Eşim 3 çocuklu bir kadınla beraber

Boşuna yazmayın arkadaşlar kadın kocasına deli gibi aşık perde inmiş asla kocasına toz kondurmuyor. Çünkü kocası kendi iradesiyle başkasıyla sevişmedi annesi zorla başka kadının yatağına attı!! Şimdi bu olaydan sonra kocişi masum ama ailesi şeytan o yüzden onlarla görüşmeyecek ama kocişiyle daha ateşli sevişecek :dondurma:
Çünkü az sevişirse
annesi, şehzade oğlunun aklını yine çeler başka kadınların yatağına atar:olamaz:

Aa ayni şeye bi arkadaşimda ben de gördüm. Ogullari arkadaşimla nikahliyken, oğullarinin hamile biraktiği metresine davullu zurnali düğün yaptilar. Ben tektir heralde ya, yani inşallah filan diyordum, ama degilmis siz de duymuşsunuz benzer olayi 😱

Maalesef. Biz olmuyor zannediyoruz ama var. Benim bahsettigim kisidede aile parasi var diye adamin arkasinda durdu. Ama ilahi adalet öyle bir tecelli etti ki binpisman oldular sonra

Bundan eminmisiniz? Benim tanidigim baska kadina davullu zurnali dügün yapmisti evli oldugu halde. Neler görüyoruz
Bunu bende gördüm.
Evi barklı adama amca, dayı, hala aile hepsi birleşip kız istemeye gitmiş.
Davullu zurnalı nişan yapmışlar öte yandan hiç bir şeyden haberi olmayan nikahlı kadınında evine gelip yiyip içiyorlarmış.
Gayet mümkün adamın bu kadınla ikinci evlilik yapması

Gidersem meydanı onlara bırakırım eşimi gondermiyorum artık yanliz gitmeyecek bende ailesine hiç bir konuda saygi duymayacam hiç bir hakkımıda helal etmeyeceğim ailem duyarsa kötü olur ben malatyaliyim ailemi küçük düşürmemek için sustum bizim halkımızı bilmiyormusunuz herkes birsey diyecek ama yüküm çok ağır oldu araya arkadaşlar girdi hepsi ayrilms diyor eşimin ailesinin istediği ayrılmamız onlarin ekmeğine yağ mi süreyim
Aynen bacım aynen haklısın hatta meydanı daha daralt kumalık sistemine geç iyice kudursun kayın ailen gözünün önünde olurlar yönetirsin falan.. yağ üstüne bal sürmeyide dene tadı ölee hoşşş anlatamam.. :KK51:

Bunu bende gördüm.
Evi barklı adama amca, dayı, hala aile hepsi birleşip kız istemeye gitmiş.
Davullu zurnalı nişan yapmışlar öte yandan hiç bir şeyden haberi olmayan nikahlı kadınında evine gelip yiyip içiyorlarmış.
Gayet mümkün adamın bu kadınla ikinci evlilik yapması

Aynen. Heleki o kisinin aileye maddi manevi katkisi büyükse her yedigi haltin arkasinda dururlar. O kadar sinir bozucu ki. Yapan da hic pismanlik göstermiyor ilk basta. Benim aslinda cok sevdigim bir insan da bunu yapti. Ben sanki kendim ihanete ugramisim gibi sinirlendim. Birde sonradan ikinci esi para karsiligi aileden (satin) aldigini ögrendim. Nefretim daha artti. Ama Allah da yanina birakmadi. Sahsen ölümüne kadar bir kere bile daha görüsmedim. Böyle birseyin affı yok. Cocugunun annesine ihanet eden bizi zaten ilk imkanda satar

Eşimle sorunumuz yoktu diyorsunuz da bu iki yıllık aldatmanın sorumlusu sadece ailesi mi yani ? Eşinizle olabilecek en büyük sorun şu an var, bitirmiş olması içinize siniyor mu ? Siniyorsa sorun yok !

evli olması engellemiş mi yediği haltları ki boşanmayınca engellemiş olacak
bak yazınca bile ne saçma oldu
olmayacak yani o iş
yağ değil bal bile sürmüşler haberin yok

Merhaba benim sorunum fazla büyük taşıyamıyorum 18 yıllık evliyim eşim le kendi aramızda iyi geçiririz ailesinden kaynaklı genelde sorun çıkar en son yaptıkları fazlaca canımı yaktı eşimle istanbulda yaşıyoruz ailesi k.marasta evlendigimizden beri hep ayrılmamızi istiyorlardı en son 1 buçuk yıldır eşimde Bi değişiklik hissettim sonra araştırmaya başladım ogrendimki bu 2 yıl içinde k.marasta ailesinin haberi olupta benden saklanan 3 çocuklu 1 kadınla beraberlik yaşıyor bu kadindanda kaynana kayinpeder gorumceler hepsi nin bilgisi varmış ve bu konu yu 7 aydır biliyorum hiç kimse bana Bi destekte bulunmadı biz onlarin maddi manevi her sıkıntısından kostuk ben burda kendimi yiyiyorum kendi ailemin haberi yok sakladım saklıyorum da ne yapmam gerektiğini bilmiyorum çıkmaza girdim
aman 7 aydır bılıyorum yazmıs . ne dıyek sana bacım. sana bosan dıyolar. kemalim yapmaz modunda kusturana kadar mılletı kocacım kocacım dıyosun. nur toopu gıbı kuman olmus. hala daha o suclu bu haksız..ayrılmam allah ayrılmam.. ayrılma. bı tane daha kadın bulsun bırınız utu bırınız camasır bırınız yemek . tamam ıste:))

Meydanı ikisine bırakmayacağım boşanmayacağım demişsinizde, kadınlık onurunuza yazık değil mi? Yemin ederim kadınlarımızda bi özsaygı KITLIĞI var bu ülkede ya..

X