Menopoz Erken menopoz problemi yaşayıp hamile kalanlar.....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Arkadaslar bende erken menopozum. O kadar dr. A gittim hiçbiri adet olmam için ilaç bile yazmadi. Gene dr a gideceğim adet olabilmek için. Çok zor ya. Tamamen umutsuz bakıyor dr.lar

mrb herkese tekrargecms olsn ben tekrar tahlıl yaptrdm 3 aydr adetolmuyorm fsh 156 olms hersyı kullndm hald n asl dusmuyo anlamıyorm
Arkadaşım benim fsh ile ayni değerin. Umarım görürsün msjimi. Herhangi bir tedavi gördün mü? Şuan ne durumdasin

Arkadasim bende umutsuzdum ama simdi bi dr gidiyorum bizim gibi olanlara cok umut sana tavsiye ediyimmi istermisin ben bir umutsuz vakkaydim ama bana umut oldu filip tashan diye bir dr 3 aylik tedaviye basladim umudum var bizim gibi hastalari gebe birakmis istersen adresini atiyim cok ilgileniyo ve acikcasi 7 sene sonra bana umut oldu cunki herkes bana umutsuz biri diyodu ama o umutsuz degilsin dedi ist eger istersen atarim adresini

3 aylik tedavim basliyacam ilaclari siparis verdim gelmesinu bekliyorum 1 2 gun icinde gelecek 7 sene sonra 1 umudum var artik insallah 3 aysonra guzel haberler alirim tek istegim bu insalla ondan sonrada bebegimin mujdesini alirim

Uzulme aglam lutfen bir evladin var biz 7 senedir 1 bebegimiz olsun diye cabaliyoz sana tek tavsiyem filip bey ben ona gidiyom 3 aylik tedaviye basladik insallah 3 ay sonra sonuc alicam insallah rabbim bizede 3vlat sevgisini tattirir eger ist daysan adresi atiyim bi git cunki cok ilgileniyo ve senin iyi olmani saglayacak emin ol

C
Uzulme aglam lutfen bir evladin var biz 7 senedir 1 bebegimiz olsun diye cabaliyoz sana tek tavsiyem filip bey ben ona gidiyom 3 aylik tedaviye basladik insallah 3 ay sonra sonuc alicam insallah rabbim bizede 3vlat sevgisini tattirir eger ist daysan adresi atiyim bi git cunki cok ilgileniyo ve senin iyi olmani saglayacak emin ol
Canim nasil bi tedavi ilaç verdi ben de erken menapoz riski tasiyorum

Bana yumurta buyutucu ve colmasi icin ilac verdi bide dogum konturol hapi verdi adet gorbilmem icin

Arkadasim bende umutsuzdum ama simdi bi dr gidiyorum bizim gibi olanlara cok umut sana tavsiye ediyimmi istermisin ben bir umutsuz vakkaydim ama bana umut oldu filip tashan diye bir dr 3 aylik tedaviye basladim umudum var bizim gibi hastalari gebe birakmis istersen adresini atiyim cok ilgileniyo ve acikcasi 7 sene sonra bana umut oldu cunki herkes bana umutsuz biri diyodu ama o umutsuz degilsin dedi ist eger istersen atarim adresini
Farkli bir tedavimi uyguluyor biraz bilgi verebilirmisin insallah en kisa zamanda sonuc alirsin

Merhaba arkadaşlar bende erken menepoz girdim 2 senelik evliyim evlenmeden önce adetlerim düzenliydi evlendikten bi kaç ay sonra idrar yolları ıltihap oldu ve adetlerim düzensizlesti dr gittik test vs yapıldı yumurta az tüp bebek dendi özel bir hastanede rahim genişletme yapıcam sponten gebelik olur dedi dr aylarca oyaladi sonrasında donor alın dedi sonra tüp bebek merkezine gittim 3 yumurtam vardı ama dr adet olmamı öyle gelmemi istedi tüp bebek için 3 gün ilaç kullandim o ay bişi olmadı sonraki ay bayram diye dr çağırmadi megersem o ay 2 yumurta olmuş onlarda gitti değerlerim düşük ken bile bana klomen verdi tedavi yerine :KK43: en son 1 ay önce başka bir dr gittim menepoz dedi ben sok oldum yumurtaliklarin yaşlı dedi donor dedi eşimde bende karşı ciktik bana adet olmam için hap verdi ama yüksek hormon olduğu için kanser yapabilir dedi almadım gittim primolit aldım 1 hafta kullandim bu olay sonrasından 1 hafta sonra babamı kaybettim 1 ay oldu adet hiç olamadim umudumu yitirmedim oluruna bıraktım son olarak başka bir merkeze gidicem olmadı tamamen birakcam

Merhaba arkadaşlar bende erken menepoz girdim 2 senelik evliyim evlenmeden önce adetlerim düzenliydi evlendikten bi kaç ay sonra idrar yolları ıltihap oldu ve adetlerim düzensizlesti dr gittik test vs yapıldı yumurta az tüp bebek dendi özel bir hastanede rahim genişletme yapıcam sponten gebelik olur dedi dr aylarca oyaladi sonrasında donor alın dedi sonra tüp bebek merkezine gittim 3 yumurtam vardı ama dr adet olmamı öyle gelmemi istedi tüp bebek için 3 gün ilaç kullandim o ay bişi olmadı sonraki ay bayram diye dr çağırmadi megersem o ay 2 yumurta olmuş onlarda gitti değerlerim düşük ken bile bana klomen verdi tedavi yerine :KK43: en son 1 ay önce başka bir dr gittim menepoz dedi ben sok oldum yumurtaliklarin yaşlı dedi donor dedi eşimde bende karşı ciktik bana adet olmam için hap verdi ama yüksek hormon olduğu için kanser yapabilir dedi almadım gittim primolit aldım 1 hafta kullandim bu olay sonrasından 1 hafta sonra babamı kaybettim 1 ay oldu adet hiç olamadim umudumu yitirmedim oluruna bıraktım son olarak başka bir merkeze gidicem olmadı tamamen birakcam
Canim ya çok üzüldüm basın sağolsun. O donasyon diyen doktorlardan nefret ediyorum bana da ile demişti doktor 26 yaşında donasyon ne demek Allahtan umut kesilmez dünya dua üzerine kurulu bu da bizim sinavimiz dua edicez Allah bizlere hayirli evlatlar nasip etsin

Canim ya çok üzüldüm basın sağolsun. O donasyon diyen doktorlardan nefret ediyorum bana da ile demişti doktor 26 yaşında donasyon ne demek Allahtan umut kesilmez dünya dua üzerine kurulu bu da bizim sinavimiz dua edicez Allah bizlere hayirli evlatlar nasip etsin
Zaten dr lar zorla ugrasmak istemiyorlar kolay olsunki isimlerine zeval gelmesin olsun ben umudumu kesmiyorum rabbim hepimizin kucaklarini doldursun inşallah

Ankara mi şehir neresi yazarsan sevinirim

arkadasim sana tavsiye edebilec3gim dr eger istanbuldaysan Nüzhetiye CAD Deryadil sok no 1 Beşiktaş / ota jinemed hastanesi ( Beşiktaş evlendirme dairesinin yaninda- Beşiktaş pazarının orda ) op.Dr.Filip Tashan kadın hastalıkları ve tüp bebek uzmanı hastanede 2.kat buraya git eminim sanada ümit olacak ben gittim cok guzel ilgileniyo dr emin ol bana umut oldu insallah sanada umut verir cunki bana butun gittigim dr umutsuzsun imkansizsin bu dr bana umut verdi 7 sene sonra

Nüzhetiye CAD Deryadil sok no 1 Beşiktaş / ota jinemed hastanesi ( Beşiktaş evlendirme dairesinin yaninda- Beşiktaş pazarının orda ) op.Dr.Filip Tashan kadın hastalıkları ve tüp bebek uzmanı hastanede 2.kat dr bu

Allah yardımcımız olsun. Çok zormus ya hastalık bide dr bulmakla dr. La uğrasiyorsun bide. Allah doğru dr cikartsin karşımıza.

Amin cnm amin ama ilk defa gittigim.dr bana umutsuz degilsin sadece zor dedi ama olur umudum var rabbim emeklerimizi kolay etsin tez zamanda bebegimize kavustursun

X