Erkek İnfertilitesi Eşi Keçiboynuzu Evicap Klomen Kullananlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ben fransada yasiyorum su an annemler türkiyede. Klomen getitirmek istiyorum fakat internetten baktim ve reçetesiz alinmiyormus.
Aranizda reçetesiz alan oldu mu ?

ben fransada yasiyorum su an annemler türkiyede. Klomen getitirmek istiyorum fakat internetten baktim ve reçetesiz alinmiyormus.
Aranizda reçetesiz alan oldu mu ?

canım klomeni reçetesiz alabiliyoruz..fiyatı 10 ytl falan..herhangi bir eczaneden gidip alabilirler..turkbayragi

bizde l arginin,klomen ve evicap kullanıyoruz..bunları dokyor verdi..biz ayrıca birde selenyum tablet aldık..biri bana şu nohut kürünü anlatabilir mi? keçiboynuzunu 1 yıl kullandık..hiçbir değişiklik yok.. bıraktık artık..zaten yaz mevsiminde bulamıyoruz keçiboynuzunu..gezmediğimiz aktar kalmadı..bir de bu nohut kürü ilaçlarla bir yan etki yapar mı sizce..birlikte kullansak sorun olmaz demi??

benim esim su an nohut suyu kürünü içiyor.
Bunun yaninda l-arginin, l-carnitine, ginko, maca, tribulus terrestris, vitamin.
Nohut suyunun tarifesi kaynayan suya 6 - 7 kaçik nohut 10dk kaynatip dinlemeye birakiyorsun.
Günde 2 defa içiliyor öglen yemeginden sonra içiyor ve aksam yemeginden 10dk once.

peki suyu nekadar koyucaz..bir de bu kür sayı içinmi,yoksa hareket mi..neye iyi geliyomuş..çok soru sordum ama,bir de nekadar kullanıp ara vericez..yoksa sürekli mi?laelaelaelaelae

kisirlik ve azosperm için nohut suyu kürü :

yarim litre kadar kaynayan su içerisine ortalama 7 yemek kasigi kadar nohut atin ve 10 dakika kadar kaynadiktan sonra ilimasi için birakip süzün. Sabah kahvalti sonrasi ve ögle yemegi öncesi olmak üzere günde 2 defa içilerek hazirlanan kür bitirilmelidir.

%35 - %40 basari oranini yakalayabilmek için en az 2 ay boyunca ara veremden bu kürün uygulanmasi gerekmektedir.

rica ederim. hemen basla zaman kaybetmeden. Tadini bilmiyorum esim içiyor mecburiyetten.
Esinin sorunu ne ?

sayı az,hareketlilik az,morfoloji düşük..ne arasan var yani..uğraşıyoruz bakalım..2-3 aya sonuç alamazsak micro yaptırıcaz..

Anladim canim hayirlisi olsun.
Bizde hiç sperm yok 0.
micro tese basvurmadan önce bitkisel kür uyguluyoruz.

Selam kızlar benim eşimin ileri hareketli sayısı sıfır çıktı.Diğer değerlei iyi dedi doktor.Eşim klomen evicap ve pentox kullanıyo.Aynı zamanda keçi boynuzu kürüne de başladık.Geçen gün L arginine diye bir vitamin duydum sizde bahsetmişsiniz.Toz şeklinde suda eritilerek içiliyo ondan da aldık bakalım bunu doktor önermedi yan etkisi olmaz sanırım.L arginine kullanıp fayda gören var mı aranızda kızlar 1 ay sonra test yaptırcaz sonucu size yazarım.

kızlar eşimin 6 ay önce sprem leri

miktar:1.0
görünüm:homojen gri
likefaksiyon:20 dakika
vizkozite:normal
PH:7.5
SAYI:40000000 ml
TOPLAM SPERM SAYISI:40000000 ej
SPREM HAREKETLERı
A ıLERı HIZLI:10
B.ıLERı YAVAŞ:20
C.YERıNDE HAREKETLı:10
D.HAREKETSıZ:60
GÖRÜÜNÜM ANOMALıSı:4
YUVARLAK HÜCRE SAYISI:6000000 ml
LÖKOSıT SAYISI:1000000 ml
SPERM YOGUNLUĞU: HOMOJEN
AGLÜTıNASYON: YOK

buda dünkü sperm sonuçları

miktar:2.0
görünüm:homojen gri
likefaksiyon:20 dakika
vizkozite:normal
PH:8
SAYI:110000000 ml
TOPLAM SPERM SAYISI:110000000 ej
SPREM HAREKETLERı
A ıLERı HIZLI:32
B.ıLERı YAVAŞ:18
C.YERıNDE HAREKETLı:17
D.HAREKETSıZ:33
SPERM YOGUNLUĞU: HOMOJEN
AGLÜTıNASYON: YOK

eşim 6 ayda 95 kilodan 80 kilo ya düştü acaba bu yüzden mi arttı.

benim eşiminde ilk spermogramı 4 milyondu.daha sonra sadecce ecicap 400 mglık kullandı.25 gün sonra 11 milyon oldu.aşılamaya daha sonra ecicapla birlikte büyük bardakla havuç suyu içti.ve 37 milyona yükseldi.bu arada ileri hareketliliği 0 dı ama en azından daha sonra %2 ye çıktı.

benim eşiminde ilk spermogramı 4 milyondu.daha sonra sadecce ecicap 400 mglık kullandı.25 gün sonra 11 milyon oldu.aşılamaya daha sonra ecicapla birlikte büyük bardakla havuç suyu içti.ve 37 milyona yükseldi.bu arada ileri hareketliliği 0 dı ama en azından daha sonra %2 ye çıktı.

Kızlar benimde eşim klomen ve evikap kullanıyor. Bizimde ameliyat öncesi 100 bindi ameliyat sonrası 5. ayda 17 milyona yükselmiş şuanda 7,5 ay oldu 1 kutu daha klomen içecek bakalım nasip sayımız normale gelirse rahatlıyacağız. bu arada henüz bebekte olmadı bakalım.:Saruboceq:

Benim esim azosperm durumunu kaan aydos'a mail atarak anlattim.
Esime klomen kullanmasini tavsiye etti. Insallah faydasini görüz.
Ama klomen'in ne faydasi oluyor erkeklerde ?

benim eşimin sperm sayısı 58 milyondu.bunun %1 i ileri hareketli,%58 i yavaş hareketli.doktor çok kötü değil dedi.ileri hareketli ve yavaş hareketlinin toplamı %50 olursa normal sayılıyormuş.bizimki %59.ilaç tedavisine başladı.evicap ve arginine diye bi ilaç verdi.bu ay onu denicez bakalım.aşılamaya falan gerek duymadı.

Kızlar Ramazan ayı inşallah hepimize hayırlı gelir. Hepimizin bir bebeği olur. Eşimin son ilacı artık düzelir umarım.

ya ne güzel şayler yazıyorsunuz..sayılarınız ne kadar düzelmiş..bazı doktorlar ilaçla falan sayı değişmez diyolar burda..peki sizin yaşadıklarınızı duysalar ne derlerdi acaba..biz de evicap,polen keçiboynuzu kürü yapıyoruz..bakalım bizim sayımız da sizinki kadar güzel gelişme gösterecekmi??keçiboynuzu bizim sayıyı artırmıştı biraz..inanıyorum faydasına..klomen var bi de..ama reçetesiz alabiliyomuyuz?yan etki falan yapmasın?bi de çok karıştırmak,her duyduğunu kullanmak iyi değil gibi geliyor bana..ne dersiniz??

merhaba arkadaşlar öncelikle ramazan hepimiz için hayırlı olsun.hergün bu yazıları okuyorum.çoğunlukla cevap yazmıyorum.çocuk isteyip te olmaması ne kadar zormuş.geçenlerde halamın kızı evlendi.kız 1 ay geçmeden hamile kalmış.benimki bir seneyi geçti.kıskançlık değil ama insan ister istemez imreniyor.bizleri en iyi bizler anlarız.çünkü çocuk isteğiyle yanıyoruz.kimileri için hamile kalmak bu kadar kolayken kimileri için ne kadar zormuş.
benim eşimdede testis tümörü çıktı.2 ay önce tek testisini aldılar.eşimin sperm tahlili 3.5 milyondu.sperm yapılırken eşimin tek testisi şişmiş..bana söylememiş.bir anda bunu duyduk.apar topar amelitat olduk.
halbuki eşimin tek testisi sperm üretiyormuş.olsun yinede tek testisle 3.5 milyon.şuan keçi boynuzu kürü pekmezi polen bal karışımı aldık aktardan bide.inşallah sayı artar.bu şekilde hamile kalanlar varmış.

X