Erken Hamilelik Belirtileri

arkadaşlar adet günüm geçeli 11 gün oldu.bel ağrılarım mide bulantılarım uykuya düşkünlüklerim hepsi var.ama test yapıyorum negatif çıkıyo buna ne yorumu yaparsınız yardıkm edin

arkadaşlar adet günüm geçeli 11 gün oldu.bel ağrılarım mide bulantılarım uykuya düşkünlüklerim hepsi var.ama test yapıyorum negatif çıkıyo buna ne yorumu yaparsınız yardıkm edin

Canım kan testini denedin mi? bazen idrar testinde bu yanılmalar olabiliyormuş. Bence Kan testinde kesin sonuç alırsın. İnşallah sevinçli haberini alırız.

arkadaslar bisey sormak istiyorum acaba hamile olupda adet gorurmu insan yanitlarsaniz sevinirimm[/QUOTE

Hamile olupta üstüne adet olan arkadaşlar var. Anlattıklarına göre normal adetten biraz farklı oluyormuş. Ya daha az sürüyormuş yada lekenlenme kahverengimsi gibi oluyormuş.

Deryam76 adet görerek hamile kalan insan birsürü halk arasindada üstüne göreme diyolar buna benim arkadaşim bebek 3 aylik olana kadar adet olmuş yani olabilir

Ben bu ay çok iddaliyim 2 senelik evliyim ve çocuk isteyeli 6 ay oldu 6 aydir deniyoz ama yok malesef ama busefer kendi kendiem karar aldim diger adet günüme kadar günü birlik yani 1 gün durup 1 gün ilişkiye giricem ve o günü yakalamaya çalişicam eger olmassa busefer ilk defa doktora gidicem peki aranizda bu yöntemi deneyen varmi arkadaşlar

Ben bu ay çok iddaliyim 2 senelik evliyim ve çocuk isteyeli 6 ay oldu 6 aydir deniyoz ama yok malesef ama busefer kendi kendiem karar aldim diger adet günüme kadar günü birlik yani 1 gün durup 1 gün ilişkiye giricem ve o günü yakalamaya çalişicam eger olmassa busefer ilk defa doktora gidicem peki aranizda bu yöntemi deneyen varmi arkadaşlar

tatlı bela adet günüme kadar dedin ya yumurtalam döneminde gün aşırı demek istedin değil mi?

Canım kan testini denedin mi? bazen idrar testinde bu yanılmalar olabiliyormuş. Bence Kan testinde kesin sonuç alırsın. İnşallah sevinçli haberini alırız.

inşallah canım denemedim ama herkesw öneriyo gidipte hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum eşim ve ben çok istiyoruz.bebişbugün bi daha yapıcam idrar testi belirtiler var canım yaa uykuya düşkünlük mide şikayetleri ve akıntılarım çoğaldı neden bilirmisin

Tekrar hasta olana kadar bir gün durup birgün yani 1 gün ara vereceksin öyle zaten spermler 24 saat yaşarmişya o bakimdan acaba aranizda böyle deneyenler varmi merak ediyorum

Tekrar hasta olana kadar bir gün durup birgün yani 1 gün ara vereceksin öyle zaten spermler 24 saat yaşarmişya o bakimdan acaba aranizda böyle deneyenler varmi merak ediyorum
benim regl tarihim 10 temmuzdu 15 temmuzda tamamen bitti. 18 ile 26 sı arası gün aşırı denedik.. spermler 48-72 saat kadar yumurta 12-24 saat kadar yaşıyor 2 ağustosta kan testi yaptırıcam...

ya kızlar benim de 3 ağustosta adet tarihim ..Ama yine adet olucam gibi hissediyorum bu ay da tutmadı galiba .İnsan kendini biliyo ......anlayabilliyosun çünkü hiçbir değişiklik yok ...bugün temizlik yapmam lazım ama şimdiden moralim bozuldu canım hiçbişii yapmak istemiyo.....Amma tabiii Allah tan ümit kesilmez....yarın mübarek Mirac Kandili hepimşiz birbirimiz için dua edelim

slm bende aynı adet belirtilerini yaşadın hatta üçgün adet sancısı çektim adet oluncaza üç gün sancı çekerdim meger hamiley mişim ama düşük oldu ikinciyi bekliyom bir umutla bir yıldır

meleğim ben de 1.5 yıl önce düşük yaptım hala bekliyorum Rabbim den ümit kesilmez mecburuz sabırla bekliycez......

ankuşu teşekkür ederim ama ben şunu da çok merak ediyorum. Acaba hakikaten hasta olduğumuzda böyle bir risk var mı emin olamıyorum. Hoş bunu söyleyen bir jinekologmuş. Yani hastalığın 4. ve 5.günleri de risk dahilindeymiş. Ancak yaptığım ovulasyon hesaplamasına göre 1 Temmuz'da ben adetimin 5.günündeydim. ovulasyon hesaplamasına göre ise hamileliğin yüksek olduğu dönemlerim 5 Temmuz ile ovulasyon günüm olan 10 Temmuz arasıymış. Ve ben bu hesaplamayı yaparken hastalığım pembe pembe bile gelse hesapladım. Yok diğer türlü kesilip tekrar geldiği olarak baz aldığımda da çok ileri tarih olmuyor zaten. 6 Temmuz ile 11 Temmuz arası oluyor. Bu durumda ya o hesaplamada bir yanlışlık var yada 1 Temmuz'da imkansız diyeceğim. Ovulasyon hesaplamalarında kayma olabilir mi? Olursa nasıl olur standart bir hesaplama bu adet günlerini baz alarak günleri belirliyor, ne kadar güveneceğiz bu hesaplamaya??... fisfisfis

Ovulasyon Hesaplaması Linki; xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxp

adet döngün çok kısa olduğu için mi öyle çıkıyor acaba?? adetlerin genelde düzenli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
[sagol canım ümidimi kaybetmedim sayenizde ama çevremdeki insanlardan sıkıldım

doktora gitttim herkezin diline düştüm çocu olmuyo diye tedavi görüyo dediler bir sorunumda yokmuş bende gitmiyom zaten yumrta takibi yaptı üç aydır amma dahakötü piskolojim bozuldu

canım geçmiş olsun...düşükten 3 ay mı geçti

doktora gittim kese görünmedi eve gelirken bi test daha yaptım gene bir dakikada iki çizgide çıktı bu seferki diğerinden daha koyu vardır heralde ama kese neden görünmedi üzüldüm

anladım teşekkür ederim canım yani şimdiden hamile olup olmadığımı anlamak zor

evet mimozacım:) yani 22 si kabul edersek 10 gün ekle üstüne kan testi için ayın 2-3 si gibi test yaptırırsan adetini beklemeden kanda erken belli olabilir...benimde o dönemlere geliyor bende ayın 1 inde kan testi düşünüyorum

X