Menopoz Erken menopoz tehlikesi olup hamilelik için uğraşanlar,

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Arkadaşlar Merhaba bende erken meopoz tehlikesi altındaym soğan suyu kürünün yumurta rezervini yükselttiğini okudum saraçoğlu nun sitesinden 5 gün oldu inşAllah faydası olur Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin

Arkadaşlar butun sayfalara bakmadim.ama herkes fsh dan bahsetmis. Benim gittigim.doktor fsh dan onemli olan amh hormonudur dedi. Amh hormonu 1 in altinda dogurganlik zora giriyormus. Cocuk isteyenler o hormonlarina baktirmadiysa onu da oneririm.

Sayfaya yazilanlar cok eski tarihlerr. Merak ettim bu sayfadaki arkadaslari acaba bebek sahibi oldular mi...

Fsh ve e2 ne cnm . Kürleri arastir derim benim fsh yuksek kurler kullaniyorum. Etkili olduguna inaniyorum.

fsh ı 17 den 12 ye düşürdüm yeni bir hormon testi yaptırdım daha amh çıkmadı ama çıkan sonuçlara bakarsak fsh:12 E2: 29 çıktı sanırım tlfdan öğrendiğim kadarıyla ama kağıt olarak almadım daha sonucumu e2 : 35 in altında olmamalı diye biliyorum yumurtalık üretimi ile ilgili olan hormon

fsh ı 17 den 12 ye düşürdüm yeni bir hormon testi yaptırdım daha amh çıkmadı ama çıkan sonuçlara bakarsak fsh:12 E2: 29 çıktı sanırım tlfdan öğrendiğim kadarıyla ama kağıt olarak almadım daha sonucumu e2 : 35 in altında olmamalı diye biliyorum yumurtalık üretimi ile ilgili olan hormon
Selam nasılsınız merak ettim neler yapıyorsunuz . Benimde amh 0.33 fsh 17 ilgimi çekti sizinle aynı oluşu si ne durumdasınız acaba su an

yumurta rezervlerinde ciddi bir azalma teşhisi yani erken menopoz tehlikesi olan bayanlar hamile kalmak için neler yapıyorsunuz, bitkisel yada doktor kontrolünde ne tür tedaviler uyguyorsunuz?

Merhaba! Ben evliyim. 28 yaşındayım. Kocam ile bebek çok istedik ama sağlığım ile büyük problem var. Erken menopoz ve AMH değeri düşük yani 0,25. Çok acıyordum. Yumurta donasyonu yapmaya karar verdim. Kocamla uzun zaman süre kliniği seçiyorduk. En uygun kliniği çeşitli ülkelerde arıyorduk. Ukrayna’ya gitmeye en sonunda karar verdik. Orada yumurta donasyonu yaptım. İki girişimde gebe kaldım çök şükür! Bir ay önce 2,5 kg kızımı doğurdum.

Kizlar bu hangi tarafta kac yumurta olduguna ultrasyonla mi bakiyorlar ? Ben cuma gunu ultrasyona girdim bana hic bahsetmediler

Cnm hormonlarına bakıldı mı fsh,e2,lh,prolaktin ,tsh bunlarıda adetin 2,3 günü baktırman lazım ayrıca regl iken yumurtan kaç tane ona da baktır amh yi de unutma amh istediğin günlerde yaptırabilirsin sadece diğerleri adetlikten bakılıyor

Hala uğraşıyorum maalesef. Bebeğim olmadı. Aret Kamere gidiyorum . yumurta yakalayıp büyütmeye çalışıyor . inşşş sonuç alırım bu doktorda hayırlısıyla

X