Eşe sürpriz yapmak

yok canım niye kusura bakayım o da ben de gülüyoruz zaten kendisinin bu harika cümlelerine :)

Bende çok güldüm benim eşimde aynı öyle çok sürpriz yaparım Allazh razı olsun diyo..diyorum sende bişeyler yapsana aslında bugün sana balon yaptırıp cama çık diyip ucunda çiçekle bırakçaktım ama sen cama çıkmazdın..Aslında bizim dükkanda dükkanı güllrle süsleyip masa hazırlıycaktım evlilik yıldönümünde ama hastayım derdin gelmezdinki diyo ...Bari söyleme uyuz oluyorum ya sanki gitmiycem yapsa...gül alıyo bazen kapıyı açar açmaz bir kol uzanıyo ayakkabılarını çıkarmaya çalışırken gülü almamı bekliyo bak sana aldım...

Şimdi ona masöz denk gelir falan kıskanç görünmemek için masör olsun da diyemem kendimi yerim sonra :) :KK4:

rezerve yaptırırken konuşursun bir site var süper fırsatlar oluyo 50 liraya iki kişilik masaj filan 3 ay süresi var bide mart ta dogum günüsü var bizim koca ayının bende bişeler arıyorum değişik şeyler..

o uyurken cüzdanından para aşırmıştım,dışarıda gezinirken hoş bir cafenin önünden geçiyorduk:'hade gel sana bi kahve ısmarlayayım demiştim...'bu onun çok hoşuna gitmişti...cüzdanında eksik para görene dek!çok mu adice oldu acep?

benimkinin de martta.acaba şöyle bir uyuzluk mu yapsam diyorum.Bizim arabanın üstüne bi kurdele koyup dörtlüleri yakayım otoparka bakan pencereye götürüp sürpriiiiiiiiiiz diyeyim :KK53:
e bu zaten bizim araba deyince eee napim aklıma başka bişey gelmedi derim :KK33::KK33:
onun hiç gelmiyo ya buna şükretsin yine :KK53:

kız insan bir inceler dimi yok benimki direk olaya girelim hurraaa:KK52:
bende meraklıyım öyle şeylere 1 saate hazırlanıyorum 2 dakika üstümde dursun dimi yaaa:KK36:

alll benden de o kadar işteee gıccccıkkkk oluyorummmmmmmmmmmmmmmm ama olsun ben kendimi öle çok seksi hissediyorum
kadınlar herşeyi önce kendileri için yaparlar:KK47:

o uyurken cüzdanından para aşırmıştım,dışarıda gezinirken hoş bir cafenin önünden geçiyorduk:'hade gel sana bi kahve ısmarlayayım demiştim...'bu onun çok hoşuna gitmişti...cüzdanında eksik para görene dek!çok mu adice oldu acep?

süppperr bence bravo sana

benimkinin de martta.acaba şöyle bir uyuzluk mu yapsam diyorum.Bizim arabanın üstüne bi kurdele koyup dörtlüleri yakayım otoparka bakan pencereye götürüp sürpriiiiiiiiiiz diyeyim :KK53:
e bu zaten bizim araba deyince eee napim aklıma başka bişey gelmedi derim :KK33::KK33:
onun hiç gelmiyo ya buna şükretsin yine :KK53:[/QUOT
:KK60: :KK60: :KK60: Süper fikir bence biz arbayı sattık aaa bende motorsikleti var ona yapıyım ...Dahice dayak yemiyek dalgamı geçiyon diye..

:KK66: Napalım canım mecbur bırakmasınlar onlar bize çok para verirse bizde onlara daha güzel srpzler yapabiliriz... :KK24:

En azından ben bi an seni heyecanlandırdım sürpriz diye sende o da yok deriz :KK1:
benimki ben böyle hareketler yaptığımda genelde 'ne içtin sen ' diye soruyor :nazar::111:

ben 5.ayındayım evliliğimin ben de ondan bekliyorum tıkk yok valla..hadi gel seni gezdiriyim bile demiyor bende sinirimden ona hiçbişi yapmıyorum..

En azından ben bi an seni heyecanlandırdım sürpriz diye sende o da yok deriz :KK1:
benimki ben böyle hareketler yaptığımda genelde 'ne içtin sen ' diye soruyor :nazar::111:
valla benimki nedeni niçini sordulamıyor artık,beni her an yaşıyor sadece...

tez canlı ve çok yaratıcı bir insanım.adama sürpriz yapiim dedim,napalım para yok!o anda benim de aklıma o geldi.benim sürprizlerim hep anlık oluyo...

en güzeli anlık olan düşününce olmuyor hem süpriz oldu hem bedavaya geldi hahaha ama bunu bnde yapıcam valla

EEE arkadaşlar başka önerisi olan varmı ya banada lazım martın 16sında dogum günüsü var kocişin.Geçen yıl mektup yazdım ona sehbaya bıraktım zarfla pasta yaptırmıştım ikisini arkadaşım dogum yaptı ogün hastanedeydi yapamadım başka birşey...ben evde yoktum o mektubu okurken bana dediki sen beni bukadar sevmiyosunki mektupta farklı şeyler yazmışsın senin hislerin değil..sürpzlere alıştığı için begenmedi ..çünki onu bırakıp arkadaşıma gitmişim..bu sene telafisi olsun istiyorum..

en güzeli anlık olan düşününce olmuyor hem süpriz oldu hem bedavaya geldi hahaha ama bunu bnde yapıcam valla
birgün günbatım saatine ayarlamıştım kendimi.içeride ayağını bacağını uzatmış olan eşime:kalk kalk çabuk ol gitmemiz gerek!diyerek sürükleyerek onu dışarı çıkardım.pek bilinmeyen bir koy var,oturttum onu oraya gün batımını seyrettik kanter içinde...ben romantik takılıyordum ama eşim bağlantı kurmaya çalışıyordu:az evvel zap yapıyordum,burda ne işim var?

birgün günbatım saatine ayarlamıştım kendimi.içeride ayağını bacağını uzatmış olan eşime:kalk kalk çabuk ol gitmemiz gerek!diyerek sürükleyerek onu dışarı çıkardım.pek bilinmeyen bir koy var,oturttum onu oraya gün batımını seyrettik kanter içinde...ben romantik takılıyordum ama eşim bağlantı kurmaya çalışıyordu:az evvel zap yapıyordum,burda ne işim var?

sinirlenmedin mi yaa ben çok çabuk sinirleniyorum böyle davranınca

EEE arkadaşlar başka önerisi olan varmı ya banada lazım martın 16sında dogum günüsü var kocişin.Geçen yıl mektup yazdım ona sehbaya bıraktım zarfla pasta yaptırmıştım ikisini arkadaşım dogum yaptı ogün hastanedeydi yapamadım başka birşey...ben evde yoktum o mektubu okurken bana dediki sen beni bukadar sevmiyosunki mektupta farklı şeyler yazmışsın senin hislerin değil..sürpzlere alıştığı için begenmedi ..çünki onu bırakıp arkadaşıma gitmişim..bu sene telafisi olsun istiyorum..

eşin nasıl bir insan bilmiyoruz ki ona göre birşeyler diyelim azıcık ipucu ver bize??

X