Eşim 3 çocuklu bir kadınla beraber

Merhaba benim sorunum fazla büyük taşıyamıyorum 18 yıllık evliyim eşim le kendi aramızda iyi geçiririz ailesinden kaynaklı genelde sorun çıkar en son yaptıkları fazlaca canımı yaktı eşimle istanbulda yaşıyoruz ailesi k.marasta evlendigimizden beri hep ayrılmamızi istiyorlardı en son 1 buçuk yıldır eşimde Bi değişiklik hissettim sonra araştırmaya başladım ogrendimki bu 2 yıl içinde k.marasta ailesinin haberi olupta benden saklanan 3 çocuklu 1 kadınla beraberlik yaşıyor bu kadindanda kaynana kayinpeder gorumceler hepsi nin bilgisi varmış ve bu konu yu 7 aydır biliyorum hiç kimse bana Bi destekte bulunmadı biz onlarin maddi manevi her sıkıntısından kostuk ben burda kendimi yiyiyorum kendi ailemin haberi yok sakladım saklıyorum da ne yapmam gerektiğini bilmiyorum çıkmaza girdim
Ne üzücü ki aptal yerıne konuşmuşsunuz, bosanın ama bosanma davasını acarken haber verme nasılsa evrak gelır hepsının agzına bı guzel et ıcınde bırsey bırakma

Evet. Ama eltiler evli kalmayıp boşanıyor en azından.. meydan savaşı vermemişler valla helal olsun.

Kadinlarin anlamadigi yüzüne "helal olsun yuvasina sahip cikti" diyenler ayni durumu kabul etmezler. Aslinda aciyorlar. Ama meydani bos elalem icin bos birakmamak önemli tabi

Gidersem meydanı onlara bırakırım eşimi gondermiyorum artık yanliz gitmeyecek bende ailesine hiç bir konuda saygi duymayacam hiç bir hakkımıda helal etmeyeceğim ailem duyarsa kötü olur ben malatyaliyim ailemi küçük düşürmemek için sustum bizim halkımızı bilmiyormusunuz herkes birsey diyecek ama yüküm çok ağır oldu araya arkadaşlar girdi hepsi ayrilms diyor eşimin ailesinin istediği ayrılmamız onlarin ekmeğine yağ mi süreyim
bakın eşinizin ailesinin yaptığı ayıp ama kimse zorla eşinizi birinin koynuna sokamaz. eşimle problemim yok diyorsunuz ama aldatılıyorsunuz daha ne problem olması gerekiyor. yapacağınız şey basit bu adamı boşamak

Kim ne dusunuyor, rahat ediyor, kimin ekmegine yag suruyorumu dusunmekten ote, siz mutlu musunuz, boyle bir hayati istiyor musunuz bunun cevabi onemli. Ben mutsuz olduktan, kisacik zamanimi bosa harcadiktan sonra kim ne dusunmus ne umrumda olacak. Binlerce yil yasamiyoruz, biraz bunlari cekeyim, surundureyim, intikam alayim, gelecek 1000 yil keyfime bakarim gibi bir secenegimiz yok.

Bak eşinle ne güzel iyi anlaşıyormuşsun, tek sorun ailesiymiş ya! Söyle o çok iyi anlaştığın kocişine, koştur koştur gittiği yollarda yorulmasın, alsın gelsin o kadın ile çocukları da geniş geniş yaşayın.
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum demiş bir de, Allah' ım sen aklıma mukayyet ol :dua::dua::dua::dua::dua:

Ben 15 yıldan sonra aldatma nedeniyle bosandim.Ailesi 1 yil boyunca beni aldattığını biliyormus.Aynen kadinla tanışmislar hatta ex görümce kanka olmuş.Evlerinde agirlamislar.
Bosaninca 1 ay sonra o o.pu ile evlendirdiler.Gumus tepsilwr cikolatalar trabzon setler.
Oğulları issizde 6 sene ben baktim.ama hic degeri olmadi .Eskiden olda böyle seyler Müge Anli.da haber olur sadece derdim.ama sahsen yasadim.
Malesef sizi silmişler.Siz onlar ve esiniz icin.yoksunuz.Bosanin diycem 7 ay susmussunuz.
Bundan sonra geri gelip düzelmez ok yaydan çıkali.cok olmus

Aldatan siz olsaydınız kocanız da “meydanı onlara mı bırakayım tabii ki de boşanmicam” derdi kesin 😂😂 Ne pasif kadınsınız yahu başkasıyla sevişmiş adama tamah ediyosunuz

Niye kadın ile ilişkiyi bitirmiş ki haksızlık büyük ayıp gelip size söylese kabul ederdiniz bnce🤷‍♀️yapmanız gereken eşinize diğer kadını eve alın diyin birlikte mutlu mesut yaşarsınız,k.v ve görümce de dumur olur intikam almış olursunuz🤔

Gidersem meydanı onlara bırakırım eşimi gondermiyorum artık yanliz gitmeyecek bende ailesine hiç bir konuda saygi duymayacam hiç bir hakkımıda helal etmeyeceğim ailem duyarsa kötü olur ben malatyaliyim ailemi küçük düşürmemek için sustum bizim halkımızı bilmiyormusunuz herkes birsey diyecek ama yüküm çok ağır oldu araya arkadaşlar girdi hepsi ayrilms diyor eşimin ailesinin istediği ayrılmamız onlarin ekmeğine yağ mi süreyim

Çok samimi soruyorum ve cevap vermenizi çok isterim. Siz de misilleme olarak üç çocuklu bir adamla ilişki yaşamayı düşünmez misiniz? Eşiniz meydan adama kalmasın diye neler yapar sizce?

Küçük yaşta evlendim, işim yok, ekonomik özgürlüğüm yok, üç cocukla boşanırsam ne yaparım bilmiyorum deyin ama şöyle meydanı bırakmıyorum vs. demeyin.

Bu konuda benim Bi günahım yokki onlarin saygısızlığı eşimle sorunumuz yoktu şimdi bitirdim diyor görüşmüyorum diyor
Kocişin sana o kadar çok saygılıymış ki, yersen (ki yemişsin) aile baskısıyla pipisini başka yerlerde kullanmış! Hatta senin kendi söylediğine göre, annem çağırdı diye de koşa koşa gitmiş.

Merhaba benim sorunum fazla büyük taşıyamıyorum 18 yıllık evliyim eşim le kendi aramızda iyi geçiririz ailesinden kaynaklı genelde sorun çıkar en son yaptıkları fazlaca canımı yaktı eşimle istanbulda yaşıyoruz ailesi k.marasta evlendigimizden beri hep ayrılmamızi istiyorlardı en son 1 buçuk yıldır eşimde Bi değişiklik hissettim sonra araştırmaya başladım ogrendimki bu 2 yıl içinde k.marasta ailesinin haberi olupta benden saklanan 3 çocuklu 1 kadınla beraberlik yaşıyor bu kadindanda kaynana kayinpeder gorumceler hepsi nin bilgisi varmış ve bu konu yu 7 aydır biliyorum hiç kimse bana Bi destekte bulunmadı biz onlarin maddi manevi her sıkıntısından kostuk ben burda kendimi yiyiyorum kendi ailemin haberi yok sakladım saklıyorum da ne yapmam gerektiğini bilmiyorum çıkmaza girdim
Hemen delil toplayın sonra oturduğunuz evi yuva olarak şerh düşürün, adamdan donuna kadar alıp 3 çocuklu kadına paket yapın.

7 aydir bildiginiz halde bosanmadiginiz icin affetmis sayiliyorsunuz, biliyorsunuz degil mi? Aldatmayi ogrendikten sonra 6 ay icinde dava acsaydiniz aldatildim diye bosanip maddi manevi tazminat isteyebilirdiniz. Simdi ise affetmis sayiliyorsunuz. Eger bir gun bosanmak isterseniz siddetli gecimsizlikten bosanabilirsiniz.

ne değişik bir kadınsınız.
ekmeğine yağ mı süreyim diye hırsınızı gururunuzdan daha fazla önemsiyorsunuz.

Şu mesajdan sonra yazılacak her şey zaman kaybı.

Bundan eminmisiniz? Benim tanidigim baska kadina davullu zurnali dügün yapmisti evli oldugu halde. Neler görüyoruz
Aa ayni şeye bi arkadaşimda ben de gördüm. Ogullari arkadaşimla nikahliyken, oğullarinin hamile biraktiği metresine davullu zurnali düğün yaptilar. Ben tektir heralde ya, yani inşallah filan diyordum, ama degilmis siz de duymuşsunuz benzer olayi 😱

X