkadaşlar herkese merhaba birşeyi merak ettim dün temizlik yaptim hali falan yikadim acabak ayagini üşütmek hamileliğ geciktirirmi bilginiz varmi

canım üşütmek için iyi demezler hani bilirsin yeni gelinlere patik falan giydirirler eskiler. yani eğer üşüttüysen tabi belki üşütmemişsindir .hayırlısı canım ya

çok teşekkür ederim gerçekten hamileyim galiba zaten bu gün doktora gidicem içim dahda rahatlıcak inşallah allahım sizede en kısa zamanda nasib eder bu duyguyu AMİİNN

inşallah canım..zaten adetinden geçtikten 14 gün sonra bırak idrarı ultrasonda da görünür..inşallah hamilesindir ki testin öyle söylüyor:)
:CüvCüv:

Dün hastayim adetliydim o yüzden yikadim ozaman bildiğim kadariyla bişi olmaz
yumurtlama döneminde sicak tutmak gerekiyor heralde bu konuda bilginiz varmi en azindan bidaha sefere dikkat edelim

Dün hastayim adetliydim o yüzden yikadim ozaman bildiğim kadariyla bişi olmaz
yumurtlama döneminde sicak tutmak gerekiyor heralde bu konuda bilginiz varmi en azindan bidaha sefere dikkat edelim

Selam Tatlı Bela
Canım sen ne kadar kendini korumaya çalışsanda biz bayanlar mümkün mü ayaklarımızı korumamız. Hiç aykalarımız ve ellerimiz sudan çıkmıyor ki! Sen içini rahat tut. Allah nasip ettikten sonra herşey olur.

X