Menopoz Erken menopoz problemi yaşayıp hamile kalanlar.....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Benim yakınım 0.01 AMH ile 40 yaşında (58 fsh) ile kendiliğinden hamile kaldı ve şu an 2 aylık oğlu var. Doktorlar onada donasyon demişlerdi tedavi bile olmadı.
Benimde AMH 0.08 ama sağlıklı embriyo bulduk daha transfer olmadı. Değerlerden çok ultrason görüntüsüne bakın ve asla pes etmeyin. Rabbim bilir olup olmayacağını. Neticede hepimiz tek yumurta ve tek spermden olduk. Bir tek yumurta bile olsa onu takip ettirip toplattırın derim.
Canim benom de cok dusuk tek yumurtam oldu.sende kac yumurta oluyor.tup bebek tedavisimi goruyon

Ben nevsehirdeyim kizlar bende ilac tedavisine basladim insallah 3 ay sonra yumurta olusursa tup bebek yapacaklar insallah olur tek istegim bir an once bebek sahibi olmak insallah bizde annelik duygusunu tadariz

Ben ist otu jinemek hastanesinde filip beye gidiyorum ilaclara basladim 3 ay sonrra konturole gidecem eger yumurta olusmussa alicaklar ve tup bebek yapacaklar insallah olur

Bende 15 gün sonra gidixem takip edilecek yumurta oluşumu eğer Olursa da Havuz yapılacak

Herkese merhaba arkadaşlar doğal siklus deneyen var mı ?
Benim hep kalitesiz çıkıyor yumurtalarım

Merhaba doğal derken anlamadım vitamin vs kullaniyormuaun
Mini tüp benek olarakta geçiyor. Benimki şuan taman ilaçsız yumurta takibi yapılıyor opudam sonra herşey aynı ama rezerv sorununda iğneler bize yaramadığı için ya klomenle ya tamamen ilaçsız yapılıyor

Kızlar yumurta dondurma işlemi evli kadınlara yapılıyor mu? Eşimde sorun var yumurtalarımı dondurma işlemi yaptırmak istiyorum eşim tedavi olduktan sonra kullanmak için bilgisi olan var mı

Mini tüp benek olarakta geçiyor. Benimki şuan taman ilaçsız yumurta takibi yapılıyor opudam sonra herşey aynı ama rezerv sorununda iğneler bize yaramadığı için ya klomenle ya tamamen ilaçsız yapılıyor
Eger yumurtalarin kalitesiz ise vitaminler desteği al canım benim rezerv yok denilecek kadar az Velev ki oldu diyelim vitamin kullaniyorum

Eger yumurtalarin kalitesiz ise vitaminler desteği al canım benim rezerv yok denilecek kadar az Velev ki oldu diyelim vitamin kullaniyorum
Tavsiyen için teşekkürler canım ama benim denemediğim şey kalmadı :KK43:
Şuan 6. Tedavideyim ve hiç embriyom yok arı sütü bal polen dhea incir kürü kullandım

X