Erkek İnfertilitesi Eşi Keçiboynuzu Evicap Klomen Kullananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canim hamile olduguna cok sevindim. Allahim kucagina almayi nasip etsin, darisida insallah bebis bekleyen herkese olsun, dedigin gibi insallah o suprizden bi gun bizde yasariz benim icin zor bi ihtimal olsa bile hayal etmesi bile cok guzel.......

Canım ben de tam 5 yıldır uğraşıyorum. Allahtan ümit kesilmez. Rabbim isteyen herkese sağlıklı, hayırlı birer evlat nasip etsin inşallah...

arkadaşlar evicap ne oluyor,ilacın adımı ve eczanelerden reçetesiz alınıyormu,sanırım spermelere etkisi çok??

Ne güzel haberler ya sevindm.. evicap ilaç, balık yağı gibi bişey reçetesiz alınıyormu bilmem bize doktor verdi.

Eşimin sperm sayısı 50 milyon, morfolojik olarak normal de %4 'tü. Yani sayı değil morfoloji problemimiz vardı. Doktorumuzun önerisiyle eşim 3 ay boyunca "Kırmızı Kore Ginsengi" (günde 3 tane ve mutlaka Kore Ginsengi olacak) "Evicap" ve "Coraspin" kullandı. Ayrıca yine üç ay boyunca Saraçoğlu'nun "keçiboynuzu" kürünü hiç aksatmadan sabah akşam içti. Üçüncü ayın sonunda sperm sayısı 100 milyona, normal morfoloji oranı da %9'a çıktı. Testler Krugger Kriterlerine göre yapıldı. Ancak iki test ayrı labaratuvarlarda yapıldı. Her ikisi de gayet iyiler ama farkın bir kısmı buradan kaynaklanıyor olsa bile yine de işe yaradığını düşünüyorum. Çünkü tam tüp bebek tedavisine başlayacakken 3. ayın sonunda doğal yoldan hamile kaldığımı öğrendim :) süprizzzzz

Umarım Allah dileyen herkese bu sürprizi yaşatır arkadaşlar. Hamile olduğumu bugün öğrendim ve bu bitkisel tedavilerin yararına gönülden inandığım için hemen paylaşmak istedim sizlerle...

gözünüz aydın..
keçi boynuzunu 3 ay boyunca sabah akşam mı içiriyordun ben sadece akşam içiriyorm.inş. bizede faydası 3 ay bitince olur..

Eşimin sperm sayısı 50 milyon, morfolojik olarak normal de %4 'tü. Yani sayı değil morfoloji problemimiz vardı. Doktorumuzun önerisiyle eşim 3 ay boyunca "Kırmızı Kore Ginsengi" (günde 3 tane ve mutlaka Kore Ginsengi olacak) "Evicap" ve "Coraspin" kullandı. Ayrıca yine üç ay boyunca Saraçoğlu'nun "keçiboynuzu" kürünü hiç aksatmadan sabah akşam içti. Üçüncü ayın sonunda sperm sayısı 100 milyona, normal morfoloji oranı da %9'a çıktı. Testler Krugger Kriterlerine göre yapıldı. Ancak iki test ayrı labaratuvarlarda yapıldı. Her ikisi de gayet iyiler ama farkın bir kısmı buradan kaynaklanıyor olsa bile yine de işe yaradığını düşünüyorum. Çünkü tam tüp bebek tedavisine başlayacakken 3. ayın sonunda doğal yoldan hamile kaldığımı öğrendim :) süprizzzzz

Umarım Allah dileyen herkese bu sürprizi yaşatır arkadaşlar. Hamile olduğumu bugün öğrendim ve bu bitkisel tedavilerin yararına gönülden inandığım için hemen paylaşmak istedim sizlerle...

çok sewindim canım ne güzel.bayram vardır şimdi sizin evde.allahım sağlıcakla kucağına almak nasip etsin.:nazar:değmesin

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Selensu,
Evicap E Vitamini. Sperm sayısına etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış. Doktor eşime 400 mglik olanını yazmıştı. Eczaneden reçetesiz alabilirsin.

Leylican,
Saraçoğlu'nun küründe sadece ilk 15 gün sabah akşam, sonrasında sadece akşam yatmadan önce diyordu. Ama eşim ısrarla sabahları da içti. Sabah içmesinin ekstra bir faydası oldu mu bilmiyorum. Size de şifa olsun inşallah.

arkadaşlar merhaba, sperm kültürü ne oluyor, nasıl yapılıyor

3 ayda 3 milyon mu oldu. hareket hep sıfırmıydı? geçmiş olsun inş. isteğimize hepimiz kavuşuruz..

evet 3 ayda oldu hareket tamamen 0 değildi ama son baktırdıgımızda 0 çıktı inşallah rabbim hepimizin kalbine göre verir

Herkese merhaba.
Maviruya dr saraçoglunun gönderdigi kür nedir ? Içerikli olanlari söylermisin.
Benim esim azosperm, nasil sperm sayisini yükselte biliriz ?

Herkese merhaba.
Maviruya dr saraçoglunun gönderdigi kür nedir ? Içerikli olanlari söylermisin.
Benim esim azosperm, nasil sperm sayisini yükselte biliriz ?

bence klomen kullansin esin neden dersen sperm sayisini cogaltiyo ve hizlanditiyo zaten sperm na kadar hizli olursa gebe kalma sansin daha yuksek demisti doktortor bize onemli olan spermmin hizla yumurtaliga ulasmasi bence ginede doktoruna sor ben sadece duydumu paylasmak istedim

merhaba dilem. Tesekkür ederim verdigin bilgiler için. Biz fransada yasiyoruz. O hapin burda olup olmadigini bilmiyorum arastirmam lazim. Eczanelerden reçetesiz aliniyor mu ?
Benim esimde hiç ücre yok spermin içinde yani 0. Biraz yükselmeni istiyorum az da olsa bir kaç tane olsa yeterli.

ben internetten arastirdim. Klomen bayanlar için yumurtlamayi sagliyormus. Neden esime tavsiye ettin ki dilem ? Bir yanlislik olmasin yazdiginda :1shok:

Eşi keçi boynuzu, evicap, klomen kullananlar doğal yoldan hamile kalan varmı? varsa ne kadar süre tedavi oldunuz? lütfen acil cevap......
klomen kullanmadık ama kecıboynuzunun yanında evicapıda kullandık.
ve gercekten ıkısınınde faydasını gorduk.
kecıboynuzunu yaklasık 7-8 ay kullandık yalnız sureklı degıl arada kürü uygulamadıgımız oldu.
evicapı 3 ay kullandık.
hareket oranımız duzeldı,sayımız arttı.
suan hamıleyım.ınsallah darısı tüm bebek ısteyenlere olsun.

ben internetten arastirdim. Klomen bayanlar için yumurtlamayi sagliyormus. Neden esime tavsiye ettin ki dilem ? Bir yanlislik olmasin yazdiginda :1shok:
espoir klomenı erkeklerde kullanıyor.
serm sayısını artırmak ıcın doktorlar verıyor.
hatta prespöktüsünde de yazıyor.a.s

espoir klomenı erkeklerde kullanıyor.
serm sayısını artırmak ıcın doktorlar verıyor.
hatta prespöktüsünde de yazıyor.a.s

olabilir canim. Esime söyledim eczanede çalismisligi vardi oda bana kadinlar için dedi kadin hormonlarini etkiliyor dedi. Söyledim internetten okudum kadinlarin kullandigini.
Klomen için reçetesiz alabilirmiyiz ?
Bu arada hayirli olsun hamilesin, allahim bebegini saglicakla kucagina kavustursun.

hayırlı olsun canım..allah bebegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin..
keçiboynuzu mucizesini okudukça ümitleniyorum..
benim eşimde keçiboynuzu kürünü 3 ay kullandı..sonuç olumsuzdu.
temmuz ayında yine başlayacagız bakalım.

Kızlar ben siteye yeni üye oldum. Benim de eşim klomen, Evikap, ayrıca folik asit kullanıyor. bunların spermi çoğaltıp hızlandırması amacıyla doktorumuz verdi. Umarım düzelir. eşim ocak ayında ameliyat oldu sizin aranızda da varmı bu şekilde hamile kalmış olanlarrr. Dua edin arkadaşlar bizde 2 ay sonra yeni bir test vereceğiz. Umarım hamile kalırım :KK43:

arkadaslar nohut kuru ve keciboynuzunu birlikte kullaniyoduk ama
galiba birlikte iyi degilmis,bunun hakkinda bilginiz varmi
ben ne yapabilirim ,ikisinede devam edeyimmi yada birini birakayimmi kullanmayi

arkadaslar nohut kuru ve keciboynuzunu birlikte kullaniyoduk ama
galiba birlikte iyi degilmis,bunun hakkinda bilginiz varmi
ben ne yapabilirim ,ikisinede devam edeyimmi yada birini birakayimmi kullanmayi

merhaba lamyay.
Bu konu için ben direk Prof. saraçoglu danisma hattini agradim sormak için.
Danismana esimin azosperm oldugunu söyledim ve bu iki kür ayni anda içilir mi dye sordum. Bana hayir dedi. Azosperm hastalarina tavsiyeleri ilk önce keçi boynuzu kürü uygulanir 3 ay boyunca araliksiz ve sonra nohut suyu yapilir 3 ay.
Ben bu bilgiyi sahip olmadigim için daha önce esim nohut suyuna basladi 16 mayis. 3 ay sonra keçi boynuzuna baslar:

X