Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

İnş. Tüy azaltıcı losyon hediyeler arasındadır :)) Bio şampuan size de dalin bebe şampuanı gibi kokuyor mu? Sevgili kocam da saçlarını bio ile yıkamaya başladı.Biodan sonra yumuşak,mis gibi bebek kokan saçlarını okşayıp koklamaya başladım ve bu da inanılmaz keyif veriyor :)))

hadi iyisin :KK34: tüy azaltıcı hediyeler arasında ... benimki de bitmek üzereydi. geçen ay siparişe ekledim, sonra çıkardım başka şey aldım.. bu ayki siparişte bedaveeee:KK1:

Sizler şanslısınız çünkü sanırım bu topikte arkadaşların kullandığı en eski makine 4 seneliktir belki. Çünkü çoğunuz yeni evlisiniz. Ben 11 yıllık evliyim ve Benim makinem 11 yıllık Bosch ve ben ne kadar başarılı olurum bilmiyorum:KK50:

üzülme canımmm.. annem de 31 yıllık evli, makinesı de en az 15 yıllıktı, makineyi değiştirdi..:KK1::KK1: şimdi makinesi benden yeni.. :KK1::KK1: bi gittiğimde bakayım onunkinde de tortu oluşmuş mu? temizleyiciden 1 tane almıştık, ortak kullanırız diye.. oluşmuşsa götüreyim de temizlesin..

bu arada dün ben deterjan gözünü yarı yarıya sulandırılmamış banyo wc ve yağ çözle doldurup çalıştırdım.. tuz bölmesinin kapağını, süzgeç bölümünü açıp bulaşıkmış gibi rafına koydum. hepsi tertemiz olmuş.. henüz bulaşık yıkamadım. yıkayınca onu da yazarım..

Promosyonlardan seçerken tek sipariş için her urundenden 1 adet mı seçebiliyoruz, aynı üründen birden fazla seçsek ne olur ?

ben de yaptım onu.. ama sistem kabul etmiyor.. hepsinden birer tane alabiliyorsunuz arkadaşlar..

Canlarım, bu tüy azaltıcıyı hamileler de kullanabilir mi acep? Bilginiz var mı?

bildiğim kadarıyla kullanabiliyorlar canım. içeriklerde minimum kimyasal olduğundan problem olacağını sanmıyorum. vücut losyonunu gebelikte çatlak oluşmaması için tavsiye ettiklerine göre. bende var tüy azaltıcı eve geçtiğimde içerik yazayım ben sana.. bakarsın yine ewg den...

Son düzenleme:
Canlarım, bu tüy azaltıcıyı hamileler de kullanabilir mi acep? Bilginiz var mı?

:)Canım bende 12 yıllık evliyim hamilesin anladığım kadarı ile diğer ürünleri rahatlıkla kullanabilirsin ama şampuanları önermiyorum gerçekten verdiğim arkadaşlarımdan okuduğum başka yorumlardan ve kendimden biliyorum ki etkili sonuç vermiyor,üstüne üstlük benim suratımda ve afedersiniz kalçamda aşırı derecede kaşıntı ve sivilcelenme yaptı.Sonradan geçmeside uzun zaman alıyor.Hamilesin birde tavsiye etmem aşırı kaşıntı yapabiliyor.Şimdi senin vücudunda hassas ner olur ne olmaz o yüzden kullanma derim.Çünkü kullanmayı bıraksanda çıban gibi ağrılı sivilce çıkıyor vücutta.
Tüy azaltıcı bu ay benimde 2 siparişim vardı ve ben katalogdan bazen alt fiyata veriyordum pek karım olmuyordu bu ay olur inşallah:)çünkü buna gerçekten ihtiyacım var.
Bu arada yeke tariflri kısmına kendi yaptığım tarifleri verebilirmiyim (konu ile alakasız oldu ama):)
Tüy aaltıcıyı kullanabilirsin 2 arkadaşım hamileler ve kullanıyorlar.Sıkıntı yok.

Son düzenleme:
:)Canım bende 12 yıllık evliyim hamilesin anladığım kadarı ile diğer ürünleri rahatlıkla kullanabilirsin ama şampuanları önermiyorum gerçekten verdiğim arkadaşlarımdan okuduğum başka yorumlardan ve kendimden biliyorum ki etkili sonuç vermiyor,üstüne üstlük benim suratımda ve afedersiniz kalçamda aşırı derecede kaşıntı ve sivilcelenme yaptı.Sonradan geçmeside uzun zaman alıyor.Hamilesin birde tavsiye etmem aşırı kaşıntı yapabiliyor.Şimdi senin vücudunda hassas ner olur ne olmaz o yüzden kullanma derim.Çünkü kullanmayı bıraksanda çıban gibi ağrılı sivilce çıkıyor vücutta.
Tüy azaltıcı bu ay benimde 2 siparişim vardı ve ben katalogdan bazen alt fiyata veriyordum pek karım olmuyordu bu ay olur inşallah:)çünkü buna gerçekten ihtiyacım var.
Bu arada yeke tariflri kısmına kendi yaptığım tarifleri verebilirmiyim (konu ile alakasız oldu ama):)
Tüy aaltıcıyı kullanabilirsin 2 arkadaşım hamileler ve kullanıyorlar.Sıkıntı yok.
Süper! Çok teşekkür ederim. İlk gebeliğimde gerçekten de bu kadar hassas değildim ama bu seferkinde içim dışım heryerim hassas:KK9: o zaman şampuan almayayım ben. Son aylarda ağda yapmak gerçekten de işkence oluyor. Nedense güzellik uzmanıma da aldırmıyorumaldırmıyorum:KK17: azıcık bile azaltsa benim için iyidir:KK16:

bildiğim kadarıyla kullanabiliyorlar canım. içeriklerde minimum kimyasal olduğundan problem olacağını sanmıyorum. vücut losyonunu gebelikte çatlak oluşmaması için tavsiye ettiklerine göre. bende var tüy azaltıcı eve geçtiğimde içerik yazayım ben sana.. bakarsın yine ewg den...
Bir taneciğim zahmet olacak sana:KK17:

Süper! Çok teşekkür ederim. İlk gebeliğimde gerçekten de bu kadar hassas değildim ama bu seferkinde içim dışım heryerim hassas:KK9: o zaman şampuan almayayım ben. Son aylarda ağda yapmak gerçekten de işkence oluyor. Nedense güzellik uzmanıma da aldırmıyorumaldırmıyorum:KK17: azıcık bile azaltsa benim için iyidir:KK16:

Canım gerçekten şampuanı tavsiye etmem hani bu işin ticaretini yapanlar gibi sadece çıkar amaçlı düşünmemek lazım herşeyi.Sağlık herşeyden önemli.O yüzden hiç önermem.Ama tüy azaltıcı losyona ağdadan somra başlarsan ve düzenli kullanırsan hem çok geç çıkartıyor hem çıkarken kaşıntı vs oluşmuyor.Yani 15-20 günde ağda yapan birinin tüyleri yaklaşık 30-35 günde çıkıyor.

kızlar bir sorum varr! sıvı el sabunu siparişi verecektim.baktım promosyona girmiş köpük sabun.şimdiiii sıvı sabun mu,köpük mü ? ona göre sipariş listemde düzenleme yapacağım.hangisi daha hesaplı gelir ve hangisinden daha çok memnunsunuz?

bir de deri temizleyici almayı düşünüyorum,tabi bendekiler suni deriler.acaba onlar da bir sıkıntı olur mu? kullanan var mı?

Son düzenleme:
Canım gerçekten şampuanı tavsiye etmem hani bu işin ticaretini yapanlar gibi sadece çıkar amaçlı düşünmemek lazım herşeyi.Sağlık herşeyden önemli.O yüzden hiç önermem.Ama tüy azaltıcı losyona ağdadan somra başlarsan ve düzenli kullanırsan hem çok geç çıkartıyor hem çıkarken kaşıntı vs oluşmuyor.Yani 15-20 günde ağda yapan birinin tüyleri yaklaşık 30-35 günde çıkıyor.
Gerçekten tam bana göre:) çok iyiymiş. Şimdi 1,5 aylık hamileyim. Demek ki 7,5 ayda baya bir azaltacak. Daha doğrusu son iki ay çok zor ağda yapacağımı düşünürsek önümde 5,5 ayım var. Bana harika bir bilgi verdin. :KK16:

Sevgili sey-ren; kendini çok güzel ifade etmişsin. Onun için sana şapka çıkartıyorum:KK42: ama bizleri de anladığını düşünüyorum. Bu topikte o kadar farklı kişilerle karşılaşıyoruz ki! Neyse, durum anlaşıldığına göre, aramıza hoşgeldin.

Ben şimdilik iki ürünü kullanıyorum. Sanırım bulaşıkmatikten almayacağım çünkü tam bir memnuniyet henüz okuyamadım. Ama diğer ürünlerini almak için Şubat'ın ilk haftasını bekliyorum. Şampuanda da kararsızım bu arada hala:KK50:

Bende şapkamı çıkartayım :) kelim görünsün dermişim.Hoşbulduk canım.eLBETTE HERYERDE OLDUĞU GİBİ BURADADA FARKLI İNSANLARLA KARŞILAŞMAK MÜMKÜN.oNLARDAN OLMAMAK ADINA YAZMA GEREĞİ DUYDUM CANIM.gERÇEKTEN ÇOK SİTEYE ÜYELİĞİM YOK AMA KATILDIĞIM FORUMLARDAN GERÇEKTEN KALICI DOSTLUKLAR EDİNdim.Zamanla tanıştığımızda beni daha iyi anlayacağınızı umuyorum.Bazı arkadaşlarımı buraya yönlendirdim.İstanbuldan Figen Malatyadan Sema uzun süredir nette tanıştığımız ve 4-5 yıldır telefonda görüştüğüm samimi kardeş gibi arkadaşlarım.Ben sadece selam vereyi iim hallolsun ve keyfime bakayım hiç demedim.Dostluklara ve gerç.ekten samimi bir selama değer veren biriyim.Umarım sizlerlede aynı dostlukları ediniriz canlar.
Bulaşıkmatike gelince benim makınamda 7 yıllık vestelin hera serisi 1-2 defa sıkıntı yaşadım maşallah ondan sonra düzeldi.Makinadan makınaya temizlik ve kirlilik oranına göre suyun sertlik derecesine göre farklı etkiler göstermekte.

kızlar bir sorum varr! sıvı el sabunu siparişi verecektim.baktım promosyona girmiş köpük sabun.şimdiiii sıvı sabun mu,köpük mü ? ona göre sipariş listemde düzenleme yapacağım.hangisi daha hesaplı gelir ve hangisinden daha çok memnunsunuz?

bir de deri temizleyici almayı düşünüyorum,tabi bendekiler suni deriler.acaba onlar da bir sıkıntı olur mu? kullanan var mı?
Merhaba canım sıvı sabun ile köpük sabun arasında bariz fark yok ama kullanım amaçlarını söyleyeyim sana,
Köpük sabunla ocaklarını cam eşyalarını silersen ışıl ışıl parlatıyor,yüzünü yıkarsan etkili temizlik sağlıyor,erkeklEr traş köpüğü olarak kullanabiliyor banyoda kullanmadım ama memnun olanlar var insanı ferahlatan bir kokusu mevcut.
Sıvı sabuna gelince bir damlası ile yüzünü falan yıkadığında gerçekten güzel temizliyor 1 haftaklık kullanımdan sonra yüzünün renginin açıldığını farkedebilirsin.Yüzünde çil ve ben olanlarında zamanla açıldığını kullanan arkadaşlarımdan gördüm.En güzelide diğer sabunlar gibi kuruluk hissi uyandırmıyor.Yine bir damlası ile fayans v.s gibi yerleri sildiğinde muhteşem bir temizlik sağlayabilirsin.Sen bu ürünleri daha çok ne amaçla kullanacaksın ona göre al derim.
Deri sıvıdsın suni deridede etkili sonuç verdiğini söyleyebilirim.

BİRDE MAVİ KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATMIŞ ERSAĞ BENDE BİR ÇUVAL VAR FAYDALI BİR İŞ YAPACAĞIZ İNŞALLAH :))

Son düzenleme:
Merhaba canım sıvı sabun ile köpük sabun arasında bariz fark yok ama kullanım amaçlarını söyleyeyim sana,
Köpük sabunla ocaklarını cam eşyalarını silersen ışıl ışıl parlatıyor,yüzünü yıkarsan etkilii temizlik sağlıyor,erkekelr traş köpüğü olarak kullanabviliyor banyoda kullanmadım ama memnun olanlar var insanı ferahlatan bir kokusu mevcut.
Sıvı sabuna gelince bir damlası ile yüzünü falan yıkadığında gerçekten güzel temizliyor 1 haftaklık kullanımdan sonra yüzünün renginin açıldığını farkedebilirsin.Yüzünde çil ve ben olanlarında zamanla açıldığını kullanan arkadaşlarımdan gördüm.En güzelide diğer sabunlar gibi kuruluk hissi uyandırmıyor.Yine bir damlası ile fayans v.s gibi yerleri sildiğinde muhteşem bir temizlik sağlayabilirsin.Sen bu ürünleri daha çok ne amaçla kullanacaksın ona göre al derim.

BİRDE MAVİ KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATMIŞ ERSAĞ BENDE BİR ÇUVAL VAR FAYDALI BİR İŞ YAPACAĞIZ İNŞALLAH :))

yüzümü yıkamayı düşünmüyorum.ama çillerin rengini açıyor demişsiniz sıvı sabun için.cildimde akne lekeleri var.onlara da faydalı olur mu acaba?eşim traş makinesi kullanıyor.sadece ellerimi yıkamak için kullanmayı düşünüyorum.diğer yerler için temizlik ürünlerim var.bu cevaplarıma göre sıvı sabun ağır basıyor :)

O zaman canım sadece sıvı sabun öneririm.Yüzdeki akne ve sivilceye gerçekten güzel sonuçlar veriyor.El yıkamak için düşünüyorsan sabundan geçme derim.Kızımın yüzünde ergenliğe bağlı sivilce oluşmuştu gerçekten 3-4 günlük kullanımda hem siyah noktalardan hemde sivilcelerden kurtulduk.

ama bence köpük daha bereketli gibi geliyor, henüz kullanmadım ama taydinin yorumlarına bakınca öyle düşünmüştüm. bir de eve çocuk gelirse onlar için de kullanımı pratik demişlerdi. ben henüz kullanmadığımdan bir şey diyemeyeceğim :44: sıvı sabundan memnunum, hala da üç sıvı sabunluk kadar miktar var sanırım içinde, yaklaşık iki aydır kullanıma açtım.

Sende köpüğü misafirler için kullan sıvı sabunuda yüzün için lekelerden kurtulma amaçlı ama daimi kullanacaksan wc de köpük daha avantajlı:KK1:
Gerçekten körük sıvı sabuna göre daha bereketli bir fıs yetiyor ve yaklaşık kullanıma göre 3-4-5 ay bile gidiyor.Benim arkadaş ilk aldığında pompasına koymmaış sadece su gibi kullanmış ay çok bereketsiz demişti:KK9:
Uyuşuk onu kabına boşaltmayı üşenmiş açmış sıvı sabun kutusuna koyuvermiş.
Bu arada dünden beri grip değilim ama acaip bir başağrım var ya çatlıyor sanki:KK43::KK50:

Ben siparişimi veremiyorum:KK50: daha önce iphone'dan giremiyordum pc'den giriyordum, şimdi ikisinden de giremiyorum. Hatalı üye numarası diyor ve çıldıracağım:KK14: Mail gönderdim. Üyeliğimi sıfırlayın, tekrar üyelik formu doldurayım diye....Cevap bekliyorum

Ben siparişimi veremiyorum:KK50: daha önce iphone'dan giremiyordum pc'den giriyordum, şimdi ikisinden de giremiyorum. Hatalı üye numarası diyor ve çıldıracağım:KK14: Mail gönderdim. Üyeliğimi sıfırlayın, tekrar üyelik formu doldurayım diye....Cevap bekliyorum

merhaba
gecen hafta aynı problemi bende yasadım sunucu hatası olduğunu farkettim. normalde google chrome sayfasını kullanıyordum bana hatalı üye numarası dedi internet explorer a gectim aynı üye no ve şifremle giriş yapabildim giriş yaptığınız internet sayfasını değiştirin bi de öyle deneyin belki benim yaşadığım sorunla aynıdır

Deri bakım sıvısını koltuk kenarları icin kullanıyorum.Ben memnunum,silindikten sonra bir süre tozlanmıyor. :KK52::KK52::KK52:

Aynısı bana da oldu önceki ay.Sinirden tekrar tekrar deneyip duruyor insan.Mail attım ertesi gün döndüler ,yeni şifremi bildirdiler.

Son düzenleme:
X